COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Coco Okulu Alicante (İspanya) bulunan yüksek öğretim özel bir kurum. Coco Okulu, 2003 yılında kurulmuş bir okul, tasarım, fotoğrafçılık ve reklam yaratıcılık farklı alanlarına ilişkin mesleki master dereceleri geniş bir alanda uzmanlaşmıştır. Murcia prestijli Katolik Üniversitesi San Antonio (UCAM) Tüm Coco Okulu nitelikleri, böylece bu haiz, üniversite karakterini verir.

Şu anda, uzmanlaşma ve COCO mükemmellik derecesi ulusal ve uluslararası düzeyde sanayi tasarımı ve iletişimdeki fakültenin mesleki başarısı sayesinde büyümektedir.

Bizim ana motif eğitim pratik açıdan yararlı olması gerektiği inancıyla belirtilen, bu nedenle tüm dersleri yıl bu şekilde olacak, yeni teknolojiler ve yeni iletişim yaklaşımlarının kullanımına son dayalı yıl sonra yeniden çizme edilir profesyonel sektör sürekli zaman, baş etme, cesaret ve ihtiyacının maksimum kullanımına dayalı bir dinamikle değişen günlük akışı doğrultusunda. Bunu yapmak için, ana ve ilgili testleri geçti ve gönderdikten ve portföyünü ve arzu onaylı çift ana dal programlarının öğrenci, çanta ve istihdam uygulamalarında dahil ve kendisi için biz aktif bir arama yapılmaktadır.

COCO, böyle Murcia, Valencia, Madrid, Castilla La Mancha, Endülüs ve Galiçya gibi diğer topluluklar yanı sıra Rusya, Polonya, Kolombiya, Venezuela, Meksika, Ekvator, Guatemala, Şili gibi ülkelerden gelen uluslararası öğrenciler öğrencileri karşılama, kozmopolit bir okuldur Hollanda, Brezilya, Portekiz, Fransa, İngiltere, Peru, Panama vb

Konumlar

Alicante

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 Alicante, Valensiya Topluluğu, İspanya

Alicante

Address
Carrer Portugal, 2
03690 Alicante, Valensiya Topluluğu, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin