Resmi açıklamayı okuyun

ENEB , yüksek lisans ve yüksek lisans eğitiminde uzaktan pedagojik metodolojilere dayanan yüksek performanslı bir işletme okulu. ENEB , İspanya ve Latin Amerika'da, İspanyolca konuşan toplulukta üst düzey pozisyonlar oluşturan birçok uluslararası referans programı öğretmektedir.

Neden ENEB ?

Akademik Mükemmellik

ENEB , yüksek lisans ve yüksek lisans eğitiminde uzaktan pedagojik metodolojilere dayanan yüksek performanslı bir işletme okulu. ENEB , İspanya ve Latin Amerika'da, İspanyolca konuşan toplulukta üst düzey pozisyonlar oluşturan birçok uluslararası referans programı öğretmektedir.

ENEB , danışmanlık yapan Cushman ve Wakefield tarafından yürütülen AVRUPA CITIES MONITOR raporuna göre, Londra, Paris'ten sonra Avrupa'nın en iyi üçüncü iş şehri olan Barselona'nın merkezinde ve kendisini en iyi iş merkezi olarak tanıtan ikinci Avrupa şehridir.

Sanal kampüs ve 7/24 yöntemimiz sayesinde, eğitmenler ekibi tarafından sürekli olarak size eşlik edilecek ve tavsiye edilecektir; böylece öğreniminiz tamamlanır ve çalışmalarınızda ortaya çıkabilecek tüm şüpheleri veya soruları çözebilirsiniz. Eğitiminizi kişisel ve profesyonel faaliyetlerinizle, ihtiyaçlarınıza tamamen uyarlanmış bir çalışma sistemi ile birleştirmek için esnek saatler sunuyoruz. Buradaki çalışma metodolojisine bakabilirsiniz.

ENEB tüm Yüksek Lisans, Lisansüstü ve İleri Düzey Kurslar, tüm okulların eğitim programlarında ECTS kredisi (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) verilerek Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı dahilinde projelendirilen Isabel I Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. homojenlik ve çalışmaların kalitesi.

Kalite ve mükemmellik adına, Barselona Avrupa İşletme Okulu, EAE ve IMF İşletme Okulu ile birlikte, Cum Laude 2018 kalite mührü ile öğrencilerinin değer verdiği en iyi işletme okulu olarak verildi. Ek olarak, en yüksek skorla EFQM mükemmellik belgesini almış ve Isabel I Üniversitesi ile bağlantılı bir merkezdir. ENEB , Sanayi Bakanlığı tarafından tescil edilmiştir ve Barselona Üniversite Merkezi ile işbirliği yapmaktadır.

El País gazetesi kısa süre önce İspanya'da bulunan en iyi işletme okullarının bir listesini yayımlayarak kalitesini değerlendirdi. ENEB , 5 üzerinden 4,7 puan alan ilk sırayı alır, böylece prestijini ve kalitesini sektördeki öncü işletme okulu olarak kabul eder. Buna ek olarak, aynı zamanda Financial Magazine finans gazetesinde İspanya’daki en iyi ikinci uzaktan işletme okulu olarak ve aynı zamanda Club MBA’teki en iyi Uluslararası İşletme Okulları’nın ve MBA Portal’a göre İspanya’daki en iyi üçüncü çevrimiçi MBA’in sıralamasında yer almaktadır.

Uluslararası karakter

ENEB , işletme yöneticileri ve uzmanlarına eğitim alanında uzman, hem İspanyolca hem de Portekizce dillerinde eğitim imkanı sunan küresel ve uluslararası bir işletme okulu. Çok çeşitli Master ve Lisansüstü programlarıyla, Barcelona Avrupa İşletme Okulu, şirketlerdeki herhangi bir yönetim bölümünü başarıyla yönetmek için gerekli yönetim araçlarını ve gerekli becerileri sağlar. Financial Times'a göre "EMBA veya MBA sahibi olmak, kariyer ve maaşın ilerlemesini doğrudan etkiliyor." Prosedürleri kolaylaştırmak için, tüm AB üyesi olmayan öğrenciler, okul tarafından verilen tüm idari belgelerde apostil hizmeti talep edebilirler.113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Üçlü Titrasyon

ENEB sadece işletme bilgisinde teorik eğitime ENEB kalmıyoruz, aynı zamanda tüm Yüksek Lisans programlarımıza Koçluk ve NLP'de (Nörolingüistik Programlama) bir Uzmanlık Kursu ekliyoruz. Herhangi bir şirkette profesyonel başarı elde etmek için.

Tüm eğitim programlarımıza, uluslararası bir çalışma ortamında çalışmanıza olanak tanıyacak isteğe bağlı ve ücretsiz bir ingilizce anlaşma kursu olan İş İngilizcesi Programı eşlik eder. ENEB ve Trinity College London anlaşması sayesinde, İş İngilizcesi Programını başarıyla tamamlayan tüm öğrenciler okuldaki eğitimlerine devam edebilecek ve resmi ISE II sertifikasını alabileceklerdir.

Master'larımızın çalışmalarını tamamladıktan sonra, ENEB tarafından yayınlanan ve Isabel I Üniversitesi tarafından onaylanan üçlü bir derece alacaksınız:

  • Yüksek Lisans Derecesi Unvanı
  • Koçluk ve NLP'de Uzmanlık Diploması
  • İş İngilizcesi Programı Sertifikası

İdari prosedürleri kolaylaştırmak için, tüm AB üyesi olmayan öğrenciler, ilgili ücretlerini ödeyerek eğitim programlarını tamamladıktan sonra okul tarafından verilen tüm idari belgelerde apostil hizmetini talep edebilirler.

Apostil olarak adlandırılan tek yasallaştırma süreci, Avrupa Ticaret Okulu tarafından başka bir ülkede verilen belgelerin doğruluğunu onaylayacak olan idari belgenin kendisine bir apostil veya ek açıklama koymaktan ibarettir. Bu nedenle, 5 Ekim 1961 tarihli Özel Uluslararası Hukuk XII. Lahey Sözleşmesinin imzacı ülkeleri, diğer ülkelerde verilen belgelerin doğruluğunu kabul eder ve apostili taşır. Apostil işlemini buradan kontrol edebilirsiniz.

Hediye Tableti

ENEB tüm öğrencilerimiz çalışmalarını mümkün olan en verimli şekilde yürütmek için en ileri teknolojik kaynaklara sahiptir. Bu nedenle, Master programlarımızdan birine kayıt olduğunuzda, sınırsız ve tamamen özgürce çalışmanız için ücretsiz bir tablet alacaksınız.

Çevreye bağlı olarak tüm çalışmalarımız% 100 dijital formatta verilmektedir. Eğitim modelimiz, eğitim programlarımızın tüm içeriğini indirmenize ve onları tablet üzerinde veya dünyanın her yerinden rahatça çalışmakta olan herhangi bir cihaza görselleştirmenize izin verecektir.

İstihdam Borsası

ENEB , farklı sektörlerdeki en prestijli firmalar tarafından tanınmaktadır. Çalışma dünyasının mevcut gerçeğine uyarlanmış eğitimi, öğrencinin herhangi bir şirkette mükemmel bir şekilde gelişmesini sağlar ve ümit veren bir profesyonel kariyer geliştirebilir. Bunu mümkün kılmak için, okulun önemli ticari firmalarla ve haftalık iş teklifi alabileceğiniz bir iş bankası ile bir anlaşması vardır.

Program dili:
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Conoce todo sobre ENEB

ENEB - Escuela de Negocios Europea de Barcelona