Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

IMF işletmeler ve bireyler için eğitim ulusal bir referans; tarafından onaylanmış 90.000'den fazla öğrenci eğitim. Bizim eğitim öğrettiğimiz konuların alanlarının çeşitliliği ve uzmanlık dayanmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesi ve prestiji gibi Üniversite Camilo José Cela, delikanlı ISO 9001 ve 14001, anced (Uzaktan Eğitim Merkezleri National Association) ve İşletme Okulları İspanyol Derneği (AEEN) olarak kurumlar tarafından desteklenmektedir. Aynı şekilde, IMF İşletme Advance Collegiate Schools Derneği (AACSB) bir parçasıdır.

Bugün, bizim katalogda biz gibi konuları öğretmek Yenilenebilir Enerji Mesleki Risk Önleme veya İnsan Kaynakları. Biz özel ve resmi niteliklere sahip, ittifakın ikinci sonuç ile imzaladı Camilo José Cela ÜniversitesiSağlar, hangi bize tarafından düzenlenen menkul sunmak Milli eğitim bakanlığı.

Öğrenciler, kurs yapmak istiyorum modunu seçmek için fırsat var ve şirketlerin kredi işlemek için bizim hizmet yönetimi eğitimi bonusu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Profesyonellerden oluşan bir ekip öğretici ve öğrencilere öğrenme yardım sağlamak için her alanda uzman biz sağlanması, itimat her zaman kişiselleştirilmiş, kapsamlı bakım ekibi olsun de.

Bizim araçlar arasında işgücü piyasasında bir buluşma yeri olarak yarar sağlayacak bir istihdam ve hem bizim özel müşteri ve şirketlerin uygulamaları var. Biz de mevcuttur 250 üzerinde kendi dersleri ile online eğitim için yenilikçi bir platform var.

Bizim gibi şirketler için özel çalışma geliştirdik Galicia Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Ses, Vb Biz de belirli gruplara ve işsizlere ücretsiz eğitim teşvik etmek işverenler, sosyal ortaklar ve kamu idaresi ile çalışır.

Kısacası, biz asıl hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve bunun için biz sadece onu almak için bir yol bulduk bir organizasyon: çalışıyoruz, her gün, en iyisini yapmak için.

görünüm

MFI vizyonu uzaktan eğitim ve teknik alanlarda çevrimiçi uzmanları uluslararası bir lider olmaktır.

misyon

Biz sizinle büyümek istiyoruz. Amaç hizmet kalitesinde kişiselleştirilmiş ilgi ve mükemmellik ile müşterilerimizin memnuniyetini yüksek seviyede sağlamaktır.

Bu amaç, teknik ve malzeme kaynaklarının sürekli iyileştirme ve MFI tüm personel eğitimi maksimum katılımını farklı bir deneyim gerektirir.

Değerler

  • Rekabetçi fiyatlarla kaliteli eğitim veren, mevcut lisansüstü eğitim yapmak.
  • Yeni teknolojiler yürüttüğünü eğitime değer katmak.
  • Ofis ve ilgili merkezlerde bizim uluslararası ağı aracılığıyla öğrencilere fiziksel yakınlık.
  • Kişiselleştirilmiş akademik danışmanlık sistemi. Motive son derece profesyonel bir ekip.
  • Güven, esneklik ve kendini ihtiyacına göre mesleki gelişimini sağlayacak politikaların oluşturulmasında ekibimize İç bağlılık.
Program dili:
Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

IMF Business School

Instituto de Ciencias Empresariales Instituto de Ciencias Empresariales İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Master Derecesi IMF , Madrid, Kastilya ve Leon, Castilla La Ma ... [+]

Fiyat: 4.650 Euro% 20 Bursu - 3.720 EuroFaizsiz finansman ve nakit ödeme için indirim.Süre: 60 AKTSMetodoloji: ÇevrimiçiKazanılan yeterlilik: Nebrija Üniversitesi'nden Resmi Master Derecesiİş ve Staj DeğişimiGereksinim

üniversite derecesi

tanıtım

İş Araştırmaları Enstitüsü IMF parçası IMF Akademik Kurumu ve Nebrija Üniversitesi başlatmak Usta 'ler asıl misyonu öğrencileri böylece onların şirketlerin yetenek yönetmek mümkün olmasıdır İnsan Kaynakları Derecesi (İK), sektördeki en yeni araçlar yoluyla, hedeflerle uyumludur.

AEDIPE Centro'nun desteğiyle verilen bu Master, mesleki kariyerine personel yönetimi alanında odaklanmak isteyen ilgili şubelerden gelen üniversite mezunları ve bir Resmi Ünvan edinerek bilgilerini kanıtlamak isteyen deneyimli profesyonelleri hedeflemektedir.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

Bu alanda kalifiye profesyonellerin artan talebi nedeniyle, IMF Business School ve Deloitte, her konuda uzmanlaşmış profesyonel eğitmenlerin yardımı ile üst düzey bir sın ... [+]

Son yıllarda, şirketlere ve kişilere yönelik siber saldırılar% 33'ten daha fazla arttı ve ONTSI (Ulusal Telekomünikasyon ve Bilgi Toplumu Rasathanesi) ve INCIBE (Ulusal Siber Güvenlik Enstitüsü) tarafından yayınlanan bir rapora göre; İspanyol şirketlerinde kayıtlı siber güvenlik olaylarının sayısı 2014’ten 2015’e kadar% 200 arttı.

Avrupa Birliği'nden yakın tarihli bir rapora göre, 2020'de Siber Güvenlik ile ilgili yaklaşık bir milyon iş yaratılması bekleniyor. Siber güvenlik, küresel ekonominin ana risklerinden biri haline geldi ve bu, şirketlerin kendilerini siber saldırılara karşı korumak ve sistemlerindeki güvenlik açıklarını önlemek için giderek daha fazla yatırım yapmalarını sağladı.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
216 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde, Web ve Multiplatform Geliştirme dalında Master sunar. Bu programın temel amacı, öğrencilerinin farklı pla ... [+]

Gereksinim

Üniversite derecesi veya eşdeğer mesleki deneyim

tanıtım

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde, Web ve Multiplatform Geliştirme dalında Master sunar. Bu programın temel amacı, öğrencilerinin farklı platformlarda yazılım projeleri geliştirebilmeleri, uygulayabilmelerini ve sürdürmelerini sağlamak, verilere güvenli bir şekilde erişimi garanti etmek ve kalite kriterlerini karşılamaktır.

Bu Master, hem Üniversite Mezunlarını (tercihen teknik kariyerlerde) hem de kariyerlerini uygulamaların geliştirilmesine yönlendirmek isteyen deneyimli profesyonelleri hedef almaktadır.... [-]

İspanya Madrid
Kasım 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde Web Tasarım ve Grafik Yüksek Lisansını sunar. Bu programın temel amacı, öğrencilerin en son araçları kulla ... [+]

Gereksinim

Üniversite derecesi veya eşdeğer mesleki deneyim

tanıtım

IMF Business School , Nebrija Üniversitesi ile işbirliği içinde Web Tasarım ve Grafik Yüksek Lisansını sunar. Bu programın temel amacı, öğrencilerin en son araçları kullanarak yaratıcı potansiyellerini kullanma yeteneğine sahip profesyoneller olmalarıdır.

Bu yüksek lisans, hem kariyerlerini yaratıcı tasarım dünyasına yönlendirmek hem de web geliştirmede ilk adımlarını atmak isteyen hem Üniversite Mezunları hem de deneyimli profesyonelleri hedeflemektedir.

Bir akademik yıl süren Web ve Grafik Tasarım Yüksek Lisans derecesini Madrid'de şahsen öğretiyor. Akademik içerik, tam olarak güncellenen pratik durumların yanı sıra, modüllerde edinilen bilgileri pekiştirmek için prestijli profesyoneller ve ana sınıflar içeren yuvarlak masalara dayanmaktadır. Tüm bunlar, yüksek lisansın öğretimi sırasında öğrenciler, öğretmenler ve profesyoneller arasında bir ağ kurulmasının geliştirilmesini mümkün kılar.... [-]

İspanya Madrid
Kasım 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Location address
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES
Location address
Valencia, Valencian Community, ES
Location address
Seville, Andalusia, ES
Location address
Bilbao, Basque Country, ES