Resmi açıklamayı okuyun

Neden IM'de Pazarlama çalışmalı?

Dijital Pazarlama okuyorsanız, IM’de mesleki eğitiminizi çoğaltırsınız

IM seçmek için 20 neden:

Niteliksel, Pedagojik, Çalışma, Ekonomik, Teknik

KALİTELİ NEDENLER

I. Dünyanın en büyük Dijital İşletme Okulunda eğitim gör. Merkezlerimizden sınıf öğreten, İspanya, İrlanda, Meksika, Kosta Rika, Guatemala, Nikaragua, Honduras, Kolombiya vb. Dijital Pazarlama alanında uzmanlaşmış 40'tan fazla program, 26 farklı ülkeden 7000'den fazla öğrenci ve 14'ten fazla kitabı bulunan bir yayınevi.

II. Çift derece. Eğitim programı tamamlandıktan sonra, öğrenci Abat Oliba Üniversitesi ve profesyonel düzeyde IM tarafından onaylanmış bir Diploma alacaklardır. Uluslararası Pazarlama Enstitüsü.

III. Kalite yönetiminde ISO 9001: 2008 Sertifikasına sahibiz, çevrimiçi eğitim kalitemizi tanıyan UNE 66181 Standardına uyuyoruz.

IV. İştirakler ve Abat Oliba Üniversitesi, Kosta Rika Cenfotec Üniversitesi ve Akredite tarafından FEDE (Avrupa Okullar Federasyonu), ANCED (eLearning ve Uzaktan Merkezler Ulusal Birliği) ve Adigital (İspanya Ekonomi Birliği) Dijital), diğerleri arasında.

PEDAGOJİK NEDENLER

V. Etkili Pedagoji: Doldurma bilgilerinden kaçıyoruz, etkiliyiz. Her iki notta da öğretmenler olarak.

Dilediğiniz gibi organize etme özgürlüğü, istediğiniz sırayla çalışın ve istediğiniz zaman teslim edin.

VI. Öğretim elemanı Öğretmen arama süreci yoğun ve zordur. Tecrübelerini aktarmayı seven harika Dijital Pazarlama uzmanlarımız var. Öğretmenlerimiz bizi harika yapıyor.

VII. Öğretmenlerin tam desteği: Tüm öğretmenlere eğitim boyunca, yalnızca konunuzu okurken değil, sahip olacaksınız.

VIII. İntegral Destek Merkezi: Gelecekte dünyada başarılı olan birçok IM elçisi istiyoruz. Gücünüzde olmanızı kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız . Biz engel koymayız

IX. Çalışma şekli. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre üç yöntemimiz var: eLearning (% 100 çevrimiçi), Blended eLearning (yüz yüze ve online kombinasyon) ve Yaz Okulu, Haziran ve Temmuz aylarında yoğun kurslar.

X. 3 farklı sınıf türü sunuyoruz:

 1. Sınıflar *:
  teorik bilgileri en pratik alana uygulamak için tasarlanmış dinamik sınıflar.
 2. Sanal sınıflar:
  Öğrencilerin şüphelerini pratik bir şekilde çözmeye odaklanan çevrimiçi sınıflar
 3. Yüz yüze masterclasslar:
  Öğrencilerin Barselona'da katılabileceği veya sanal kampüsümüz aracılığıyla ertelenmiş olarak görebilecekleri dijital pazarlamadaki en son gelişmeleri duyurmak için yüksek nitelikli konuşmacıların konferansları.

İŞ NEDENLERİ

XI. İş ve Staj Staj yapan öğrencilerimizin% 40'ından fazlası şirketler tarafından işe alınmaktadır.

XII. Sektörle bağlantı: sektör çalışanlara ihtiyaç duymakta ve öğrenciler de çalışma gerektirmektedir. Arz ve talebi karşılamak için bağlayıcı olarak hareket ediyoruz.

XIII. Ebay gibi büyük dijital şirketlerle yapılan anlaşmalar ve şu anda Google, LinkedIn, Twitter, Facebook vb. İle işbirliği sürecinde… Ayrıca, Girişimcilik ve Gençlik İstihdam Stratejisi projesi kapsamında İspanya İstihdam Bakanlığı'na bağlıyız.

XIV. Şirket içi eğitim. Şirketler için uzman tavsiyesi, İK departmanının, şirket çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre en iyi eğitimi seçmesine yardımcı oluyoruz.

EKONOMİK NEDENLER

XV. Eğitimin demokratikleşmesi. IM'de herkesin dijital pazarlamayı yüksek seviyede çalışmasını istiyoruz, bu nedenle tüm eğitim programlarımızın fiyatlarını piyasada en rekabetçi olanı olarak ayarlıyoruz.

XVI. Serbest Finansman. IM'de, eğitiminizi bizimle ücretsiz olarak herhangi bir faiz ödemeden, herhangi bir faiz ödemeden finanse etme imkanı sunuyoruz veya daha fazla taksit veya zaman içinde bölmek istiyorsanız, % 0 faiz oranıyla Banc Sabadell ile yapabilirsiniz .

XVII. Üçlü Vakfı aracılığıyla tüm çalışanlara bonus eğitimi. Şirketinizin yeterli kredisi varsa, eğitimimiz% 100 sübvanse edilmektedir.

XVIII. ISIC Uluslararası Kart. Tüm öğrencilerimiz 120'den fazla ülkede indirimler ve özel avantajlar (müzeler, elektronik eşya, mağazalar, geziler, vb. İle) Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartına sahiptir.

TEKNİK NEDENLER

XIX. Tesisler. Tüm sınıflarımızda son nesil HP ** öğrencisi başına bir bilgisayar, dijital yazı tahtaları, geniş ve modern alanlar ve pazarın en gelişmişi olan Aruba ekipmanlarıyla yüksek performanslı bir fiber optik wifi ağı (300 Gb) bulunmaktadır.

XX. Eğitim platformu Sanal kampüsümüz bizim için ve öğrencilerimizin ihtiyaçları için hazırlanmıştır. Var olan en eksiksiz ve kullanışlı olanlardan biridir. Tüm öğrenciler için günün 24 saati, antrenman sırasında size eşlik edecek kişiselleştirilmiş öğretmenler ve öğretmenler ile birlikte.

(*) Bu modalite sadece yüz yüze öğrenciler için

(**) Barselona merkezinde bulunan teçhizat. Diğer ofislere danışmak.

BİZİM NELER VAR?

Dijital Pazarlama konusunda en iyi eğitimi sunun ve herkese sunun. Dijital pazarlama birkaç şirketin mülkü olmamalıdır.

Bu nedenle, her yıl daha fazla iş üretiyoruz ve işgücü piyasasına dahil olmak için daha fazla profesyonel hazırlıyoruz . Öğrencilerin menşei ne olursa olsun, herkes için eşit fırsatlar .

Yaşayan ve aktif bir ağ geliştiren bir grup öğrenci, mezun, profesör ve sektör profesyonelini eğitir, ilham verir ve işbirliği yaparız. Karmaşık dijital ortamda birbirlerini destekleyen bir ilişkisel sistem.

IM'DE BULACAKSINIZ

 • İnsana, kurumlara ve temsil ettikleri şeye saygı gösterin.
 • Etik davranış , savunma ve düşünce özgürlüğü savunması .
 • Yeni teknolojilerin kullanımı ve olasılıkları lehine resmi ve gayri resmi yöntemleri birleştiren açık öğrenme modeli.
 • İşgücü piyasasının dinlenmesi, öğrencileri ve şirketleri birbirine bağlamak. İşgücü piyasasında profillerin eski haline getirilmesi.
 • Faaliyetlerimizde işbirliğine katılım için süreçlerimizde, hizmetlerimizde ve mesleklerimizde kalite.
 • Eğitimin demokratikleşmesi
 • Cercanía mesafeler getirecek ve bu çevrimiçinde yakın ve tanıdık bir şey haline gelecektir.
 • Sonuç: Hedefimiz, Dijital Pazarlama alanındaki en iyi profesyonelin Enstitü'den gelmesiyle aynı öğrenciyle aynıdır.
Program dili:
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Dijital Pazarlama alanında çalışmak için yüksek nitelikli bir profesyonel olun. RRSS'de temel araçlara hakim olarak varlık kazanın. ... [+]

Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans, dijital pazarlamanın tüm alanlarında yüksek nitelikli profesyoneller gerektiren 2.0 pazarının ihtiyacından doğar

Neden Dijital Pazarlama ve Sosyal Ağlarda Profesyonel Usta?

Dijital Pazarlama, Market 2.0'ın gereksinimlerine cevap olarak ortaya çıkar ve tüm alanlarda yüksek nitelikli profesyonellerin dahil edilmesini gerektirir. Bu disiplin, Geleneksel Pazarlama stratejilerini dijital ortamın özelliklerinden yararlanabilecek ve geleceği tahmin edebilecek yeni yöntemlerle birleştiriyor.

Bu eğitim, Dijital Pazarlama kampanyalarını, Sosyal Medya için stratejik planları ve şirketiniz için yüksek karlılığı garanti eden çeşitli dijital kanallardaki eylemleri etkin bir şekilde yürütmeniz için araştırma metodolojileri, yaratıcı süreçler ve güçlü teknik araçlar sağlayacaktır.... [-]

İspanya Barcelona Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
14 aylar
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Bugüne kadar var olan en eksiksiz ve pratik dijital pazarlama uzmanlık programı. Yüksek lisans için ihtiyacınız olacak tüm online pazarlama disiplinlerini içerir. ... [+]

Neden bu program?

Dijital dünya artık bir seçenek değil bir gerekliliktir. dijitalleşme derin ve karmaşık gerçeklik (iletişim, lojistik, pazarlama, satış, insan kaynakları, vb) olduğu yakın zamana kadar çekinerek dijital idi şirketler, yapıları dönüşmeye. eğitimli profesyoneller için amansız bir talep yeni pazar taleplerini karşılamak için ortaya çıktığında bu.

Dijital Yönetimde Global Master, çevrimiçi ortamda akıcı hareket etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar ve profesyonel kariyerinizi tekrarlanamayan eğitim koşullarıyla yansıtır.

Bugün, İspanyolca dünya çapında Dijital Pazarlama en özgül ve tam bir tekliftir. Biz güncellenmiş içerik ve rakiplerinizin önünde almak için fırsat getirmek için elinden geleni yapmış.... [-]

İspanya Barcelona Madrid
Eylül 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Her ayrıntıya dikkat ederek sıfırdan çevrimiçi bir işletme kurun. E-Ticaret projenizi oluşturun ve satışlarınızı yaratıcı bir şekilde teşvik etmek için Dijital Pazarlama ... [+]

Yıllar geçtikçe, çevrimiçi satış sektöründeki ciro büyüyor. İşgücü piyasasının, bir E-Ticaret'i etkin bir şekilde oluşturabilen, yönetebilen ve izleyebilen daha fazla sayıda uzmana ihtiyacı vardır.

Neden Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

Çevrimiçi satış sektöründeki ciro her yıl artmakta ve işgücü piyasası, bir E-Ticaret'i etkin bir şekilde oluşturma, yönetme ve izleme yeteneğine sahip profesyoneller gerektirmektedir.

Dijital Pazarlamada Profesyonel Usta

hedefleri

E-Ticaret için harika araçlarla Dijital Pazarlama konusunda uzman olun

Online Pazarlama ve E-Ticaretin herhangi bir alanında uzman olarak çalışın.Eylem planlarındaki sonuçların detaylı analizine, iletişim stratejilerinden Online Pazarlama'nın tüm alanlarına hakim olun.E-ticaret projelerine öncülük edin, bir işletmenin satışlarını verimli bir şekilde yönetin ve arttırın.Kimler için?Kendi çevrimiçi mağazasını oluşturmak ve başarıyla yönetmek için gerekli kaynaklara sahip olmak isteyenler için.Dijital Pazarlama alanında çalışan ve mevcut çevrimiçi sektörün gerekli bilgi ve araçlarını edinmesi gereken tüm insanlara.Şirketin pazarlama ve e-ticaret stratejilerinde internetin neden olduğu önemli değişiklikleri geliştirmek ve anlamak isteyen şirketin her yerinden profesyoneller.program... [-]
İspanya Barcelona Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
14 aylar
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

dijital ortamda işinizi geliştirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanacaklardır bu yönetici program ile. ... [+]

Neden bu program?

işinizi yarar için kullanabileceğiniz dijital araçların büyük bir sayısı ve çeşitliliği mevcuttur. sorusu, bildin edilir? Ve en önemlisi, bu durumdan yararlanmak için biliyor musunuz?

Bu yönetici program ile olacaktır dijital ortamda işinizi geliştirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak. Bir pratik, enine bulmak ve iş hedeflerine dayalı ana dijital kaynakların olanaklarını kullanacaktır öğreneceksiniz eğitim hangi sonuç elde odaklanmış olacak.

nesnel"İşinizin dijital araçlar ana yarar yararlanmak için öğreneceksiniz"Bir işletmenin dijital projeksiyon için en önemli araçlarını tanıyın.Bu araçların olanaklarını bilir.online iş tanıtmak için farklı dijital kaynakların en iyi şekilde nasıl bilerek.etkin bir şekilde ekiplerini koordine ve kurumsal hedeflere ulaşmak için stratejik bir vizyon elde edin.Kime hitab ettiği?... [-]
İspanya Barcelona Madrid
Bilgi iste
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
8 aylar
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku