Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ortega y Gasset Üniversitesi Araştırma Enstitüsü , IUIOG, Madrid Complutense Üniversitesi'ne bağlı lisansüstü çalışmaların mükemmeliyet merkezidir . geliştirme ve doktora ve Sosyal Bilimler, Beşeri ve Sağlık Bilimleri alanlarında yüksek kalitede ustaların teslimat fazla 30 yıldır E specializado, onun programlar sıralamasında tarafından da resmi tanınma ve var prestij. Programlarının birçoğu uzmanlık alanlarında İspanya'nın en iyileri arasındadır ve öğretim modelleri öğretim kalitesini ve öğrenci projeksiyonunu teşvik eder.

Fotoğraf: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Mezunların Deneyimi

Fotoğraf: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

FOM topluluğu

Öğretmenler ve öğrenciler için sanal bir alan ve buluşma noktasıdır. Bu kültürel ve akademik alan sayesinde öğrenciler , Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset Enstitüsü, Beşeri Bilimler Enstitüsü'nü yöneten ve ağırlayan büyük bir uluslararası projeksiyon kurumu olan Ortega - Marañón Vakfı tarafından düzenlenen zengin bir kültürel etkinlik gündemine erişebilirler. ve Gregorio Marañón Sağlık Bilimleri ve Uluslararası Programlar.

Aynı şekilde FOM Topluluğu, çok çeşitli kurslarla IUIOG eğitim teklifinin tamamı hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Ayrıca, 22'den fazla ülkeden öğrencileri içeren bir mezunlar ağına bağlanan forumlar, yayınlar ve toplu etkinlikler aracılığıyla da yer alıyor.

Konumlar

Madrid

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya
Telefon
+34 917 00 41 00