Resmi açıklamayı okuyun

yenilikçi ve yerli kentsel yaşam için profesyoneller.

Madrid, hayati, parlak ve kültür, eğlence ve sanat merkez üssü.

IED Madrid IED Design Group, Tasarım ve 1966 yılında İtalya'da doğan Yönetimi eğitimin uluslararası bir ağ ait bir Vakıf Yükseköğretim Sanat Eğitim Merkezi ve bugün İtalya, İspanya ve Brezilya arasında yayılmış on üç şubesi bulunmaktadır.

2014 yılında 20. yılını kutlayan; ulusal ve uluslararası prestijli yarışmalarda ödül öğrencilerin çok sayıda sonuçlandı değişen bir toplumun, ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen, yenilikçi ve benzersiz tanınabilir akademik modeli ile eğitim geniş bir yelpazede sonuçlandı bir deneyim şirket ile yakın işbirliği içinde en iyi podyumları ve gerçek projelerde parading.

IED Madrid Sınıf Koleji eşdeğer Tasarım Yüksek Derece, teklifi, Yükseköğretim Plastik Sanatlarda Teknisyeni ve Tasarım, Diploma IED, bir yıllık kursları, Masters, Master Tasarım ve Yenilik Yoğun Masters, Dersler Mesleki Eğitim Higher Level Nitelikleri Uzmanlık Dersleri ve Yaz Genç Kursları.

Açıldığı günden bu yana, IED Madrid her yıl 30.000'den fazla öğrenci eğitilmiş ve 1.500 yeni öğrenci sahiptir.

dizayn

IED Tasarım çok çeşitli sektörlerde pazar ihtiyaçlarına ve beklenen içerikleri, dil, anlatım ve fonksiyonel kodları tamamen yanıt verir.

Ürün Tasarımı, İç Mimarlık, şehir mobilyaları, tasarım Moda Aksesuar, Otomobil tasarım değeri son yıllarda artmıştır bazı alanlar vardır. Bu anlamda, formları ve fonksiyonları bir yenilikçi olarak tasarımcı, eğilimleri ve anın fonksiyonel taleplerini içerir ve geliştirilmesi ve uygulanması varsayar.

IED Tasarım kursları öğrencileri sektörün önde gelen firmaları ile atölye katılım ve işbirliği yoluyla teknik becerileri kazanmaları, bu becerileri geliştirmek.

moda

şirketler ve moda profesyonelleri ile işbirliği esastır ve büyük uluslararası tasarımcıların kararlıdır.

Okul profesyonellik ile çalışmak ve yeni kreasyonları ile yenilik yaşamak ve her yönüyle moda hissetmek için nasıl öğretir.

kurslar görüntü ile ilgili ve iletişim faaliyetleri farklı alanlarda, yaratıcı, stratejik, örgütsel ticari, pazarlama geleceğin profesyonelleri yetiştirmek.

görsel iletişim

IED Görsel İletişim aletleri projelerini görsel iletişim teknolojileri geliştirmeye, iletişimsel ve etkileyici dilleri, yeni teknikler ve beceriler öğrenildiği yaratıcı laboratuvardır.

Biz görsel-işitsel unsurlar bizim günlük hayatın bir parçası olan ve değerler ve moda, tasarım, çeşitli sanayi üretimi gibi çeşitli dahil olmak üzere fikir ve üretken gerçekleri iletmek anlamların, reklam ana araç olan bir dünyada yaşıyoruz ama aynı zamanda kültür, siyaset ve sosyal konular.

Bir kavram ya da projenin varlığı, uzak sadece aksesuar olmaktan, bir mesaj iletişim başarısına kararlılıkla katkıda bulunur.

Bu alanda profesyonellik ve yetkinliği ile hareket eden, sürekli kağıdı değiştirmek, yeni bilgi teknolojilerinin çalıştıkları sosyo-kültürel bağlamda bir tarafında kapsamlı bir bilgi ve diğer üzerine kurulmuştur eklektik, çapraz kültür, sahip demektir iletişim görüntüler ve sesler.

Bugün öngörülen ve multimedya sistemi üretilir; Aynı anda aceleci ve sürekli dijital teknolojilerin geliştirilmesi ve farklı uzmanlık ve yaratıcılık gerektiren farklı görsel-işitsel medya birlikteliğinin: ama multimedya her zaman iki bakış açıları yorumlanır olacaktır.

IED Görsel İletişim dersleri bu okul İtalyan panoraması içinde benzersiz bir eğitim merkezi kılan zenginlik unsuru vardır. öğrenciler için mevcut teknolojilerin sürekli güncellenmesi ve böylece izin, içerik ve dil hem de yaratıcılıklarını geliştirmek için deneyimli, içinde bir araştırma laboratuvarında, uzun bir geleneğe sayesinde yapmak tren ve bugün işgücü piyasasına girmek böylece öğrencilerini hak.

Yönetimi ve İletişim

reklam, halkla ilişkiler, pazarlama ve insan kaynakları: IED Yönetim eğitimi önerisi yeni, son derece dinamik ve genişleyen alanlarda profesyoneller için sürekli bir ihtiyaca cevap veriyor.

fakülte geniş deneyim ve eğitim vardır ve sürekli üretim ve teknolojik dönüşümlere derslerin içeriği adapte edebilmektedir.

okulun felsefesi uzmanları, pazar ihtiyaçlarına çalışmada, araştırma ve proje geliştirme için çalışma gruplarında içerme ve analizi ile doğrudan ilişki ile tamamlanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Günümüzde Avrupa Çağdaş Fotoğraf Ustası, sanatsal fotoğrafçılıkta eğitim konusunda en iddialı öneridir ve sanatçıları ve profesyonelleri bu alanda İspanya'da zenginleştir ... [+]

tanım

Günümüzde Avrupa Çağdaş Fotoğraf Ustası, sanatsal fotoğrafçılığın eğitiminde en iddialı öneridir ve İspanya'da bu alanın zenginleştirilmesi için sanatçılar ve profesyoneller için bir buluşma noktası olmayı hedeflemektedir.

Pratik ve yenilikçi, Avrupalı kavramsal ve yaratıcı bir kimliğe sahip olduğu ve bu kavramın öncülünden doğan öğretmenlerinin (Martin Parr, Irina Chmyreva, Joan Fontcuberta ve Andreas Müller-Pohle'nin mükemmellik) temelinde eşsiz bir programdır. akademik, kültürel ve sanat piyasalarındaki ilk sıranın referansıdır ve olması gerekir. Bu anlamda, çok farklı kıtalardan öğrencilerin katılımı özellikle ilginç ve zenginleştiricidir.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Işık bir dildir, duyguları kışkırtır, iletişim kurar ve ayrıca evrensel olma avantajına sahiptir. Aydınlatma Tasarımında Usta, uzayda ışığın manipülasyonu konusunda eğiti ... [+]

BU PROGRAMIN İSPANYOLCA VERİLMESİ

Aydınlatma Tasarımı Ustası, tamamen işlevsel veya estetik bir talebe cevap vermenin ötesinde bir şey ekleyerek, uzayda ışığın manipülasyonu hakkında eğitim sunar.

Aydınlatma Tasarımı Ustası ile öğrenciler, sanatsal, görsel ve duygusal sonuçlar elde etmek, ışığın manipülasyonu yoluyla boşluklar üretmek için ışık kaynaklarının ve aksesuarlarının teknik yönlerini birleştirmenin yolları üzerinde çalışacaklar.

AMAÇLI: Sanat ve Tasarım, Mimarlar ve İç Mimarlar alanında lisans veya yüksek lisans mezunu. Mesleki tecrübeye değer verilecek.

AMAÇ: Işık Tasarımı Ustası, ışığı alan yaratan unsur olarak gören tasarımcıları eğitir. Aydınlatma, atmosfer yaratmada en önemli faktörlerden biridir; mekana, boyutlara, öznel yüke, kaliteye, vb. dair doğrudan çağrışımlar var.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda markalarının yönetimi ve konumlandırılmasında iletişimin anahtarları ... [+]

Kurs dosyasıDersin Türü: Harmanlanmış MasterDil ingilizceOkul: modaIED Kredisi: 60Süre: 11 ayTarife: Sabah-Öğleden Sonra Yerinde modül: Pzt-Cum arası, 09: 30-13: 30 ve 15: 00-18: 00 saatleri arasındaKatılım: harmanlanmışYeterlilik: Kurs sonunda özel / A özel sertifika verilecektir.Yönettiği: mezunlarını veya mesleki kariyerlerini dijital alana yönlendirmek isteyen İletişim, Pazarlama, Moda, Gazetecilik ve Tasarım alanında diplomaya sahip olanlar. Mesleki tecrübeye değer verilecek.Kabul süreci: CV / Motivasyon Mektubu / Portföy (en fazla 3 Mb) / Web / Akademik Koordinasyon Ekibi tarafından gerekli görülen kişisel görüşme

Bugün Fashion 2.0 hakkında konuşabilir miyiz? İnternetin markaların gerçekliği ve iletişim stratejileri üzerindeki etkisi nedir? Yeni topluluk, katılım ve iletişim ile kurallar nasıl değişiyor?... [-]

İspanya Madrid
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
11 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İş konumunuzu geliştirmek veya büyük bir şirketin parçası olmak için size tasarım süreci, yaratıcılık, iş dünyası ve yeni teknolojiler hakkında küresel bir vizyon kazandı ... [+]

İş konumunuzu geliştirmek veya büyük bir şirketin parçası olmak için size tasarım süreci, yaratıcılık, iş dünyası ve yeni teknolojiler hakkında küresel bir vizyon kazandıracak bir 360º Deneyim yaşayın.

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil ingilizceOkul: Görsel İletişimIED Kredisi: 60Başlangıç tarihi: Ekim 2019Süre: 9 ayTarife: Öğleden sonra-Akşam formu 19: 00-22: 00 Pazartesi-Cum Haftada 3, 4 veya 5 günKatılım: şahsenYeterlilik: Kurs sonunda özel olarak, kursu tamamlayıp başarıyla geçmesi için bir sertifika verilecektir.Yönettiği: FullStack Geliştiricileri, Yazılım Mühendisleri, Web Geliştiricileri (BackEnd ve FrontEnd), UX / UI Tasarımcıları, HizmetKabul süreci: CV, motivasyon mektubu ve Portföy (en fazla 3 MB) / Web sitesi. Akademik koordinasyon için uygun görüldüğü takdirde kişisel görüşme.Kayıt oranı: 3900 €Kurs Ücreti: 11300 €... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Fotoğraf ve illüstrasyon, kompozisyon, tipografi ve okuma sürecine müdahale eden süreçlerin rolünü kontrol eden her türlü yayın formatını ve yeni dijital medyayı tasarlam ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Yazılı Tasarım Yüksek Lisans Derecesi: Basılı ve Dijital Medya, öğrencileri hem güncel hem de yeni dijital ortamda güncel yayın ortamında çalışmaya yönlendirir.

Profesyonel pazar bugün, basılı medya için yayıncılık konusunda uzman bilginin ve dijital medyada yayıncılık ortamında sağlam bir formasyonun birleştiği bir profesyonele ihtiyaç duymaktadır. Yayın ürünlerinin satışındaki artış, taşınabilir elektronik cihazların çoğalması ve bilgiye erişim biçimlerindeki değişim, mevcut tasarımcıyı yazılı iletişimdeki görsel iletişim dillerinin sürekli revizyonunu yapmaya zorlamaktadır.

Bu nedenle, Editoryal Tasarım Yüksek Lisans: Baskı ve Dijital Medya sadece farklı yayın formatlarını, fotoğraf ve illüstrasyonların rolünü, kompozisyon ve tipografik estetiğin prensiplerini incelemeyi değil aynı zamanda bilişsel süreçleri de inceler. dijital ortamın sunduğu olanaklardan yararlanabilmek için okuma sürecine, arayüz tasarım tekniklerine ve kullanıcı deneyimine müdahale eder.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca,Spanish (Spain)
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zanaat içinde ... [+]

BU PROGRAMIN İSPANYOLCA VERİLMESİ

El Sanatları ve Ürün Tasarımı Laboratuarlarında , öğrenciler, projeye dayalı bir metodoloji kullanarak, proseslerin ve endüstriyel gelişimin tam ve detaylı olarak anlaşılmasını, yüksek teknik ve kalite standartlarında bir ürünün nasıl araştırılacağını, geliştirileceğini ve sunulacağını öğreneceklerdir. kısıtlamaları.

Endüstri araçlarına, yenilikçi malzemelere ve üretim süreçlerine erişim sağlayarak, öğrenciler için ideal bir çalışma ortamı yaratırız. Böylece, problem çözme, eleştirel düşünmeyi ve sosyal düşünceyi teşvik etme, alışılmış problem çözme yöntemlerine alternatifler arayabilirler. farkındalık.... [-]

İspanya Madrid
Şubat 2020
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dijital Üretim, projelerin geliştirilmesinde hızlı prototip oluşturmaya izin vermek için, uygun maliyetli ve erişilebilir kişisel üretim olan endüstriyel imalattan atılım ... [+]

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil ingilizceOkul: TasarımIED Kredisi: 60Süre: 9 ayZaman çizelgesi: Öğleden sonra İletişim dersleri: 19: 00-22: 30: 30 (haftada 2 gün) Çevrimiçi dersler: 16: 00-20: 00 (Fr) | 10:00 - 14: 00 (Sat) Yoğun katılım temelli atölye çalışması: 1 hafta sonu / ayKatılım: harmanlanmışYeterlilik: Özel Ders öğrencilerine sertifika verilir. Fab Akademisi ile çifte kalifiye olanlara, Fab Vakfı tarafından verilen Fab Diplomasını da alacaksınız.Yönetmenler: Tasarımcılar, mimarlar, mühendisler, girişimciler, sanatçılar, vb. Tasarım alanına bağlı olan herkes.Kabul süreci: CV / motivasyon mektubu Portföy (en fazla 3 MB) / web sitesi Öğretim koordinatörü tarafından uygun görülmesi halinde kişisel görüşme... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Motion Graphics Design, öğrencilerin ders boyunca yürüttükleri tüm çalışmaları derledikleri, hareketli grafik tasarımcıları olarak becerilerinin ve gelecek için ... [+]

Hareket tasarımı, her bir projeyi teklif etmek, geliştirmek ve başarıyla tamamlamak için çeşitli teknik bilgiler gerektirir.

Bu ustada, ışıklandırmayı, bir kamerayı hareket ettirmeyi, canlandırmayı, düzenlemeyi ve post prodüksiyon çalışmaları yapmayı, baştan sona bir proje almayı öğreneceksiniz. İçinizde olanları hayata geçirmeye hazır olun ve heyecan verici hareket tasarımı dünyasında kariyerinize başlayın.

Hedefleri

Hareket tasarımı, her bir projeyi teklif etmek, geliştirmek ve başarıyla tamamlamak için çeşitli teknik bilgiler gerektirir.

Bu ustada, ışıklandırmayı, bir kamerayı hareket ettirmeyi, canlandırmayı, düzenlemeyi ve post prodüksiyon çalışmaları yapmayı, baştan sona bir proje almayı öğreneceksiniz. İçinizde olanları hayata geçirmeye hazır olun ve heyecan verici hareket tasarımı dünyasında kariyerinize başlayın.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İletişim, Pazarlama ve Reklamcılık Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisansı, teorik eğitimi yaratıcı becerilerin geliştirilmesi ve pratik uygulamalarla birleştiren ve yeni tek ... [+]

BU PROGRAMIN İSPANYOLCA VERİLMESİ

İletişim, Pazarlama ve Reklamcılık Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisansı , teorik eğitimi yaratıcı becerilerin geliştirilmesi ve pratik uygulamalarla birleştiren ve yeni teknolojiler, atölye çalışmaları veya tanınmış toplantıların sunduğu iletişim olanaklarına özel önem veren bir eğitim programı önermektedir. reklam, iletişim ve pazarlama dünyasının profesyonelleri.

Daha fazla bilgi için tıklayınız: IED Madrid on Vimeo.

Her ürün veya hizmet için doğru konumlandırmayı ayarlamak; markaları uygun bir şekilde yönetmek, yenilikçi ve etkili reklam kampanyaları oluşturmak ve planlamak: brifingin yazılmasından son sanata, hedeflerin oluşturulmasından ve bütçenin belirlenmesinden sonuçların değerlendirilmesine kadar belirgin olan hususlar İletişim ve Pazarlama ve Reklamcılık Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisansında.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İletişim Tasarımı Laboratuarları Yüksek Lisansı, yaratıcı süreçte araştırılan birbiriyle bağlantılı disiplinlerin karmaşıklığını yönetme anahtarlarını sunar. Öğrenciler, ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

İletişim Tasarımı Laboratuarları Yüksek Lisansı, yaratıcı süreçte araştırılan birbiriyle bağlantılı disiplinlerin karmaşıklığını yönetme anahtarlarını sunar. Öğrenciler, dilbilimsel kaynakları ve uygulamaları yönetmeyi, iletişim projelerinde disiplinler arası takımlara liderlik etmeyi öğrenecekler.

Master, öğrencilerin profesyonel profilini geliştirmeyi amaçlar; böylece, kavramların ve dilin daha yakın olduğu yeni iş yapılarının bir parçası olabilirler. Öğrenciler ve öğretmenler arasındaki sürekli değişim (iletişim alanındaki geniş deneyime sahip aktif profesyoneller) bu ustayı karakterize eden inovasyon ve yaratıcılık süreçlerini geliştirir.... [-]

İspanya Madrid
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda tutkunları için iletişim stratejilerini geliştiren moda endüstrisinde iki tutkunuzu birleştirin ve yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde profesyonel olun. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

İletişim ve Moda Ustası , moda sektöründeki iletişimi yönetebilen, tutarlı bir marka imajı oluşturmak, araçlarını ustaca kullanmak ve dinamik terimlerle iletişim kurmak için gerekli stratejileri geliştirmek için işlevinin aşkın niteliğini anlayabilen insanları eğitiyor. modanın doğasını tanımlayan yaratıcı ve yenilikçi.

Bu iletişim, marka imajını mevcut karmaşık durum içinde tanıtmak, oluşturmak ve konumlandırmak için tasarlanmış tüm eylemleri kapsar ve her yıl patlak veren yeni trendlere uyarlanmış spesifik stratejiler tasarlayan yüksek kalifiye uzmanlara sahip olmayı gerekli kılar.

İletişim ve Moda Yüksek Lisansı'nda moda sektörünün tam ve profesyonel bir vizyonunu ve iletişim ile olan yakın ilişkisini edinir.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca,Spanish (Spain)
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İç Tasarım Master tanımlar ve kullanıcı ve onu ya da onun etrafında boşluk, yeni trendler ve yaşam tarzları ile birlikte gelişti bir boşluk arasındaki ilişkiyi anlamak iç ... [+]

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

A İç Tasarım Master tanımlar ve kullanıcı ve onu ya da onun etrafında boşluk, yeni trendler ve yaşam tarzları ile birlikte gelişti bir boşluk arasındaki ilişkiyi anlamak için iç tasarım temel kavramları geliştirir.

Yenilikçi çözümler için sağlam bir temel oluştururken, hacim, malzeme, ışık, asetat ve sansasyon ve deneyimler oluşturmak unsurları olarak mekansal bir yolculuğa ve ritim: beş duyumuz aracılığıyla Deneme gibi kavramların derinlemesine araştırır Master yaklaşımı, önemli bir parçasıdır.

Teklife göre, vb konut, ticari, sergi, çoklu kullanım, geçici,: İç Tasarım Master alanlarda bir dizi deney, onlara açık bir yaklaşım kredi, mekanların çeşitli projeler içine materializes bir araştırma sürecini önermektedir öğrencilerin gelecekteki mesleki faaliyetin kapsamlı bir bakış.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İşletme Ustası ... [+]

BU PROGRAM İNGİLİZCE ÖĞRENMEKTEDİR

Busine Ustası nedir

Tasarım, başarı için gerekli aracın inovasyon olduğu değer ve yeni iş modelleri yaratacak yeni bir bağlam oluşturma potansiyeline sahiptir.

Yenilik yapmanın bir yolu yoktur ve farklı yaklaşımlar ve yöntemler gerektiren birçok bağlam vardır. Bu yüzden Stratejik Tasarım Laboratuarları Yüksek Lisansı, öğrencilerde merak ve yaratıcılığı teşvik eder, böylece yenilikçiliğe doğru yolu bulabilirler.

Usta sırasında, aşağıdaki hedeflere ulaşmak için bir yıl boyunca öğrenme ve tecrübe içinde uygun koşullar oluşturulmuştur:

İş ve yaratıcı vizyonları birleştirin.... [-]

İspanya Madrid
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
11 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Güçlü markalar oluşturmayı öğrenin. Stratejik Planlama ve Yaratıcı Marka Yönetimi. ... [+]

BU DERS, İSPANYOLDA VERİLDİ

Marka ve yönetimi, şirketler için değer inşasının önem kazandığı yeni bir çağda kahramandır. Dijital medya ve yeni iletişim stratejileri, bir markanın tüm faaliyet alanlarına tutarlı bir şekilde nüfuz edebilen harika fikirler, mesajlar ve "sıvı" içerik oluşturma yeteneğini gerektirir.

Bu yüksek lisans derecesi tüm yönleriyle markalara hitap etmeyi amaçlamaktadır. Markanın doğuşundan, DNA'sı ve temellerinden, iletişim stratejileri, geleneksel, dijital medya, deneyimler yoluyla tüketici ile farklı iletişim noktalarına ulaşmak için mesajlar, kampanyalar ve içerik oluşturma vb

hedefleri... [-]

İspanya Madrid
Ocak 2020
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
11 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Güçlü markalar oluşturmayı öğrenin. Stratejik Planlama ve Yaratıcı Marka Yönetimi. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Marka ve yönetimi, şirketler için değer inşasının önem kazandığı yeni bir çağda kahramandır. Dijital medya ve yeni iletişim stratejileri, bir markanın tüm faaliyet alanlarına tutarlı bir şekilde nüfuz edebilen harika fikirler, mesajlar ve "sıvı" içerik oluşturma yeteneğini gerektirir.

Bu yüksek lisans derecesi tüm yönleriyle markalara hitap etmeyi amaçlamaktadır. Markanın doğuşundan, DNA'sı ve temellerinden, iletişim stratejileri, geleneksel, dijital medya, deneyimler yoluyla tüketici ile farklı iletişim noktalarına ulaşmak için mesajlar, kampanyalar ve içerik oluşturma vb

HEDEFLER

Güçlü markalar başlatın veya bir markanın stratejisini yeniden tasarlamasına yardımcı olun. Şirketler, pazarlama ve reklam ekipleri profillerine daha büyük bir stratejik vizyon ve yeni medya anlayışı ile entegre olmayı amaçlamaktadır.... [-]

İspanya Madrid
Ocak 2020
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
11 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda Aksesuarları Tasarımı Ustası, öğrencilerin bir aksesuar markası tasarım ekibine katılması veya kişisel bir proje üstlenmesi için gerekli tüm becerileri sunar. Progra ... [+]

BU PROGRAMIN İSPANYOLCA VERİLMESİ

Moda Aksesuarları Tasarımı Ustası, öğrencilerin bir aksesuar markası tasarım ekibine katılması veya kişisel bir proje üstlenmesi için gerekli tüm becerileri sunar. Program takı, el çantaları ve ayakkabı tasarımı sektöründe uzman profesyoneller olmak için yaratıcı merak ve yeteneklerini teşvik etmeye yardımcı olur.

Master modülleri: Mücevherat / Çanta / Ayakkabı

Mesleki fırsatlar: Ayakkabı tasarımcısı, Çanta tasarımcısı, Mücevher tasarımcısı, alt tasarım departmanından sorumlu = "aksesuar şirketi, alt marka bölümünde tasarımcısı =" aksesuar alanı, Marka danışmanı veya serbest danışman... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bugün bir Moda 2.0 hakkında konuşabilir miyiz? Moda "moda olmaktan" önce gelir mi? Podyumda değil, ağlarda ve dijital ortamda meydana gelen eğilimler mi? Bütün bu sorular ... [+]

Bugün bir Moda 2.0 hakkında konuşabilir miyiz? Moda "moda olmaktan" önce gelir mi? Podyumda değil, ağlarda ve dijital ortamda meydana gelen eğilimler mi? Bütün bu sorular mevcut gerçekte gizli ve mevcut. Toplumsal değişimler, yeni teknolojiler, sosyal ağlar, tüketici evrimi ve modanın demokratikleşmesi, markaların stratejilerini yeniden düşünmesini sorgulamaya itti.

Birçok marka için, bu "yeni dijital çağ", kendilerini tanıma, kendini konumlandırma ve hatta kendilerini yeniden keşfetme fırsatı olmuştur. Bir markanın kimliği, sadece koleksiyonun tasarımında değil, aynı zamanda iş modelinde, ürün türünde, hedef kitlende, vb. Küresel ve tutarlı bir stratejinin tanımlanmasında birincil faktördür.... [-]

İspanya Madrid
Şubat 2020
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
10 hukuk lisans derecesi bulun
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Yumuşak yüzeyler ve tekstiller üzerinde çalışmak ve yaratmak için dijital araçlar ve etkileşimli davranışlar. ... [+]

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil ingilizceOkul: modaIED Kredisi: 6Süre: 9 ayTarife: Sabah-Öğleden Sonra Pratik Sınıf Programı: Pzt - Perşembe, haftada 2-3 gün, 19:00 - 22:00 arası. Atölye takvimi: Cumartesi ve pazar, ayda bir hafta sonu. Çevrimiçi Sınıflar Programı: Cuma, 16:00 - 20:00 ve Cumartesi günleri 10:00 - 14:00Katılım: harmanlanmışYeterlilik: Kurs sonunda özel akreditasyon. (Zorunlu Katılım)Yönettiği firmalar: moda ve ürün tasarımcısı, mimarlar, disiplinlerinde yumuşak malzeme becerilerini uygulamak isteyen tasarımcılar.Kabul süreci: CV / Motivasyon Mektubu / Portföy (en fazla 3 MB) / Öğretim koordinatörü tarafından uygun görülmesi halinde Kişisel GörüşmeKayıt oranı: 3900 €Kurs Ücreti: 11300 €... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda İletişim Yüksek Lisansı, moda endüstrisindeki iletişimi yönetebilen, tutarlı bir marka imajı yaratma işlevinin önemini kavrayan, ustaca araçları kullanabilme ve dina ... [+]

BU PROGRAMIN İSPANYOLCA VERİLMESİ

Moda İletişim Yüksek Lisansı, moda endüstrisindeki iletişimi yönetebilen, tutarlı bir marka imajı yaratma işlevinin önemini kavrayan, ustaca araçları kullanabilme ve dinamik, yaratıcı ve iletişimde iletişim kurabilmek için gerekli stratejileri geliştirebilen insanlara eğitim veriyor. modanın doğasını tanımlayan yenilikçi terimler.

İletişim, karmaşık imajında ​​marka imajının yayınlanması, oluşturulması ve konumlandırılmasını amaçlayan tüm eylemleri kapsar ve her yıl pazara giren yeni trendlere uyarlanmış spesifik stratejiler tasarlayan yüksek kalifiye uzmanlara güvenmeyi gerekli kılar.

... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Çağdaş iletişim stratejileriyle birlikte 360º moda imajlarının yaratılması ve geliştirilmesi. ... [+]

Çağdaş iletişim stratejileriyle birlikte 360º moda imajlarının yaratılması ve geliştirilmesi.

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil ingilizceOkul: modaIED Kredisi: 60Süre: 10 ayTarife: Öğleden sonra 19.00-22.30 sa (MF. Haftada 3, 4 veya 5 gün)Katılım: şahsenYeterlilik: Kurs sonunda özel / A özel sertifika verilecektir.Yönettiği yer: moda dünyasına ve süreçlerine ilgi duyanların yanı sıra iletişim, Pazarlama ve Halkla İlişkiler veya Moda ve İletişim alanında özel eğitim arayan gazetecilik diplomaları veya diplomaları olanların.Kabul süreci: Currículum vitae / Motivasyon Mektubu Proje Portföyü (max 3Mb) / Web Akademik Koordinasyon Ekibi tarafından gerekli görülen kişisel görüşme... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ürün tasarımından ticari yönetime moda koleksiyonunu düzenler. ... [+]

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil: İspanyolcaOkul: IED Moda LaboratuvarıIED kredisi: 60Süre: 9 aySaatler: Öğleden sonra 19.00 - 22.30. LV. Haftada 3, 4 veya 5 günYardım: yerindeYeterlilik: Kurs sonunda özel olarak, başarıyla tamamlandığını ve geçtiğini gösteren bir sertifika verilir.Amaç: moda dünyası, süreçleri ve sektördeki en önde gelen profesyoneller hakkında bilgi edinmek ve aynı zamanda moda tasarımı için bir dizi temel bilgi edinmekle ilgilenen herkes.Kabul süreci: Olması halinde özgeçmiş, motivasyon mektubu ve portföy esas alınarak yapılan bir seçim.

Moda, toplumumuzda en büyük etkiye sahip en dinamik profesyonel sektörlerden biridir. Tüm alanlarda üretim, tasarım ve stratejik gelişim alanında otantik bir devrime tanık oluyoruz. Podyumlar yeni ve genç yeteneklere açıldı ve moda piyasası artan ve küresel bir vizyona sahip bir tasarımcı profilini giderek daha fazla talep ediyor.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda ürünlerinde gelişimden üretim ve dağıtıma kadar ticari yönetim ve strateji. ... [+]

BU DERS İNGİLİZ DİLİ AĞIRTIR

Günümüzde moda eşyalarının piyasaya sürülmesine neden olan çılgınca hız ve giderek daha talepkar olan tüketicilerle yüz yüze kalması nedeniyle, ürünlerin nihai tüketiciye tam olarak sunulduğu gibi, hatasız olarak, uygun bir fiyat ve fiyatla ulaşması son derece önemlidir. öngörülen süre.

Öte yandan, yeni teknolojilerin konsolidasyonu, gerçek zamanlı, yeni pazarların geliştirilmesi ve üretimin ademi merkeziyet kazanması gibi faktörler tekstil sektörünü sürekli olarak inovasyon ve başarıya ulaşabilecekleri çözümler ve iyileştirmeler aramaya zorlamaktadır.

Bu önermeden başlayarak, usta moda endüstrisinin gelişimi, yönetimi ve dağıtımı alanında en geniş anlamıyla ve uluslararası bir bakış açısıyla profesyonelleri yetiştirmek için yaratıldı.... [-]

İspanya Madrid
Ocak 2020
Ingilizce,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
11 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bir ürünün başarısının anahtarı sadece harika bir tasarımda değil. Strateji, pazarlama ve moda üretimi bilgisi sayesinde ürün geliştirme ve satın alma yönetimi alanında p ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Moda Yönetimi ve Ürün Yönetimi Yüksek Lisansı, tasarım, pazarlama, üretim ve çalışmanın önemi arasındaki etkileşimi bilmek, ürün geliştirme ve satın alma yönetimi alanında profesyonelleri eğitmek için tasarlanmıştır. çeşitli profesyonel profillerden oluşan bir ekipte.

Bir ürünün başarısının anahtarı sadece büyük bir tasarımda değil, söz konusu ürünün nihai tüketiciye, kalite kusurları olmadan, uygun fiyatla ve öngörülen sürede, tasarlandığı özelliklere sahip olması şarttır.

Bu nedenle, Moda Yönetimi ve Ürün Yönetimi Yüksek Lisansı iki ana alana dayanır: Bir yandan, strateji, pazarlama ve üretim alanlarında bilginin elde edilmesi ve elde edilmesi, öğrenciye aşamalar hakkında kapsamlı bilgi verilmesi Ürünün yaratılmasından mağazaya çıkması; Öte yandan, ister kendi ister yabancı ister büyük olsun, ister küçük olsun, bir moda şirketinde iyi ürün yönetimi konusunda beceri ve pratik vizyon edinme.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sektördeki firmaların tanınmış profesyonellerinin tecrübesi ve lükse özel vurgu yaparak, eğitim alanında yönetici veya girişimci olun. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Moda Şirketlerinin Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisansı, hem lüks hem de perakende alanında, alanında faaliyet gösteren firmaların tanınmış profesyonelleri ile moda sektöründe yönetici veya girişimci olarak eğitilmek isteyenleri eğitmektedir.

Moda kadar rekabetçi bir sektörde, bir şirketin başarılı bir şekilde pazarda kendini konumlandırması ve başarması için kesinlikle gerekli olan Stratejik Yönetim, Ürün Yönetimi, Pazarlama ve İletişim, Finans ile ilgili özel bilgiye ihtiyacınız var. sonuçlar ve istenen başarı.

Bu amaçla, Moda Şirketlerinin Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisansı, tüm bu yönleri, dijital dünya tarafından sunulan yeni çevrimiçi iş formatlarını ve olanaklarını, sürdürülebilirlik kadar güncel kavramları ya da eğilimlerin tanımlanmasını vurgulayan bu kadar önemlidir. diğerleri arasında.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda İşletme Yönetimi Master moda sektöründe yönetici ve girişimci olarak yetiştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. ... [+]

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

A Moda İşletme Yönetimi Yüksek Lisans moda sektöründe yönetici ve girişimci olarak yetiştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Moda yaratıcılıktır. Yine de, bir ürün zaferler, istenilen kitleye ulaşır ve ticari işler sırayla, stratejik gelişimini ihtiyacı var. Bir iş planı sonuçları elde etmek ve aranan başarıyı elde etmek mümkün bir şirket kurmak için gerekli olan tüm yönlerini kapsamalıdır.

Moda İşletme Master öğrenme sürecinin moda dünyasının ilgi tüm alanları kapsar ve öğrenciler bu sektörde faaliyetlerini başlatmak için gereken iş yeteneklerini analiz eder. Bu nedenle, öğrencilere tecrübe kullanılabilir hale çok yetenekli profesyonellerin dayanır.... [-]

İspanya Madrid
Ekim 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Reklam ve Editörlük, Belgesel ve Röportaj ve Moda ve Yaşam için fotoğrafçılık alanında profesyonel kariyerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlar. ... [+]

BU PROGRAM İNGİLİZCE ÖĞRENMEKTEDİR

Hedefleri

• Öğrencilere uygulamalı ve ticari fotoğrafçılıktaki mevcut eğilimlerin bir görünümünü sunmak. • Fotoğraf endüstrisinde kullanılan araç ve bilgileri uygulamak • öğrencileri prodüksiyon, stüdyo yönetimi, post prodüksiyon, yayıncılık ve stok alanındaki çağdaş çalışma yöntemleriyle tanıştırmak. • fotoğrafçılığın kültürel değerini, işbirliği biçimlerini ve yaratıcı fon modellerini göstermek • Pazarın güçlü medya yakınsama ve küçülme zamanlarındaki zorluklarını ve sınırlarını analiz etmek • fotoğrafın tarihini tasarım bağlamında tanıyabilme

... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sahnenin ufkunu genişletir. İç mekan, sergi, geçici mimari, televizyon ya da canlı eğlence: çok çeşitli alanları görsel ve sözlü olarak yapılandırma becerisini kazanın. ... [+]

Sahnenin ufkunu genişletir. İç mekan, sergi, geçici mimari, televizyon ya da canlı eğlence: çok çeşitli alanları görsel ve sözlü olarak yapılandırma becerisini kazanın .

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil: İspanyolcaOkul: IED TasarımIED kredisi: 60Süre: 9 aySaatler: Öğleden sonra 19.00 - 22.30. LV. Haftada 3, 4 veya 5 günYardım: yerindeYeterlilik: Kurs sonunda özel olarak, başarıyla tamamlandığını ve geçtiğini gösteren bir sertifika verilir.Amaç: sanat, tasarım, mimarlık, iç tasarım, vb. Alanlarda profesyonel deneyime sahip mezunlar veya mezunlar.Kabul süreci: CV, bu dersin tamamlanması için motivasyon mektubu, Portföy (3 MB'ı geçmeyecek şekilde), web sitesine veya kendi bloguna bağlantı, sahip olması durumunda, Autocad bilgisi değerlendirilecektir. Didaktik Koordinasyon uygun gördüğü takdirde kişisel görüşme.... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Marka Yönetimi Brand Yoğun Usta tüm yönleriyle markasını ele almayı amaçlamaktadır. Mesajları oluşturmak marka, iletişim stratejileri yoluyla DNA, kendi vakıf, doğum yana ... [+]

BU PROGRAM İSPANYOL Öğretti OLDUĞU

A Marka Yönetimi Yüksek Lisans Yoğun Tüm yönleriyle markasını ele almayı amaçlamaktadır. Mesajları oluşturmak marka, iletişim stratejileri yoluyla DNA, kendi vakıf, doğum yana, kampanyalar ve içerik geleneksel, dijital medya deneyimleri ile tüketici ile temas farklı noktalarına ulaşmak için ve benzeri.

Bu derece, öğrenciler strateji, yaratıcılık ve iletişim içinde ne olursa olsun gelecekte kariyer, tüm bakış açılarından bir markanın sorunları ele alacak.

Amaç: Marka Yönetimi Yoğun Master mevcut durum başarılı profesyoneller ve bu sektörlerde gelecekteki gelişmelere oluşturulması amacıyla kurdu.... [-]

İspanya Madrid
Şubat 2020
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

360º tasarım vizyonu. Fikirlere şekil verin ve en son ayrıntısına kadar ürün geliştirin. ... [+]

360º tasarım vizyonu. Fikirlere şekil verin ve en son ayrıntısına kadar ürün geliştirin.

Kurs dosyasıDersin Türü: Yüksek LisansDil: İspanyolcaOkul: IED TasarımIED kredisi: 60Süre: 9 aySaatler: Öğleden sonra 19.00 - 22.30. LV. Haftada 3, 4 veya 5 günYardım: yerindeYeterlilik: Kurs sonunda özel olarak, başarıyla tamamlandığını ve geçtiğini gösteren bir sertifika verilir.Amaç: mimarlar, tasarımcılar, teknik mimarlar, plastik sanatçılar ve üç boyutlu nesne konseptiyle sanat, tasarım ve mimarlık dünyasına katılan tüm insanlar.Kabul süreci: CV. Mesleki tecrübeye değer verilecek · Motivasyon mektubu · Portföy (3 MB'ı geçmeyecek), web sitesi veya blog, eğer varsa, · 2B ve 3B modelleme ve planimetri programları bilgisi değerlendirilecektir. · Didaktik Koordinasyon uygun gördüğü takdirde kişisel görüşme .... [-]
İspanya Madrid
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, İspanya
web sitesi
Telefon
+34 914 48 04 44