Escuela Europea de Salud

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SAĞLIK AVRUPA OKUL GİRİŞİM VE YENİLİKÇİ KURUM

Sunulan tüm lisans programları hem kamu Ulusal Sağlık Sistemi, özel pazar ihtiyaçlarına adapte ve farklı uzmanlık, yeterlilik düzeyi yüksek olan profesyonellerin eğitimi son gelişmeler pratik uygulama için öğrenciler yetiştirmek olan iş arama ve kariyer gelişimi için kapsamlı ve kişiselleştirilmiş hazırlık öğretim alanları tamamlayan şirketler ve kurumlar tarafından sunulan çeşitli teknik ve yönetsel pozisyonlar.

Merkez mükemmellik için çaba profesyonellerin eğitimi mezun adanmış. Profesyonel ve mevcut ve gelecekteki pazar taleplerini karşılamak üzere tasarlanan programların Geniş. Her kişisel durum başka hiçbir şeye benzemez olduğu Metodoloji profesyonellerin ihtiyaçlarına uyarlanmış. Kanıtlanmış öğretim deneyimi düzeyi en yüksek bilimsel-teknik ve teyit prestij bir fakülte. gayet pratik rehberlik programları ile, çoğunluk ilgili sektörlerin tanınması kazandık boyunca verilen programlarda kalite ve talebin yüksek derecede, önceki promosyonlar öğrencileri tarafından Sağlık European School of prestij onaylandığı kim sektörünün önde gelen şirketleri katıldı. Bir kitap pdf formatında malzeme ve bir dizüstü bilgisayar veya Ipad Mini seçim yanındaki. Uzmanlık yüksek derecesi ile öğretmenler tarafından öğrencinin sürekli değerlendirmesine dayalı bir eğitim sistemi. Işin Garanti yayın Telif Hakkı Yasası ve bilimsel yöntem ve Standartlar Vancouver ayarlandı göre sözleşme yayımladıktan sonra, master. Bu grubu, yazar / lar RCA Grubu Editörü ya da dergi formatında ISSN Eğitim, Kültür ve Spor ISBN Bakanlığı ile bir kitap olacak.

KURUMSAL DÜZENLEMELER Sağlık European School desteği ve çeşitli kurumlar, meslek kuruluşları ve şirketlerin işbirliği vardır, onun Akademik Konsey entegre, verilen eğitimin kalitesini sağlamak ve sunulan çeşitli kurslar yürütülmesi işbirliği.

İŞ ARAMA İÇİN HAZIRLIK Sağlık European School öğrencileri, alınan tüm lisans programlarında öğretilen kişisel pazarlama alanından, sağlam ve kapsamlı bir eğitim şirketleri ve kurumları takip giderek daha karmaşık süreçler İşverenler karşılamak için Ulusal ve uluslararası. Personel ve yönetim geliştirme. Sağlık European School eğitim felsefesi müzakere gibi önemli özel ilgi alanları alarak, profesyoneller olarak düşünmek öğrencilerin yönetsel becerilerinin geliştirilmesi, çalışma bakış bütünsel bir açıdan eğitim adresleme önemli bir yer işgal içinde, iletişim becerileri, vb

Konumlar

Madrid

Address
Centro Empresarial El Coloso
28013 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin