University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

StPOL Otelcilik ve Mutfak Sanatları Üniversitesi

Kurulduğundan bu yana, StPOL'un her zaman çok net bir fikri vardır: otel eğitimi için ideal ortam, Avrupa'daki bu eğilime öncülük eden bir Üniversite Otel Okulu'dur. Bu nedenle, 1966 yılında bir otel okulu tarafından kurulan ve üniversite konukseverlik öğrencilerinin mesleki öğretim personelinin denetimi ve doğrudan değerlendirmesiyle gerçek müşterileri ile hemen uygulayabileceği bir restoranla oluşturulan bir eğitim programı oluşturuldu.

Buradan yola çıkarak bir sloganımız geliştirildi: "yaparak öğrenme", muhtemelen, otelcilik felsefesini ve konseptini en iyi özetleyen şey, gerçek bir çalışma ortamında gerekli olduğu kadar çok kez uygulanana kadar hiçbir şeyin kabul edilmediği bir şey. ve profesyonellerin kriterleri ile teyit edildi.

EUHT StPOL, İspanya'daki eğitim planlarının turizm alanında misafirperverliği ayırt etmediği bir dönemde misafirperverlik yönetiminde teori-pratikte bir program ve özel eğitim metodolojisi yaratan ilk okul oldu.

O zaman şimdi olduğu gibi, yalnızca formda değil, aynı zamanda üs ve Michelin yıldızlı yıldızlar, şefler, hizmet başları vs. gibi çok sayıda yöneticiler ve otel yöneticileri, önceliği vardı. Otel- Escuela de Sant Pol de Mar'ın eğitim programlarında yer alarak EUHT StPOL'un eğitim alanında yeniliklere devam etmesini ve yeni yollar açmasını sağlıyor.

Misyon
EUHT StPOL'un misyonu, konumlarına bakılmaksızın, otel ve restoran işletmelerinin gelecekteki bölüm başkanlarını ve genel müdürlerini yetiştirmektir. BÜYÜK StPOL'un vizyonu, Avrupa'da öncü bir okul olmak ve bir sektörde kalite eğitim modeliyle kıyaslamaktır teori, uygulama ve araştırma, bir Otel-Okul formülü aracılığıyla birbirlerini tamamlar:


"Ona söyledi ve unuttu;
O bunu gördü ve inandı;
o yaptı ve "

Konfüçyüs, 554-479 bc.

EUHT StPOL'un stratejik eylemi, belirleyici değerlerine, eylem kılavuzlarına ve karakteristik inançlara dayanmaktadır. Kimlik değerleri dizisi, özellikle hizmetin kalitesini, öğretmenlik yoluyla kişiye özel dikkati ve öğrencileri kişisel kapasitelerini geliştirmeye teşvik eden bir öğretim metodolojisini içerir.

Sektörün derin bir bilgi ve tecrübesi EUHT StPOL'u 45 yıldan uzun bir süre öğrenciler, profesyoneller ve şirketler için bir kriter olarak bir kenara bırakmıştır. Okul, öğrencilerin ve piyasa gereksinimlerinin en iyi şekilde adapte olmasını sağlayan uzmanlık programlarını hedefleyen vaka ve yeni eğilimlerin araştırma, analiz ve incelemesine devam eden ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kaldığı sürece bu mümkün olmazdı .Konumlar

Barselona

Address
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin