Bau Design College of Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SUNUM

Bau tasarım alanında yüksek öğrenim veren bir merkezdir. Bulunan barcelonaTasarım alanında önde gelen şehirlerinden biri olan, BAU araştırma, yaratma ve yenilik teşvik etmek için tasarlanmış öğretim ve çok amaçlı alanlar için belirli odaları ile donatılmış m2 6.000 bir sanayi bölgesinde yer almaktadır.

Bau sunulan eğitim üniversitede materializes derece grafik, görsel-işitsel, iç ve moda tasarımı yanı sıra Master ve Doktora dereceleri. Aynı zamanda gibi diğer kursları sunuyor Design 'Bau Nit' Diploma (Bau Akşam), Grafik Tasarım ve İç Mimarlık, ve uzmanlık Yaz Üniversitesi, Kurslar, monografik dersler ve atölye geniş bir yelpazede yanı sıra.

tarih

Bau, Barselona Tasarım Koleji, 1989 yılında kuruldu, Tasarım çalışmaları, çağdaş, yenilikçi ve çok disiplinli üst düzey merkezi olarak güçlü bir eğitim ve öğretim meslek profesyonel tasarımcıların bir grup girişimi üzerine, o anda mevcut olan daha geleneksel eğitim merkezlerinin modellerini tamamlamak üzere Barcelona.

2003 yılında, Bau o geri yükler ve m2 6.000 muhteşem bir sanayi bölgesi yenileyen 22 @ bölgesine bir hareket, artık yenilik ve şehrin tasarım ilçesinde, taahhüt eder.

2009 Merkezimiz tarihinin önemli bir dönüm noktası oldu: Avrupa Yükseköğretim Alanı'nın (AYA) çerçevesinde, BAU Vic Üniversitesi (UVic) bağlı bir merkez haline gelmiştir. Böylece Tasarım Lisans programı üniversite eğitimine sağlayan öncü bir merkez haline geldi.

Katalan Üniversitesi Kalite Güvence Ajansı (AQU Catalunya) tarafından değerlendirilir Bau, at eğitim kalitesi, bizim şimdiki ve geleceğimizi garanti eder.

Pedagojik sistemi

Bau ve öğretmenlerin amacı, sosyal, kültürel ve ekonomik değişiklikleri anlamak mümkün ve toplumun değişen ihtiyaçlarına yanıt vermek için sürdürülebilir kalkınma için kararlıyız çağdaş, sorgulayan, yaratıcı, açık fikirli tasarımcıları yetiştirmektir.

Bau eğitim modeli ile karakterize bir katı, insancıl, kültürel, sanatsal, teknik ve metodolojik eğitim getiriyor up-to-date gerçek profesyonel dünyaya bağlı öğretim, Proje perspektifin kültüründen. Bau garanti Küçük sınıflar kapsamlı bir eğitim, takım çalışması ve kişiselleştirilmiş öğretmeyi teşvik ve yaratıcı beceri ve yenilik geliştirmek için bir temel olarak hem öğretmen ve öğrencilerin araştırma faaliyeti üzerinden izlemek için dikkatli için.

Bau eğitim ekibi geçerlidir yenilikçi, kaliteli öğretim uygulamaları Projelerin geliştirilmesi yoluyla öğrenme uygulanabilirliği dayalı ve yaratıcı sürecin profesyonelleşme ulaşmak için titizlikle ve sistematik bir çalışma öğretir.

Bau teşvik etmeyi amaçlamaktadır dillilik mesleki amaçlar ve tasarım yanı sıra meslek egzersiz için alanda istihdam piyasasında rekabet için gerekli dil olarak İngiliz Dili özellikle ustalık, ve onun öğrencilerinin uluslararası üne katkıda bulunmaktır.

Konumlar

Barselona

Address
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin