ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Barcelona Tasarım Okulu Tanışmak

Onlara çevrenin dönüşümünü verir ve yaratıcılık ve yenilik geliştirme, yeni alanlar yaratmak değişimin motoru haline getirmek uzmanları yetiştirmek.

Neden ESDESIGN'ta eğitim görmelisiniz?

Barcelona Tasarım Okulu (ESDESIGN), tasarım profesyonellerinin eğitim ihtiyacına cevap vermek, trendleri tahmin etmek, ortaya çıkan sosyal durumları ve ihtiyaçları analiz etmek ve en yenilikçi çözümler sunmak amacıyla oluşturulan bir kurumdur. .

görünüm

tasarım ve çevrimiçi eğitim ön planda sunan en iyi kalite, okul çevrimiçi uluslararası referans tasarımını olmak.

misyon

yaratıcılık, yenilik, girişimcilik ve tasarım kalitesini geliştirme, değişim içine onları çevrenin dönüşümünü verir motorunu çevirerek ve yeni alanlar oluşturarak Tren uzmanları,.

bizim değerler

Barselona

Beşik tasarım, Barselona marka uluslararasılaşma teşvik edilmesi ve yetenek ve yatırım çekmek, tasarım ve yenilik bir dünya lideridir. Bu bilgi ekonomisi ve yeniliğin motorlarından biri haline gelmiştir.

Metodoloji% 100 online ve esnek

Eğitim teklifi sosyal öğrenme ve onların görüş ve farklı konularda önceki deneyimlerle öğrencilerin aktif katılımına dayalı, öğrenci hem pratik ve teorik düzeyde çalışmalarının kombinasyonu sonucudur.

Müfredat kendi beceri, bilgi ve her özel programın yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktır üzere tasarlanmıştır.

Bu değişen dünyada cevap verebilmek Bir öğrenme deneyimi ve yenilik ve sürekli iyileştirme perspektifinden piyasa ve güncel iş talepleri.

Biz gerçek zamanlı olarak neredeyse içeriğini adapte

Olan her şey şeyler hareket ettiği yönü etkiler. Hemen hemen hiç bir zaman veya bir kitapta yayımlamak. Her şey her şeyi etkiler, bu yüzden bugün içerikleri şüphesiz bir yıl içinde olanlardan farklı olacaktır.

Birinci elden deneyim

Çeşitli modüllerin Öğretmenler değişim ana aktörleri ve sırf değil seyirci vardır. Bunun bir kısmı, sınırlarını genişletmek için yeni yollar keşfetmek ve zaman içinde tutarlı ve dayanıklı markalar ve tüketiciler arasında ilişkiler kurmak.

% 100 aktif Öğretmenler

Sadece ayrıca bize frenleri yaşamak ve onlarla paylaşmanızı sağlar ve fırsatları sürekli piyasada görünüyor, bize modüllerin içeriğinin alaka verir.

Değer çeşitliliği ve uluslararası

yaratıcılık gibi bir dünyada, aynı konuyla ilgili farklı görüşlere sahip değil sadece gerekli değil, aynı zamanda zenginleştirici. Biz her zamanki gibi sonuçları güçlendirecek farklı ülkeler, kültürler ve gerçeklerden insanlarla deneyimlerini paylaşırlar.

vertigo hissi ile Canlı

ilk günden itibaren yaşamayı öğrenmek gereken bir şey. Değişen ortamları, yeni teknolojiler, sosyal devrimler; hiçbir şey kalıcıdır ve bu şekilde çalışmayı öğrenmek zorunda.

mesleki rehberlik

Tüm programlar bu zaten çalışma profesyonel statüsünü iyileştirmek ve öğrencilerinin istihdam teşvik etmek amaçları arasında yer alıyoruz. , Iş gücü piyasasının mevcut gerçekte onları pozisyon oluşturulur onlara yardım etmek dijital portföyü oluşturmanıza olanak veren bir malzeme kılavuzu öğrencilere yardımcı olacak bir öğretim takımla birlikte, bu yönünü teşvik etmek.

girişimciliği teşvik ve işletme yönetimi becerilerini sağlamak

yönetimi, kavramsal ve pratik düzeyinin açısından şirketlerle tasarım süreci ve iletişim ele alınması. şirket ile temas pazarına ürün çıkmak için yana, projenin farklı aşamalarında öğrenci, yasal nüansları ve ekonomik koşullar yönlendirileceksiniz. Projenin adımların bilgili olmak, öğrencilerin zaman ve kaynak yönetme yeteneğine sahip olacak.

ilham

özgürlük tasarım dünyasında kendi kimliğini bulmaya öğrencilere verilecektir. Size (tasarımın aynı dünyada her yerde ama muhtemelen) her yerde ilham bulmak için, analiz etmek, farklı çevre bakmak öğretecek. Size ... En gündelik hareketleri içinde, doğada, sanat dünyasına bakmak için ilham ve yeni fikirler almak için motive.

Yakınlık ve sürekli destek

Öğrenci her zaman eşlik hissedeceksiniz, öğretmenler tarafından hem böyle kalitesini garanti eder Programı Direktörü olarak modüllerde ortaya soruları çözmek için. Onlar da programların tam olarak yararlanmak için kapsamlı bir denetleme görevi, Program Yöneticisi figürü sahip olacaktır.

teknoloji

Her program uzman yazılım içermektedir edecek öğrencilere sahip beceri ve yetenekleri programı uygulamaları için hem ihtiyaç ve bunların çalışma ortamı. Biz hazırlamak için yazılım araçları gelişmekte tarafından bahis onları gelecek için.

çift ​​dereceli

uzmanlık uzmanları çalışılan olarak yatırıldı Barcelona Tasarım ve Valencia Uluslararası Üniversitesi çok başlığın Okulu'nda Ders.

Metodoloji% 100 online ve esnek

ESDESIGN'ın ustaları, % 100 çevrimiçi ve tamamen esnek olmanın yanı sıra açık bir uluslararası meslek sahibi olmakla da öne çıkıyor. Bu didaktik teklif yapılandırmacı modele göre öğrenmeye ve gerçek zamanlı video konferans yoluyla öğretim ve gecikmiş iletişim alanları ile işbirliğine dayalı çalışmaya dayanmaktadır.

ESDESIGN size programları çevrenin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını bilerek, tasarım alanında uzman bir grup tarafından hazırlandığından beri piyasada ve mevcut iş taleplerine uygun bir öğrenme deneyimi ve özellikle şirketler ve kuruluşlar.

Aşağıda, yanımızda okuyan avantajlarını özetlemek:

zaman ve her yerde bağlanın

Sanal kampüs emrinde günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün olduğunu. kılavuzları, özelleştirilmiş yazılımlar, makale, uygulamalar, prototipler ve modelleri, video ve sosyal ağlar: Teşekkür sen konuyu takip için gereken tüm kaynaklar getirir.

Gelen istediğiniz zaman ek, bu malzeme ve kaynaklara erişim gerekecek ve her yerde sen istiyorum: Bizim sanal kampüs içeriyor Karatahta teknolojisi sayesinde, kendi öğrenme coğrafi ve zaman kısıtlamaları ortadan kaldırarak, herhangi bir cihazdan bağlanabilirsiniz.

kişiselleştirilmiş izleme

Her denek iyileştirmek ve en zenginleştirmek için iki temel rakamlar var içinde bir Program Direktörü ve Profesör, sürekli değerlendirme faaliyetlerini gerçekleştirmek ve düzeltme ve yorum almak için tüm talimatları sağlayacaktır: sizin öğrenme deneyimi. Ve tüm akademik soruları karşılamak için öğretmen gidebilirsiniz.

Ayrıca Program Yöneticisi, figürünü gerekecek olacak programın sürümleri her doğru gelişmesini sağlamak. Buna ek olarak, Program Yöneticisi, size eşlik destek sağlamak ve size eğitim kalitesini devam edebilmesi için genel olarak şüpheleri çözecektir.

Pratik etkinlikler Geniş

gitmek ve afiances program boyunca edinilen içerikleri uygulanması için size sanal kampüs verir notları ve öğretim materyalleri ek olarak, tüm ustalar çeşitli aktiviteler var.

  • araştırma
  • kavram haritaları
  • beyin fırtınası
  • Proje geliştirme
  • Vaka analizi
  • Tasarım düşünme
  • prototipler
  • sunumlar

İki eksenleri tamamlayıcı değerlendirme

  • Sürekli değerlendirmesi. Ağırlıklı olarak kurs boyunca periyodik yayın uygulamalarına dayalı.
  • Nihai değerlendirme. bilgi ve programda öngörülen becerilerin edinimi seviyesini kontrol edecek nihai proje sunumu.

özel yazılım

ESDESIGN öğretiminin pratik doğasını güçlendirerek, öğrencilerimize özel yazılımlar sunuyoruz. Bu araç, mevcut ihtiyaçlara uygun olarak, programın becerilerini geliştirmenizi sağlayacaktır.

Gelecekteki gelişme kolaylaştıracaktır Usta hem piyasada var olan benzer özelliklere sahip, diğerleri gibi okul tarafından sağlanan özel bir yazılım üzerinde geliştirilen Öğrenme.

Konumlar

Barselona

Address
Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin