ICAI School of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

121259_adult-business-meeting-business-people-1438072.jpg

ICAI School of Engineering Okulu, 1908'de başlayan uzun bir gelenek öğretme Mühendisliği ile Madrid'de bulunan bir Politeknik Okulu'dur. ICAI, Endüstri Mühendisliği (Mekanik, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği dahil) ve Telekomünikasyon Mühendisliği'nde 2 yıllık Yüksek Lisans Dereceleri sunmaktadır. Bu yüksek derecelerin İspanya'da Yeminli Mühendis olarak çalışması gerekmektedir. Buna ek olarak, Mühendislik Okulumuz, Enerji, Ulaşım ve Sanayi sektörlerinde, Dijital Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik üzerine ortak bir odağı paylaşan sekiz adet 1 yıllık Profesyonel Yüksek Lisans Derecesi sunmaktadır.

ICAI, Sandalyelerimiz ve esas olarak Teknoloji Araştırma Enstitüsü (IIT) aracılığıyla özel ve kamu sektörleri ile araştırma alanında uzun süredir işbirliği yapma geleneğine sahiptir. Bu işbirliği, toplumun gerçek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Profesyonel Ustalık Derecelerimizin temel taşıdır. Dahası, profesyonel sektörle olan bu yakın bağlantı sayesinde, müfredatı tasarlamak ve öğretim faaliyetlerini yürütmek için endüstriden tanınmış uzmanlarla ortaklık yapma ayrıcalığına sahibiz.

Başka bir deyişle, entelektüel ve mesleki beceriler ( liderlik, ekip çalışması ve uluslararasılaşma ) geliştirerek ve kariyer gelişiminde sorumluluk, eleştirel düşünme ve etik gibi diğer önemli nitelikleri geliştirerek Mühendislik alanında kapsamlı eğitim sağlamaya çalışıyoruz.

Konumlar

Madrid

Address
Comillas ICAI
Alberto Aguilera, 25
Madrid

28015 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin