EDEM - Escuela de Empresarios

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EDEM Escuela de Empresarios özel bir kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Misyonumuz iş liderleri, yöneticileri ve girişimcileri yetiştirmek ve liderlik, girişimcilik ruhunu ve çaba kültürünü teşvik etmektir.

Bir "Business School" şirketlerin kendileri de teşvik ve amaçlı olan Valensiya bölgenin iş sektörü sağlamak için: EDEM bir ihtiyacı karşılamak için tasarlandı. Amacımız bilgi ve başarılı deneyimleri aktarmak için bir araç olmaktır.

EDEM iş eğitimi ve kalite eğitim programları deneyimi kanıtlanmış 12'den fazla yıl vardır.

Universitat de Valencia'da ve Universitat Politècnica de Valencia'da bağlı Üniversitemiz Merkezi, bugünün iş ve toplumun taleplerini karşılamak için kurulmuştur. Biz gençlerin geleceğin anahtarıdır olduğuna inanıyoruz; sadece uygun eğitim yoluyla biz daha iyi ve "tam istihdam" bir toplum yaratmak olabilir.

Amacımız bilgi vermek için değil, aynı zamanda da girişimci profilini yükselterek, yönetim becerileri ve liderlik, güçlü bir iş ahlakı, alçakgönüllülük, azim ve dürüstlük gibi tüm başarılı iş adamları, için gerekli olan değerleri aşılamak olduğunu.

2014 yılında EDEM Babson Global, Babson Koleji, girişimcilik Amerikan üniversite lideri uluslararası bir girişimin üyesi oldu ve bu konsorsiyumun ilk İspanyolca kurumu üyesidir.

Değerlerimiz

Edem kimliği, kendi öğretim üyesi ve metodoloji, o açıkça ayırt edici özellikleri ile benzersiz bir iş okulu yapar:

Biz iş dünyasında kökleri olan bir işletme okulu vardır. Programları birlikte en yenilikçi ve etkili yönetim araçları ve teknikleri ile kendi deneyimlerini aktarmak iş liderleri, yöneticileri ve kalifiye öğretmenler tarafından verilmektedir. Bizim temel ilkeleri liderlik, girişimcilik ruhu ve güçlü bir iş ahlakı vardır. Bizim programları en iyi şekilde geliştirmek ve öğrencilerimizin yeteneklerini ve bilgisini arttırmak için, öğretilen bir yüksek standart ve kalite izlenir ve değerlendirilir.

Konumlar

Valencia

Address
Marina Real Juan Carlos I
Muelle de la Aduana s/n
46024 Valencia

46024 Valencia, Valensiya Topluluğu, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin