EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EDAP ve Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio (İspanya) arasındaki ortaklık sayesinde, kapsamlı bir KOLEJİ LİSANSÜSTÜ PROGRAMI geliştirdik farklı ülkelerden hangi uzmanlar.

Murcia Katolik Üniversitesi bu program mezunu tasarlarken onu kolaylaştırıcı, öğrenciler ya tamamen ya da bağımsız olarak ders veya bileşen modüllerin her biri, bu kuyu yapmanızı sağlar tamamen modüler bir yapıya sağlanır Böylece her öğrenci her zaman gerekli eğitim düzeyini erişebilirsiniz.

lisansüstü programa EDAP-UCAM ucamEn biz öğretmenler hattı (maksimum esneklik) törenlerin takviye farklı malzemelerin içeriğini sunduk gerçek zamanlı sanal seminerler (maksimum kullanılabilirlik) birleştiren multidisipliner bir eğitim sunuyoruz. Bu web seminerleri tam her yerde tüm katılımcılar arasında gerçek zamanlı etkileşim, internet erişimine izin (PD, akıllı telefon, tablet ..). Size seyahat ve ek maliyetler inconvenietes olmadan sınıf eğitimi tüm avantajlarını sunuyor.

Elbette dönem boyunca, öğrenciler çeşitli ek materyaller de ve öğretmenler tarafından önerilen farklı alıştırmalar ve anketler yaparak web seminerleri sırasında edinilen bilgi pekiştirmek bir online kampüs erişebilirsiniz.

Konumlar

Murcia

Address
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Murcia, Murcia Bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: