Artidi Escuela Superior

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim tarih

80'lerde, bir grup girişimci, Barselona'daki vitrin ve tüccarlar olarak profesyonel faaliyetlerine başladı. Aşamalı olarak, ticari dekorasyon hizmetlerinin sunumu 1990 yılında Barselona'da Ticaret Odası için açılan ilk vitrin kursuna katılarak genişleyen diğer topluluklara da yayıldı.

90'lı yıllarda, Barselona Üniversitesi Eğitim Enstitüsü ile biçimlendirici bir bağlantı başladı ve 1995'te ticaret ve pazarlama profesörlerine vitrin açma ve mağazacılık derslerini verdi. Ekibin çeşitliliği, uluslararası çapta tanınmış şirketlerdeki profesyonel hizmetleri bir araya getirmeyi ve şirketler, belediye binaları, sendikalar, dernekler ve diğer meslek gruplarına yönelik yeni eğitim planları oluşturmayı mümkün kılmıştır.

İş dünyası bağları, eğitimin tanınması ve profesyonellere olan talep, yeni profesyonellerin eğitimi amacıyla kurulan 1910'un eski bir metal fabrikasında, ÁRTIDI vitrin okulunun açılmasına yol açtı. Şu anda, vitrin ve Görsel Mağazacılık eğitimi ve ticaretle ilgili eğitim konusunda Avrupa'nın en büyük Okulu olmak için genişledik.

felsefe

ÁRTIDI'nin felsefesi eğitimde öncü çünkü biz sadece öğretmiyoruz. Öğrencilerimiz iş ve ticaret için satış stratejilerini geliştirir ve iyileştirir. ÁRTIDI'da bunu başarmak için stratejiler ve eğitim sunuyoruz. ÁRTIDI öğrencileri iş sektöründe sadece profesyonel uzmanlar olarak değil, satış tekniklerinde yenilikçiler olarak da bilinmektedir.

Öğrencilerimiz kendi kriterleri ve kararları hakkında bilgilendirilmeyi öğrenirler. Haberleri getiren, trendleri yaratan ve pazar ihtiyaçlarını keşfeden öğrenciler, bunun için onları motive ediyoruz ve nasıl yapacaklarını öğretiyoruz.

Öğrencilerimizi trendleri belirleme konusunda nasıl elde ederiz? Okulda pazarı analiz etmeyi ve yenilikçiliği keşfetmeyi öğreten belirli sınıflar öğretiyorlar. Öğrencilerin Coolhunter haline geldiği ve yeni trendlerin kendi vizyonlarına katkıda bulundukları yuvarlak masalar. Motivasyon ve yaratıcılık dersleri. Kahramanlar oldukları konferanslara katılırlar, yaratıcı eylemler oluştururlar, orijinal ve gerçek sonuçlarla. Marka trendlerini yaratan kendi kendine yeten öğrenciler.

Metodoloji

ÁRTIDI'da, diğer oluşumlardan farklı açık ve çoğul bir tutuma sahip, tanınmış, profesyonel, çok kültürlü bir eğitim verilmektedir. 20 yıldan fazla profesyonel ve öğretmenlik kariyerine dair tecrübemiz, gerçek alanlarda ve nitelikli profesyonellerle yaparak iyi bir profesyonel olmanız gerektiğini bize gösterdi.

ARTIDI metodolojisi, geleneksel kursların gerçekleştirilmesinin çok ötesine geçen gerçek bir uluslararası tanınırlığa sahiptir. En spesifik ve detaylı teoriden en yenilikçi stratejileri bilmek, okulumuzda biçimlendirici mükemmellik istiyoruz. Eğitim yöntemi pratik, etkili ve gerçektir çünkü yalnızca ÁRTIDI bu tür eğitimler için özel olarak tasarlanmış bir altyapıya sahiptir.

Öğrenciler, gerçek vitrinler, orijinal ve dekoratif unsurların tasarımını gerçek bir mağazada görsel sergilemeye kadar tüm unsurları ve okulumuzda özel eğitim için en yeni bilgisayar aracı gibi tüm eğitimleri kapsar. Ek olarak mağaza tasarımı, mobilya, 3B ürün düzeni ve iş uygulamaları. Biçimlendirici sonuç, eğitimden profesyonel değerlere, tutumlara ve stratejilere kadar en gelişmiş yöntemlerle elde edilir.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Görsel Mağazacılık ve Pencere Giydirme Alanı

"Yapmayı öğrendiklerimizi yaparak öğreniyoruz" Aristoteles'ten gelen bu alıntı, Ártidi'deki eğitimi anlatıyor. Bir vitrin giydiricisi ve görsel bir satıcısı, pratik olarak eğitilmelidir. Tasarım, yapım ve montaj, bu profesyonellerin eğitilmesi gereken gerçek sıradır. Bu nedenle, Ártidi, bu tür eğitime adanmış Avrupa'nın en büyük altyapısına sahiptir.

“London School of Architects” temsilcileri ile diğer ulusal ve uluslararası medya temsilcileri, tesislerimizden nitelikli profesyoneller oluşturmak için en donanımlı olarak bahsetti.

Teorik sınıflar; çok sayıda alet ve malzemeyle donatılmış atölyeler; ürün yerleştirme, ambiyanstan kurumsal imaj tasarımına kadar uygulama yapmak için pilot mağaza; 3B tasarım sınıfı ve 1000'den fazla tesisimizi oluşturan 40'dan fazla gerçek ve farklı türde aydınlatma vitrini. Ayrıca 100'den fazla şirket mankeni, gerçek ürün mağazası ve açık hava verandasına sahibiz.

Altyapımız, öğrencilerin standart eğitimin ötesinde gerçek bir ortamda öğrenmelerini sağlar.

Kalite ve Eğitim Garantisi

Şu anda bir eğitim kursu yürütmek, bu rekabetçi çalışma dünyasının bir parçası olmak için şarttır. Bunun için farklı değerlendirme faktörleri vardır, böylece paydaşlar en uygun seçimi değerlendirebilir.

Kalite ve Biçimlendirici Garantinin mührü, vitrin ve görsel mağazacılık sektörünün ulusal bir öz düzenleme eğitimi kavramıdır. Kurslarla ilgilenenlere garanti veren rozet; eğitim planının yanı sıra öğretim kadrosunun yönetimi, programlanması, tasarlanması ve planlanması; Eğitim mühendisliği alanında kalifiye profesyoneller tarafından yürütülmekte ve denetlenmektedirler.

1992'den beri eğitim mükemmelliğine özendiriyoruz ve katkıda bulunuyoruz. CGF rozeti, Ártidi'yi tüm eğitim programlarında Kalite ve Garantinin bulunduğu bir eğitim merkezi olarak tanımlar.

Konumlar

Barselona

Address
Calle de la Llacuna, 50
Barselona, Katalonya, İspanya