Resmi açıklamayı okuyun

BEBS , iş yönetimi ve eğitim alanında uluslararası deneyime sahip bir yönetici işletme okulu. BEBS , birçok ülkenin ve sektörün mevcut ve gelecekteki liderlerinin gelişimine ilham veren, meydan okuyan ve katkıda bulunan yönetici eğitimin ön saflarında yer almıştır.

BEBS , insanlar, işletmeler ve toplum üzerinde olumlu, kapsamlı ve tutarlı bir etki BEBS yenilikçi bir kurumdur.

BEBS başarısı, İş ve Liderlik için profesyonel ve insancıl yaklaşıma güçlü bir şekilde odaklanan akademik bir yaklaşıma dayanmaktadır: Programlarımızdan herhangi birinde profesörlerimiz ve yönetici profesyonellerimiz mükemmel eğitimi sağlamak için yansıma, diyalog, eleştirel analiz, projeler ve girişimler getirmektedir. Sonuç olarak, iş ve sosyal dönüşüme değerli bir katkıda bulunur.

BEBS Misyonu, dünyanın dört bir yanındaki insanları güçlendiriyor, böylece son derece yetkin profesyoneller olabilir ve şirket ve toplumdaki rollerini tam olarak anlayabilirler. İş Okulumuz, zihinsel titizlik ve akademik mükemmeliyete ve insanlara olan kişisel ve mesleki gelişimine açık bir odaklanma taahhüdüne sahiptir.

BEBS farklı kılan nedir?

  • BEBS “Barcelona Executive Business School”, yöneticiler için yöneticiler tarafından oluşturulan bir işletme okulu. Sadece akademik olarak değil, öğrenerek öğrenmenizi istiyoruz.
  • BEBS , çift akreditasyonlu BEBS sunar.
  • Öğretmenlerimiz iş dünyasında büyük kariyere sahip bir grup yöneticiler ve yöneticilerdir.
  • Modelimiz, işletmelerin bugün ihtiyaç duyduğu şeylere dayanmaktadır. Mevcut iş sistemimize artık uymayan eski modellerde değil.
  • BEBS sadece öğrendiklerinizi değil, öğrendiklerinizi, eğitimsel, yaratıcı ve yıkıcı bir yaklaşımla uygulamaya koyduk.

BEBS öğrencileri ne alır?

· Eğitim, uluslararası iş odaklı ve yenilik odaklı

· Kendi şirketinizi oluşturmak için yetkilendirme

· Yenilikçi ve sürdürülebilir iş modellerine ilham veren liderlik stratejik vizyonu

· Mesleki yeterlilik ve kararlı liderlik ile gelen bir sosyal sorumluluk duygusu

· Profesörler, çalışma ziyaretleri ve stajlar yoluyla mükemmel ağ fırsatları

· Güncel ve güncel pratik bilgi

· İnsancıl yaklaşımla iş odaklı bir çalışma ortamı

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Barcelona Executive Business School (BEBS)

Master International Business Innovation (IMBI), sizi yeni teknolojilerin, kişisel gelişmenin vb önemini anlamak için topluma yeni bir değer sağlayacak yıkıcı İş Modeller ... [+]

Uluslararası İş İnovasyonunda Mba (IMBI) Şirket personelinin yetenek ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. farklı sektörler ve departmanlar, yenilere cevap vermelerini sağlamak için mevcut toplumda karşılaştıkları zorluklar. Sahip bir çevre Yapısal bir değişikliğe uğramış, farklı, daha girişimci bir ihtiyaç yaklaşım.

Akademik Müfredat

Yenilikçilik Kapasitesi: az sayıda rekabet avantajından biri - 9 Kredi AKTS

İnovasyonun Temel Faktörü: İnsanlar - 6 Kredi AKTS

Yenilik Zorluklarının Belirlenmesi (Yenilik Stratejisi) - 9 Kredi AKTS... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Başarı ve başarısızlık arasında iyi bir proje yönetimi ya da eksikliği var. Kim başarısız olmak ister? Bu sorunun cevabı, Proje Yönetiminin son yıllarda şirketlerin yıldı ... [+]

Başarı ve başarısızlık arasında iyi bir proje yönetimi ya da eksikliği var. Kim başarısız olmak ister? Bu sorunun cevabı, Proje Yönetiminin son yıllarda şirketlerin yıldız aracı haline gelmesinin sebebidir.

Hedefleri gerçeğe dönüştürmek, birçok şirket için yapıldığından daha kolay olabilir. Mevcut iş ortamı, her gün değişimin olduğu hiper-rekabetçi ve küreselleşmiştir. Bu, şirketlerin bir sonraki sırada ne olacağından emin olmadan hızlı kararlar vermek zorunda oldukları anlamına gelir. Büyümeyi sürdürülebilir kılmanın bir yolu, iyi bir planın yürürlükte olduğundan emin olmaktır ve bunları engel olarak görmek yerine, değişikliklerden yararlanmaktır. En başarılı şirketler, bu değişiklikleri projelere dönüştürmek ve iyi planlanmış proje yönetimi yoluyla yürütmek suretiyle fikirleri hayata geçirirler.... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Uluslararası Turizm ve Ağırlama Yönetimi Yüksek Lisans Turizm sektörü ve insan sermayesi yönetimi ve turizm pazarında onun etkisi odaklanmış güncel konularda bilgi vermek ... [+]

Uluslararası Turizm ve Ağırlama Yönetimi Yüksek Lisans Turizm sektörü ve insan sermayesi yönetimi ve turizm pazarında onun etkisi odaklanmış güncel konularda bilgi vermek yanı sıra yenilik ve bu alanda evrimsel gelişmeler teşvik bilgi oluşmaktadır. Bu derece, bu sektörde karar verme için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlayarak, öğrencilerin kariyerlerini yönetici, alan yöneticisi veya girişimci olarak geliştirmeyi amaçlar.

Turizm işletmeciliği sektöründe, turizm işletmeciliği yönetimi veya turizmin heyecan verici mesleğinde bir yönetim işletmeciliği için turizm otel planlaması ve yönetimi bilgisi gereklidir.

Bu nedenle, bu usta, sektörle ilgili eksiksiz bir iş planı geliştirerek, inovasyon ve evrimsel gelişmeleri teşvik etmekte ve tüm alanlarda turizm yönetimi konusunda uzmanlaşmış profesyonelleri eğitmektedir.... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

BEBS Yetenek Yönetimi ve Liderlik (MBA) alanında MBA, profesyonelleri insan kaynakları alanında (İK) lider olarak kariyerlerinde gelişmeye ve bu alandaki günümüzün zorluk ... [+]

İster büyük bir şirkette isterse de genç bir başlangıçta bir kariyer peşinde koşuyor olun, bir alan var, bu da bu şirketlerin yönetebileceği en zor - insan sermayesi. İnsanlarla çalışırken, iyi bir yönetici olmak her zaman yeterli değildir, iyi bir lider olmanız da gereklidir.

BEBS Yetenek Yönetimi ve Liderlik (MBA) alanında MBA, profesyonelleri insan kaynakları alanında (İK) lider olarak kariyerlerinde gelişmeye ve bu alandaki günümüzün zorluklarına çözümler BEBS hazırlar.

İK ilkelerini öğrenmenin yanı sıra, öğrenciler, ihtiyaç duydukları koçluk becerilerini kazanmalarına olanak tanıyan, çalışan motivasyonu, yetenek edinme ve tutma, değişim yönetimi ve örgüt kültürü gibi insan sermayesi yönetimi kavramlarını öğrenme fırsatına sahiptir. Küresel organizasyonların performansında İK stratejik bir rol oynadığı için, bu program öğrencilere zor... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

E-Tedarik Zinciri Yönetimi Uluslararası Master, operasyonların net, güncel ve kapsamlı bir genel bakışa sahip olmanızı ve mevcut ortamda bunların etkin ve verimli bir şek ... [+]

E-Tedarik Zinciri Yönetiminde Uluslararası Usta, stratejik bir vizyona sahip olmaları için profesyonelleri eğitmeyi amaçlamaktadır; böylece, sadece lojistiği ustalaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda şirketin uluslararasılaşmasını geliştirmeye, taşımanın ve depolamanın ötesine geçmeye odaklanmışlardır, böylece hepsinin Lojistik stratejisinin planlanması, yönetimi ve kontrolü, şirketin uluslararasılaşması gibi ihtiyaç ve alanlar.

Program Modülleri

Modül 1: Tedarik Zinciri Yönetiminin (SCM) Stratejik ve Küresel Vizyonu - 6 Kredi ECTS

Modül 2: SCM Yeniliği ve Optimizasyonu - 9 Kredi ECTS

Modül 3: SCM'de Talep, Strateji, Satınalma, Satınalma ve Tedarik - 6 Kredi AKTS... [-]

İspanya Barcelona
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
23, Carrer de Torroella de Montgrí, 08027 Barcelona
08027 Barcelona, Catalonia, İspanya
Telefon
false