ESCP Business School - Madrid Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1819'da kurulan ESCP Business School , nesiller boyu lider ve girişimci yetiştirmiştir. Berlin, Londra, Madrid, Paris, Torino ve Varşova'daki altı şehir kampüsü ile ESCP'nin gerçek Avrupalı kimliği, iş alanında benzersiz bir çok kültürlü eğitim stili ve Uluslararası Yönetim konularında küresel bir bakış açısı sunmasına olanak tanır. ESCP, her yıl 120'den fazla farklı ülkeden 6.500'den fazla öğrenciyi ve 5.000 yöneticiyi ağırlayarak onlara kapsamlı bir Yönetim kursları ve özel programlar (Lisans, Yüksek Lisans, Yönetici MBA, Doktora ve Yönetici Eğitimi) sunmaktadır. ESCP Europe, birden çok akreditasyona sahiptir: AACSB, EQUIS, EFMD, MBA, EFMD EMBA, 5 Avrupa Yüksek Öğrenim standardı. www.escp.eu - Bizi Twitter'da @ESCP_bs'de takip edin

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Kozmopolit, Sofistike, Hareketli, Enerjik, Canlı

ESCP İşletme Okulu - Madrid

Amacımız: istihdam edilebilirliği artırmak. Deloitte, EY, PwC, Ferrovial ve Accenture gibi üst düzey şirketlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimize en iyi stajları ve ortak şirketlerimizin en yetenekli stajyerlerini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Kampüs, Monte de El Pardo Ulusal Parkı'na birkaç metre uzaklıkta huzurlu bir bölgede yer almaktadır. Madrid Kampüsü, öğrencilerin ders çalışmalarına ve mesleki gelişimlerine odaklanmaları için ideal bir yerdir.

Ana bina, güzel bir koru ve bir otlu çayır içeren 6.000 m2'lik bir bahçeyle çevrilidir. Çok amaçlı konforlu odalar, kütüphane, bilgisayar odaları, kafeterya ve otopark bulunmaktadır.

Kampüste, günlük dersler, bilgilendirme oturumları ve konferanslar, ulusal ve uluslararası şirketlerin ziyaretleri, öğrenci gruplarının toplantıları, forumlar ve daha birçok etkinlik olduğu için yoğun bir günlük yaşam vardır.

Puerta del Sol ve Plaza Mayor'dan Plaza de España'ya, Malasaña'ya, Chueca'ya ve Bernabeu futbol stadyumuna kadar, sadece onu heyecanlandıran şehrin büyüklüğü değil.

Bu madrileño tutumu - sosyalleşme, kültürel parlama ve halkının sıcaklığı. Döndüğünüz her köşe sizi şaşırtacak ve memnun edecek bir şeyler gösteriyor.

Uluslararası Çevre

Madrid, dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Başkent, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders çalışma şansı veren çeşitli ve uluslararası bir topluluk sunar. Aynı zamanda Avrupa'daki öğrenciler için en uygun şehirlerden biridir.

Kariyerinizi Başlatın

Bir sanayi ve inovasyon merkezi olarak bilinen İspanya başkenti, Avrupa'nın önde gelen finans merkezlerinden biridir.

Madrid, öğrencilere profesyonel iletişim kurma ve ilgili deneyim kazanma fırsatı sunar. ESCP olarak, ekonominin değişen talep ve trendlerine ayak uydurmaya çalışıyoruz, hem öğrencilerin hem de gelecekteki işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojiler ve yenilikler benimsiyoruz.

Konumlar

Madrid

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited