ESCO E-Universitas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

Bizimle antrenman yapmak için 6 neden:

  1. Uygulamalı Sinirbilim Uzmanlık Fakültesinde öğreniyorsunuz.
  2. Çevrimiçi kurslar, ancak kişisel öğretmeniniz ve öğretmenlerinizle tam ve kalıcı bağlantı.
  3. Program veya yer zorunluluğu olmadan kendi hızınızda çalışıyorsunuz.
  4. Dinamik ve hoş bir şekilde öğrenirsiniz. Unutulmaz bir deneyim!
  5. Dünyanın her yerinden meslektaşlarınızla paylaşıyorsunuz.
  6. En iyi öğretmenlerin var.

Uygulamalı Sinirbilim Uzmanları

Neuroscience konusunda uzmanlaşmış 1. İspanyolca konuşan okul Organizasyonlara uygulandı.

Uygulamalı Sinirbilim perspektifinden Pazarlama, Yönetim, İletişim ve İnsan Kaynakları üzerine yüksek lisans ve dersler veriyoruz.

Halen çalışmalarını bu alanlarda karar vermede daha fazla bilgi ve doğrulukla yürüten çok sayıda mezun vardır. Eşsiz ve unutulmaz çalışma deneyimleri, kariyerlerinde önemli bir profesyonel adım atmalarını sağladı. Bu, derecesini elde ettikten sonra, ifadeleri ve kariyeri boyunca yaptığı çok sayıdaki müdahalelerle kanıtlanmaktadır.

Son yıllarda nörobilim, teknolojinin elinde hızla gelişmiştir ve aynı zamanda yönetim, liderlik ve iletişim faaliyetlerinde örgütlerde daha başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Beyin çevresini incelemek, örgütlerde ve yöneticilerle personel arasında uygulamalı sinirbilimi tanıtmak, zaten bir zorunluluk ve açık bir kolaylık .

Çeşitli ülkelerden, uygulamalı sinirbilim uzmanı olan ve gerçek uygulama ortamlarında pratik bilgiyi geliştirmemizi sağlayan mükemmel bir ekibimiz var, bu değişken öğrencilerimiz tarafından en çok takdir edilenlerden biri.

Çevrimiçi, ancak size çok yakın

Size her zaman çok yakın olmak bizim karakterimizdir. Bu nedenle çalışmanızı teşvik eden ve öğrenmenizin gelişimini sürekli ve hızlı bir şekilde, ihtiyacınız olan her şey için sizinle birlikte izleyen bir Kişisel Antrenörünüze sahip olmanız gerekir. Manşetinize her zaman e-posta, telefon, Skype ve Whatsapp ile ulaşılabilir.

Öyleyse öğretmenler her zaman emrinizde, sorularınızı 48 saatten daha kısa sürede cevaplıyorlar.

Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Kendi hızınızda eğitin

Çalışmanızı, diğer çalışmalarınızı veya aile ve sosyal yaşamınızı , programların ve yerlerin toplam esnekliğini sağlayan% 100 çevrimiçi bir eğitimle uyumlu hale getirin.

Daha fazla esneklik için sınıfları hala yaşatıyorsunuz, ancak kaydedildiler, böylece istediğiniz kadar onları görebileceksiniz.

Çalışmanıza prestij kazandıran akademik mükemmellik

Öğretmenlerimiz, yalnızca temelleri ve teorileri değil, aynı zamanda vakaları, deneyimleri ve "know-how" ı ileten kapsamlı öğretim ve mesleki deneyime sahip uzmanlardır .

deneyim

Hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak kaliteli eğitim veren 20 yıldan fazla bir süre katıyoruz.

10.000'den fazla öğrenci, alınan eğitimin kalitesini kanıtlayabilir.

Öğrencilerimiz Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Dominik, İspanya, Ekvador, Honduras, Meksika, Nikaragua vb.

Eğlenceli, dinamik ve pratik bir şekilde öğrenin

Sürekli dinamizasyon, forumlar, tartışmalar ve en iyi multimedya araçları eğlenceli, dinamik ve pratik bir çalışma yöntemiyle ders çalışmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Kişiler ağınızı geliştirin

Çevrimiçi eğitimimiz, dünyanın her yerinden öğrenciler ve profesyoneller ile sürekli iletişim kurabilmeniz için tasarlanmıştır, böylece bilgi edinir ve profesyonel ufkunuzu genişletirsiniz.

Ayrıca, İspanyolca konuşulan birçok ülkeden şirket ve profesyonellerle, her geçen gün daha da genişleyen işbirliği anlaşmaları var.

Mevcut işgücü piyasasının en çok ne istediğini inceleyin

Eğitim, piyasanın gerçek ihtiyaçlarının bir ürünüdür, ancak sırayla benzersiz bir yaklaşım sunar ve bu da profesyonel bir değer sunar .

Konumlar

Granada

Address
Calle San Antón nº73
18005 Granada, Endülüs, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: