ESIC Business & Marketing School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ESIC, elli yılı aşkın bir süredir iş ve pazarlama profesyonellerinin eğitimi ile İspanya'da bir grup lider işletme okuludur. Size işgücü piyasasının ihtiyaçlarına odaklanan uygulamalı akademik eğitim sağlamak için iş ortamıyla doğrudan ilişkiyi teşvik etmek, teşvik etmek ve sürdürmek için çalışıyoruz. En son trendlerin mükemmel komuta ve bilgisine sahip, yüksek nitelikli bir profesyonel olarak başarılı bir şekilde çalışmak için değerlerle eğitim sunuyoruz.

ESIC, profesyonel iş adamlarının pazarlama alanındaki eğitimlerini tamamlamasına gerek kalmadan İspanya'da kurulan ilk işletme okuludur. Günümüzde ESIC, hem ulusal hem de uluslararası alanda bu alandaki en iyi eğitim okullarından biri olarak tanınmış lider bir şirket ve pazarlama eğitimi okulu olarak düşünülmektedir. 50.000'den fazla mezun ile ESIC, şirketler ve profesyoneller için bir referans merkezi.


İspanya'da on kampüs ve Brezilya'da iki kampüsü vardır, bu da bu işletme okuluna en büyük ulusal-bölgesel uygulamayı sağlar.


ESIC ayrıca Madrid, Valencia, Zaragoza ve Tarragona'daki Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge ve Rovira i Virgili Üniversiteleri ile de ilişkilidir ve Curitiba Kampüsü Brezilya Eğitim Bakanlığı tarafından resmi bir merkez olarak kabul edilmektedir.

ESIC faaliyetlerini beş alanda yoğunlaştırmaktadır

69329_ESICfiveareas.jpgLisans Çalışmaları

ESIC, Pazarlama, İşletme Yönetimi ve Yönetimi, Uluslararası İşletme, İletişim, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, İşletme ve Dijital İşletme alanlarında İleri Diploma, Resmi Derece ve bunların bir kombinasyonunu vermektedir. Bütün bu kariyerler pratik ve istihdam odaklıdır.

Lisansüstü çalışmaları

Eğitim teklifi, MBA, Üniversite Masters, Uzmanlaşmış Masters (şirketin işlevsel alanlarında) ve Ticaret Zorlukları lider edebilmek için eğitim uzmanları odaklı Yüksek Programlar dayanmaktadır.

Yönetici Eğitimi

Yönetici Eğitim Alanı içerisinde, geniş bir yelpazede açık programlar ve şirketler için özel eğitim sunuyoruz.

ESIC Dil Okulu

ESIC Dil Okulu bir eğitim merkezi ve yetkili bir Cambridge sınav merkezidir. Deneyimli öğretmenlerle İngilizce, Almanca, Fransızca ve Çince kursları sunar ve size bu bilgiyi belgelemek için imkân sağlar. Eğitim teklifinde açık gruplar, okullar, profesyoneller ve şirketlerin her seviyesi bulunur.

Buna ek olarak, yabancı dil olarak İspanyolca dersleri sunar: genel İspanyolca, resmi sınav hazırlığı, üniversiteye giriş sınavları, iş dünyası İspanyolca, kısa programlar ve çalışma gezileri.

ESIC Editoryal

Bu, ESIC'nin ekonomi, iş, pazarlama ve yönetim alanlarındaki araştırma ve popüler makalelere katkıda bulunduğu yayın dünyasındaki projeksiyonunu temsil eder. Şirketlerle ve işletmelerle ilgili tüm alanlara derinlemesine bakan ünlü yazarlar arasından öğrenciler ve profesyoneller için kitaplar, el kitapları ve yayınlar sunmayı hedefliyoruz.

Sıralama

ESIC, işletme eğitiminde en tanınmış uluslararası sıralamalarda sistematik olarak yer almaktadır. Bu, son 50 yıl içinde Okulun eğitim kalitesinin dışsal ve nesnel olarak tanınmasını sağlar.

Sıralama sırasındaki en yeni pozisyonlar:

En İyi İşletme Okullarının Bloomberg Business Week sıralaması 2017.

ESIC'nin Uluslararası MBA (IMBA), Uluslararası MBA'ler arasında 27. sırada yer almaktadır.

QS Yatırım Getirisi 2015.

ESIC'in MBA'leri bu sıralamada 46 Avrupa MBA programı arasında öne çıkıyor; "mezuniyet sonrası 3 ay içinde istihdam" ve "en kısa geri ödeme süresi" olmak üzere altı kategorinin ikisinde en üst sıralarda göründü. Ayrıca, kategorilerin çoğunda ilk 15 arasında yer alırlar ve önce İspanya'da ikinci ve üçüncü görünen ikisi hariç tüm alanlarda görünürler. Anahtar kategorilerin ayrıntıları aşağıdaki gibidir:

  • Mezuniyetten 3 ay sonra, 1. pozisyonda,
  • En kısa geri ödeme süresi, konum 1,
  • 10 yıllık Yatırım Getiri, pozisyon 8,
  • 20 yıllık Yatırım Getiri, pozisyon 8,
  • Girişimciliği teşvik etmek, pozisyon 11,
  • Maaş yükselişi, pozisyon 15.

QS Global 250 İşletme Okulları 2017.

ESIC, dünyanın en iyi 250 İşletme Okulunda ve daha da önemlisi Avrupa'daki yedi "Üst Düzey Çalışabilirlik" işletme okullarından biridir.

QS Global 100 EMBA Sıralaması 2017.

ESIC'nin EMBA'sı, dünyanın ilk 100 EMBA'sının sıralamasında görülüyor ve Avrupa'daki 29'uncu sırayı işgal ediyor.

U-Multirank 2017/18.

ESIC, dünyanın 492 yüksek öğrenim kurumundan 29'üncü sırada yer alıyor.

Şairler ve Quants 2017.

ESIC Business & Marketing School, Poets and Quants dergisi tarafından "Uluslararası MBA programları 2017" sıralamasının yeni baskısında Uluslararası MBA programları sunan dünyanın en iyi 61. işletme okulu olarak tanınmıştır. Avrupa işletme okulları arasında ESIC 34. sıradadır.

Youth Incorporated Global B-Okul Sıralaması 2017.

ESIC, dünyanın en iyi 100 MBA'sı arasında ve daha da önemlisi Pazarlama (Pazarlama Yönetiminde Yüksek Lisans, MIM), Finans (Finans Yüksek Lisans, MDF) ve Executive MBA (EMBA) için en iyi 50 içinde yer alıyor.

Amerika Economia MBA Global 2017.

ESIC'nin MBA'leri, Latin Amerika öğrencileri için en iyi 49 programın sıralamasında 18. sırada yer alıyor.

En iyi uluslararası MBA programlarının CNN Genişleme Sıralaması 2017.

ESIC'den MBA'ler, bu sıralamada 52. sırada yer alan 77 uluslararası programın elit alanına dahil edilmiştir.

Merco Talent & Companies raporu 2017.

ESIC, yetenekleri çekmek ve korumak için en büyük kapasiteye sahip İspanya'da 2. İşletme Okulu ve ülkemizin ilk 100 en yetenekli 100 şirketi arasından 51. olarak kabul edilmektedir.

ESIC, 1.000'den az çalışanıyla İspanya'nın en yetenekli şirketlerinden biri olarak 7. sırada yer almaktadır.

El Mundo 2017 lisansüstü program sıralaması.

ESIC Pazarlama Yüksek Lisansı, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisansı, İnsan Kaynakları ve Örgütsel Gelişim Yüksek Lisansı ve Uluslararası Ticaret ve İş Yüksek Lisansı, 2012 yılından bu yana El Mundo tarafından kategorilerinin en üst sıralarında yer almaktadır.

Konumlar

Madrid

Address
Camino Valdenigriales
28223 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Barselona

Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barselona, Katalonya, İspanya

Valencia

Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valencia, Valensiya Topluluğu, İspanya

Sevilla

Address
Edificio de la Prensa
Avda. de Carlos III, s/n
Isla de la Cartuja

41092 Sevilla, Endülüs, İspanya

Zaragoza

Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Zaragoza, Aragon, İspanya

Malaga

Address
C/ Severo Ochoa, 49
Parque Tecnológico de Andalucía
Campanillas

Malaga, Endülüs, İspanya

Bir Coruña

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 Bir Coruña, Galicia, İspanya

Pamplona

Address
Avda. de Anaitasuna, 31
Mutilva (Navarra)

31192 Pamplona, Navarre, İspanya

Bilbao

Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Bask Ülkesi, İspanya

Granada

Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Endülüs, İspanya

Vigo

Address
Avenida de Madrid, 60
Vigo, Galicia, İspanya

İspanya Çevrimiçi

Address
İspanya Çevrimiçi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin