EU Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EU Business School

1973 yılında kurulan EU Business School (EU), Barselona, Cenevre, Montrö ve Münih'teki kampüsleri olan uluslararası, profesyonel olarak onaylanmış, üst düzey bir işletme okulu. Hem Kuzey Amerika hem de Avrupa akademik müfredatının en iyileri ile İngilizce'de küçük, dinamik dersler veriyoruz. İşletme eğitimine yönelik pratik yaklaşımımız, öğrencileri günümüzün hızla gelişen ve küreselleşen iş dünyasında bir kariyere hazırlar.

138233_emailbanner_15july3.png

AB, hem kampüste hem de işletme yönetimi, iletişim, turizm yönetimi, uluslararası ilişkiler, spor yönetimi, dijital medya yönetimi, uluslararası işletme, pazarlama, finans, işletme ve insan kaynakları yönetimi konularında çevrimiçi ve lisansüstü, MBA ve doktora programları sunmaktadır. diğerleri arasında.

  • AB’nin Online MBA’i CEO Magazine’in çevrimiçi global sıralamada birinci oldu
  • China Economic Review dergisi tarafından en iyi 20 işletme okulu olarak listelendi
  • Capital dergisine göre kız öğrenciler için en iyi altıncı işletme okulu
  • CEO Magazine tarafından global ve Avrupa MBA programları için en üst sırada yer aldı
  • Avrupa'da maaş artışı için QS MBA Kılavuzunun Yatırım Getirisi Raporunda beşinci oldu

Küresel akademik ortaklar ağımız sayesinde öğrenciler, Londra’daki Roehampton Üniversitesi, İngiltere’deki Derby Üniversitesi ve İspanya’daki Universidad Católica de Murcia (UCAM) ile AB kampüslerinde devlet tarafından tanınan dereceler kazanabilirler. New York'taki Pace Üniversitesi, Riverside'taki California Üniversitesi, Boston'da Fisher College ve Bangkok'taki Shinawatra Üniversitesi ile ortaklıklar, öğrencilere çeşitli ve zenginleştirici ortamlarda çalışırken ikinci bir yeterlilik kazanma şansı sunuyor. AB Grubu programları, Yükseköğretim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınan İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) ve Uluslararası Üniversite İş Eğitimi Meclisi (IACBE) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme Derneği (CEEMAN) tarafından verilen Uluslararası Kalite Akreditasyonuna (IQA) da sahibiz. AB Grubu ayrıca yetişkinlere yönelik ileri eğitime yönelik ilk İsviçre kalite etiketi olan EduQua tarafından onaylanmıştır.

AB kampüsleri, Akdeniz kıyı şeridinde, İsviçre Alpleri arasında ve Almanya'nın ekonomik başkentinde, öğrencilere dört farklı ve zenginleştirici ortamda yaşama fırsatı sunuyor. Öğrenciler kampüsler arasında transfer yapabilir ve Barselona, Cenevre, Montrö ve Münih'in çeşitliliğini keşfedebilirler. Bu, yeni iş odaklı fırsatlar yaşarken bir dil öğrenmek ve çeşitli insanlarla tanışmak için harika bir bahane sunar. Ek olarak, öğrenciler ABD, Çin, İngiltere, İspanya, Tayland, Malezya, Tayvan, Meksika, Brezilya, Kazakistan, Kanada ve Rusya'daki ortak kurumlarımıza değişim eşliğinde katılabilirler.

116213_Capture4.PNG

Konumlar

Barselona

EU Business School

Telefon
+34 932 01 81 71

Cenevre

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Cenevre, Cenevre, İsviçre
Telefon
+41 22 779 26 71

Montrö

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montrö, Vaud, İsviçre
Telefon
+41 21 964 84 64

Münih

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Münih, Bavyera, Almanya
Telefon
+49 89 55029595

İsviçre Çevrimiçi

Address
İsviçre Çevrimiçi, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin