Resmi açıklamayı okuyun

EFMD Equis Accredited

EUDE Business School , çeşitli işletme işletmelerinde yönetime ve liderliğe dayalı uygulamalı eğitim sağlama misyonunda, öğrencilere ev sektöründen profesyonelleri yetiştirmek için tasarlanmış Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans programları sunmaktadır.

İş dünyasında ve profesyonel ortamlarda eğitim ve teknolojinin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz. En popüler yüksek lisans derecelerimiz arasında, iş dünyasının her alanında lider yetiştirme kabiliyeti nedeniyle İşletme ve Yönetim Yüksek Lisansı ; ticaretin en önemli alanlarından birinde eğitim veren Master of Marketing ; mevcut piyasayı fırtınada alan Dijital Pazarlamada Master ; uluslararası ticareti inceleyen Uluslararası Ticaret Yüksek Lisansı ; ve insan sermayesinin önemine giderek daha fazla şirkete bakan İnsan Kaynakları Yüksek Lisansı .

EUDE işletme okulu İspanya'nın Madrid şehrinde bulunuyor.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas

Halen firmaların talep ettiği ana profillerden birinin dijital ortamla ilgisi var. Bu nedenle, Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı sizi yalnızca çevrimiçi strateji projeleri ... [+]

Halen firmaların talep ettiği ana profillerden birinin dijital ortamla ilgisi var. Bu nedenle, Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı sizi yalnızca çevrimiçi strateji projelerine liderlik etmek için hazırlamayacak, aynı zamanda CV'nizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

EUDE Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans, SEO, SEM, Analytics ve Web Kullanılabilirliği, Sosyal Medya, Büyük Veri, CRM, Mobil Pazarlama, E-Ticaret, vb. Gibi farklı alanlarda Çevrimiçi Pazarlama'nın tüm araçlarını ve tekniklerini bilmenizi sağlar . .

Prestijli uluslararası sıralamada en üst sıralarda yer alan Master'larla, Avrupa'da zaten 50.000'den fazla öğrenciyi eğitmiş olan en önemli işletme okullarından biri olan EUDE Business School'da eğitim EUDE seçin.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca,Ingilizce
Yarı zamanlı
1500 saat
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Master, sizi İnsan Sermayesi'nin yönetiminde bir lider ve uzman olarak hazırlamanın yanı sıra, personelin işe alım ve işe alım gereksin ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Master, sizi İnsan Sermayesi'nin yönetiminde bir lider ve uzman olarak hazırlamanın yanı sıra, personelin işe alım ve işe alım gereksinimlerine küresel çözümler sağlama konusunda eğitim almanın yanı sıra, özgeçmişinizi geliştirmek ve katlanarak, ekleme ve iyileştirme şansınızı artırır. emek.

Tüm bunlarla birlikte, İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, profesyonel kariyerini en üst düzey şirketler tarafından en çok değer verilen bölümlerden birinde geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Prestijli uluslararası sıralamada en üst sıralarda görünen yüksek lisans dereceleriyle, halihazırda 100.000'den fazla öğrenciyi eğitmiş olan Avrupa'nın en önemli işletme okullarından biri olan EUDE Business School'da eğitim EUDE seçin.... [-]

İspanya Madrid
Mayıs 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Location address
Arturo Soria 245
Madrid, Community of Madrid, 28033 ES