Resmi açıklamayı okuyun

Ulusal Top 10'da bir okul

"50 yılını ancak 50 yıl başarıyla yaşadıysanız ulaşabilirsiniz."

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Fundesem'in kökenleri, okulun yeni nesil profesyonellere yönelik talebi karşılamak için oluşturulduğu 1965 yılına dayanır. O zamandan bugüne kadar, somut sonuçların elde edilmesinde kilit nokta olarak çaba değerini ve mükemmeliyet talebini savunduk.

Yönetim pozisyonları için 63.000'den fazla profesyonel hazırlamış olmanın yanı sıra, yenilik ve iyileştirme için sürekli kapasitemiz, bizi, İş Okullarının ulusal listesinde ilk 10'a yerleştirmiştir.

Toplum için reddedilemez bir hizmet

İş Okulumuz - FBS - kar amacı gütmeyen bir kurumun bir parçasını oluşturur ve bu da 260'dan fazla işletmenin istihdam yaratmadaki iyi uygulamalarına yönelik çalışmalarını ödüllendirir.

Bu etkinliklerde her yıl 1200'den fazla katılımcının istihdam beklentilerini iyileştirmek için istihdam eğitimi ve ağ oluşturma etkinlikleri ile ortaklık kuruyoruz.

Ayrıca, kentimizin sosyal açıdan yoksun bölgelerinde takımlara ücretsiz eğitim ve katılım sağlayan Kadın Yarışı ve Fonu Sepet Okulu gibi çeşitli spor aktiviteleri düzenliyor ve destekliyoruz.

Spor ve çocuklara çok önem veriyor

Program dili:
  • Ingilizce
  • Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Fundesem Business School

Avukatlar İçin Hukuk Uygulaması Yüksek Lisans (MJA), hukuk mesleğinde profesyonel bir uzman olmak için hazırlar ve eğitir. Mesleki uzmanların yardımıyla ve dava metodoloj ... [+]

En iyi avukat olmak isteyen hukuk uzmanları için tasarlanmış bir yüksek lisans derecesi. Sadece yasalardaki bilgi yeterli değil.

Avukatlar İçin Hukuk Uygulaması Yüksek Lisans (MJA), hukuk mesleğinde profesyonel bir uzman olmak için hazırlar ve eğitir. Mesleki uzmanların yardımıyla ve dava metodolojisi ile hukuk mesleğinin uygulanması için gerekli bilgi, beceri ve yetenekler edinilir.

Yüksek lisans derecesi, mesleğin pratiğinde geniş deneyime sahip ve en iyi firmaların ve hukuk firmalarının bir parçası olan profesörlerden oluşmaktadır.

Eğitim, özellikle yeni üyelere veya bir süre sonra kolej olacak olanlara yöneliktir. Ayrıca, mesleğin pratiğine yönelik bilgi ve teknikler, hukuk alanında büyük firmalar tarafından gerekli mesleki becerileri geliştirmeyi ve yüksek talep görmelerini sağlar.... [-]

İspanya Alicante
Ekim 2019
Ispanyolca
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fundesem Business School

Ticari Vergi Danışmanlığı Yüksek Lisans (MAFE) işletme avukatı veya vergi danışmanı mesleğinin uygulaması için gerekli teknik bilgi ve becerileri sağlar. ... [+]

Gereksinim, titizlik ve uygulamaya dayalı yeterlilik

Ticari Vergi Danışmanlığı Yüksek Lisans (MAFE) işletme avukatı veya vergi danışmanı mesleğinin uygulaması için gerekli teknik bilgi ve becerileri sağlar.

Yüksek lisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenci, büyük ve orta ölçekli firmalara danışmanlık, iş ve vergi alanlarında uzmanlaşmış firmalarda veya danışmanlık veya denetim firmalarında uzman firmalarda profesyonel çalışmalarını geliştirmek için tam olarak eğitilecektir.

MAFE, örneğin dijital dünyada ele alınan yeni mali zorluklarla ilgili her konuda modern ve güncellenmiş bir ustadır.

metodoloji

Hukuk Fakültesinin öğretim metodolojisi pratik eğitim verme ihtiyacına cevap verir ve şirket veya Mahkeme'nin gerçeğine göre talep edilen ve uyarlanan sıkı hukukta yüksek lisans derecesi almak isteyen öğrencilere uygulanır.... [-]

İspanya Alicante
Ekim 2019
Ispanyolca
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fundesem Business School

Pazarlama ve Dijital İletişim Stratejisinde Master (MMDI), İspanya'da bulunan bu uzmanlığın ilk ustalarından biridir. Şu anda şirketlerdeki sorumluluk pozisyonlarını işga ... [+]

İspanya'nın en prestijli ustalarından biri

Pazarlama ve Dijital İletişim Stratejisi Yüksek Lisans (MMDI) , İspanya'da bulunan bu uzmanlık alanından ilk Ustalardan biridir. Dersliklerimiz sayesinde artık şirketlerdeki sorumluluk pozisyonlarını işgal eden 600'den fazla öğrenciyi geçtik.

Fundesem MMDI'yi diğer benzer programlardan farklı kılan şey şöyledir:

Ders programlarının ve fakülte deposunun sürekli güncellenmesi. Bu Üstat, diğerlerinden daha fazla, şirketlerin gerçekliği ile sürekli temas halinde olmayı gerektirir.Çok yüksek istihdam edilebilirlik. MMDI öğrencilerinin neredeyse% 100'ü mezun olduktan sonra iş buluyor. Bu lider programın piyasaya sürülmesinden sonra% 100 istihdamın sağlanabileceği promosyonlar var.Yüksek düzeyde konu. Bir usta ve bir kurs arasındaki fark, her bir araç ve özneyi derinlemesine analiz edebilme olasılığıdır.Sürekli eğitim Fonlarda, bu bilgi alanının sürekli gelişmekte olduğunun farkındayız, bu nedenle bu disiplinde ortaya çıkan yeni eğilimleri güncellemek ve geri dönüştürmek için MMDI mezunlarına sabit bir eğitim (post-master) diyoruz. Bu sınıflar, MMDI öğrencileri için ücretsiz ve özeldir.Sınıf dışı birçok etkinlik. Bu, konuların daha iyi anlaşılmasını sağlar.Ve şirketin bir bütün olarak vizyonu. MMDI öğrencilerine sadece dijital ortamda uzman değil, aynı zamanda şirketi bir bütün olarak görebiliyorlar.... [-]
İspanya Alicante
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS