Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Aula Creactiva isteyenler için akademik programları sunmaktadır yaratıcılık konusunda uzmanlaşmış, kendi derecesi ile özel okul için daha yaratıcı içinde kariyerlerinde ve hayatlarının hem. Grafik Tasarım, Web Tasarım, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Yaratıcılık: Akademik programlarımız dört alanı kapsamaktadır. Aula Creactiva artık 20'den fazla ülkeden 6.000 öğrenci topluluğudur. Bu anlaşmalar staj 600'den fazla firma ile imzaladığı ve 500'den fazla firmadan uzmanları eğitmiştir.

Aula Creactiva geniş deneyime sahip bir takım olun ve aynı vizyonu paylaşan çeşitli uzmanları ve öğretmenleri ekleyerek edilmiştir Santiago de la Quintana, tarafından 2002 yılında başlatılan bir projedir.

görünüm

yaratıcılık referans okul ol.

misyon

kariyerlerinde ve hayatlarında hem de daha yaratıcı olmak istiyorum yaratıcı insanların uzman akademik programları sunan

değerler

proaktiflik

neden şeyler olur ve öğrencilerimize bu felsefeyi aktarmak için biz sorumluluk almak. Biz günlük yüz tüm durumlarda olumlu etki için harekete geçti. Bizim davranış aktif olarak faaliyet gelişiminde sürekli iyileştirmeler uygulamak için inisiyatif kontrolünü ele proaktif olması anlamına gelir.

İŞBİRLİĞİ

Toplumumuzda geçerli olan rekabet ile karşı karşıya kalan biz işbirliğine kararlıyız. Biz paylaşımı ve işbirliği en yüksek ve en asil amaçlarına ulaşıldığı inanıyoruz.

DEĞİŞİKLİĞİNE UYUM

Dünyamız sürekli değişiyor. Esneklik yorumlamak ve kuruluşlarda oluşan değişiklikleri dahil anahtarıdır. Akademik programlarımız sürekli giderek dijital ve küreselleşen dünyada yaşadığı sürekli değişikliklere adapte edilmiştir.

BÜYÜME

Kişisel gelişim bir hayat projesidir. Biz bu bilgi her zaman ufkumuzu genişletir ve bizi daha sağlam, daha dolgun ve daha mutlu insanlar yapmak bir hayat tecrübesi eşlik etmelidir inanıyoruz.

SAYGI

Biz karşılıklılık ve karşılıklı tanıma inanıyoruz. Biz bireysel ve onların şimdiki ve gelecek hakkında özgürce karar vermek yeteneklerine inanırlar. Biz çevremizdeki tüm canlılara ve ortak ev gezegen için derin bir saygı duysunlar.

tUTKU

Biz son sanki her an yaşamak ister. Biz her işlemden tüm heyecanımızı koydu. Biz tutku yanılsama ve hayalleri gerçeğe dönüşür sürücüler motor olduğuna inanıyoruz.

ŞEFFAFLIK

Foster bu öğrencilerimiz, bizim eğitmenler ve ortaklarımızla içten ve kalıcı ilişkiler oluşturur şeffaflık kültürü. Tüm faaliyetler güven ve karşılıklı saygıya dayanır.

YENİLİK

Bizim gündemleri ve faaliyetlerinde yeni eğilimleri entegre etmek her zaman tetikte. yenilik olmadan hiçbir büyüme yok, gelecek yok. Tüm kurslarımız yeni kavramları, fikirleri ve teknikleri kullanarak yıllık olarak güncellenir.

şükran

Öğrencilerimiz olumlu deneyimler tükenmez bir kaynaktır. onlar her zaman hayatımızda olumlu bir etkisi var çünkü sizin tutum ve eylemler için teşekkür ederiz. Biz şükran çevremizde bütün insanlarla ilişkileri kolaylaştıran bir derin ve güçlü bir duygu olduğuna inanıyoruz.

DÜRÜSTLÜK

Kendinden eleştiri hatalarımızı yüz ve gerekli olduğunu ve bu öğrencilerimiz, eğitici ve ortaklarının artan memnuniyeti ile sonuçlanan her şeyi iyileştirilmesi, onları aşmak için en etkili yollar ararlar.

BAĞLILIK

Biz insanlar üzerindeki faaliyetlerinin etkisi eden ve yaşadığımız gezegenin farkındadır. Bu yüzden değerleri yaygınlaştırma ve çevrenin korunması, Eylemlerimizle topluma değer katmak için çalışıyoruz.

metodoloji

In Aula Creactiva istediğimiz için biz nitelikli bir eğitim sadece bilişsel yönleri üzerinde değil, aynı zamanda tutum, beceri ve bize izin yetenekleri gelişiminde dayalı değildir inanıyoruz, çünkü uzmanları ve insanları eğitmek için daha iyi, birbirini anlamak güven inşa ve yeni aramaya cesaret şeyler yapmanın yolları.

sunulan akademik programlar Aula Creactiva şu avantajları vardır:

 • % 100, pratik sınıfları
 • hem profesyonel olarak öğretmenlik deneyimi olan öğretmenler
 • Takım çalışması ve bireysel
 • işin portföy yapmaya Önerileri
 • Görüntüleme ve güncel kampanyalar analizi
 • uzman yayınlara erişim
 • konferanslar, fuarlar, festivaller ve sergiler hakkında bilgi
 • öğrenciler için yarışmalar hakkında bilgi
 • öğretim materyalleri
 • bilgilendirici bir blog
 • kişiselleştirilmiş özel ders
 • Öğrenci başına bir bilgisayar
 • Internet erişimi
 • önerilen kaynakça
 • diploma
 • Çanta ömür boyu meslekten
 • Kongre iş uygulamaları
 • Yaratıcı konferanslar, sanat yönetmenleri, yapımcıları, müzisyenler, fotoğrafçılar ...
Program dili:
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Aula Creactiva

Eğer reklamcılık hakkında tutkulu musunuz? Yaratıcı bir reklam olarak çalışmak istiyorum? Usta Reklam Yaratıcılık size bir reklam ajansında yaratıcı olarak profesyonel ka ... [+]

Eğer reklamcılık hakkında tutkulu musunuz? Yaratıcı bir reklam olarak çalışmak istiyorum? Usta Reklam Yaratıcılık size bir reklam ajansında yaratıcı olarak profesyonel kariyerine üstlenmek sağlam pratik eğitim veriyor. Usta kursları Yaratıcılık ve Yaratıcı Yön, Kopyala, Sanat Yönetmeni ve Kampanya 360 oluşmaktadır. Bu Master reklam kampanyaları yapmak ve yaratıcı bir bölümünün faaliyetinin küresel bir görünüm elde etmek için ihtiyaç öğrenmek isteyenler hedefleniyor. Bu Master kariyer artırmak veya eğitimlerini tamamlamak istiyorum doğru kariyerinizi yönlendirmek istediğiniz Reklam, Güzel Sanatlar ve Gazetecilik, grafik tasarımcılarının öğrenci ve reklam uzmanları hedefleniyor. Bu Master size (sanat yönünü) ve verbalizándolos (kopya) görselleştirilmesi, oluşturmak ve yaratıcı kavramlar geliştirmek öğrenecektir. Araştırma, parçaların konsept ve uygulama yaratılması: Usta bunları iyice yaratıcı süreci üç aşamadan bilmek sağlayan bir reklamın etkinliğini eksiksiz bakış ile tüm öğrencilere sağlar. Usta sırasında TV, gazete ve dergide, Dış, Marka deneyimi, Markalı İçerik, Sadakat veya Ortam Medya için kampanyalar oluşturmak öğreneceksiniz.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Aula Creactiva

Usta Dijital Pazarlama ... [+]

Usta Dijital Pazarlama

Bu Master ile arama motorlarının sonuçlarında (SEO), Google (SEM) ya da Facebook'ta reklam kampanyaları oluşturacağız bir web sitesinin konumunu iyileştirmek için gerekli kavramları öğrenecekler; Eğer facebook dönüşüm amaçlı ve Linkedin (Topluluk Yöneticisi) alınmasını ağda yola sayfalar oluşturabilir, Twitter'da Daha fazla takipçi kazanmak; Google Analytics bir hesap oluşturun, dönüşüm hedeflerini kuracak ve bir web sitesi (Web Analizi) performansına özelleştirilmiş raporlar anlayacaktır. Bu Usta derece online pazarlama alanındaki ilk adımlarını almak isteyen herkes için tavsiye edilir.

Usta gerçek vaka ve egzersizler üzerinde doğrudan uygulanarak bir dijital pazarlama stratejisinin tanımı öğrenecektir% 100 pratik bir yaklaşım vardır. Bireysel site, bir KOBİ'nin bir web hizmeti veya web'de: Sen bilgi ve beceri projenin her tür Dijital Pazarlama Planı tasarım, uygulama, yönetim, analiz ve ölçüm için gerekli gelişecektir.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Aula Creactiva

Bir grafik tasarımcı olmak ister misiniz? Usta Grafik Tasarım bir grafik tasarım stüdyosu ya da reklam ajansında kariyerinizi yönlendirmek sağlar. ... [+]

Bir grafik tasarımcı olmak ister misiniz? Usta Grafik Tasarım bir grafik tasarım stüdyosu ya da reklam ajansında kariyerinizi yönlendirmek sağlar. Usta kursları Temel Grafik Tasarım, İleri Grafik Tasarım ve Baskı Öncesi Grafik oluşur. Grafik tasarım, görsel iletişim içinde önemli bir aktivite ve birçok alanı kapsar: multimedya kurumsal kimlik, reklam, editoryal tasarım, ambalaj, posterler, işaretler ve. Görsel iletişim, hem de bizim çağdaş kültürün temel taşı olarak, sürekli birden disiplinlerde yaratıcılıklarını geliştirmek uzmanları talep kilit sektör bugün. Reklam ajansları, dergiler, yayıncılar, reklamverenler veya çalışmalar faaliyetlerini geliştirmek için grafik tasarımcılara ihtiyacımız var. Usta Grafik Tasarım endüstrisi (Photoshop, Illustrator ve InDesign) kullanılan araçlar ana öğrenmek boyunca, kurumsal kimlikler, afiş, broşür, dergi ve paketleme gibi karmaşık projeler tasarlamayı öğreneceksiniz ve heyecan verici dünyasında adentrarás grafik üretim, nihai sanat yapmak için öğrenme ve bitirme veya teknikleri bağlayıcı kağıt formatlarını farklı öğrenmeye.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Aula Creactiva

Ağa hakkında tutkulu iseniz ve web tasarımı doğru kariyerinizi yönlendirmek ister misin? Web Tasarım Usta bir stüdyoda bir web tasarımcısı veya bir reklam ajansı olarak ç ... [+]

Ağa hakkında tutkulu iseniz ve web tasarımı doğru kariyerinizi yönlendirmek ister misin? Web Tasarım Usta bir stüdyoda bir web tasarımcısı veya bir reklam ajansı olarak çalışmak için gereken eğitimi sunmaktadır. Usta kursları Web Tasarım Temelleri (araçlar), Gelişmiş Web Tasarım (projeleri) ve WordPress ile Web tasarımı oluşur.

Usta Web Tasarımı boyunca planlama, geliştirme ve web sitelerini uygulamak öğrenirler. Web Tasarım bugün en hızlı büyüyen mesleklerden biri haline gelmiştir ve kalite eğitim, işgücü piyasasının kapılarını açabilir. Temel Web Tasarımı, Web Tasarımı ve Web Tasarım Gelişmiş WordPress: Usta 3 kurslar ile ilgili üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde size web tasarımı temellerini öğrenmek ve HTML 5 Animasyon araçları Dreamweaver ve Animate ile HTML ve CSS kullanmayı öğrenecektir. Böyle renk, tipografi, kullanılabilirlik, HTML, CSS stilleri, alan, barındırma, ftp, kaynaklar javascript, PHP, mobil, esnek web tasarımı, Bootstrap gibi kilit konularda derinleştirecek Master İkinci bölümde, kutular görüntüler flexilbles: esnek. temel araçları yönetimi tarafından bu bilginin kendi web sitelerini geliştirmek için olanak sağlar. WordPress, dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemi ve çok kullanışlı bir web tasarım aracı ve çevrimiçi mağazalar kullanmayı öğrenmek Master Üçüncü bölümde.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku