Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden IM'de Pazarlama çalışmalı?

Dijital Pazarlama okuyorsanız, IM’de mesleki eğitiminizi çoğaltırsınız

IM seçmek için 20 neden:

Niteliksel, Pedagojik, Çalışma, Ekonomik, Teknik

KALİTELİ NEDENLER

I. Dünyanın en büyük Dijital İşletme Okulunda eğitim gör. Merkezlerimizden sınıf öğreten, İspanya, İrlanda, Meksika, Kosta Rika, Guatemala, Nikaragua, Honduras, Kolombiya vb. Dijital Pazarlama alanında uzmanlaşmış 40'tan fazla program, 26 farklı ülkeden 7000'den fazla öğrenci ve 14'ten fazla kitabı bulunan bir yayınevi.

II. Çift derece. Eğitim programı tamamlandıktan sonra, öğrenci Abat Oliba Üniversitesi ve profesyonel düzeyde IM tarafından onaylanmış bir Diploma alacaklardır. Uluslararası Pazarlama Enstitüsü.

III. Kalite yönetiminde ISO 9001: 2008 Sertifikasına sahibiz, çevrimiçi eğitim kalitemizi tanıyan UNE 66181 Standardına uyuyoruz.

IV. İştirakler ve Abat Oliba Üniversitesi, Kosta Rika Cenfotec Üniversitesi ve Akredite tarafından FEDE (Avrupa Okullar Federasyonu), ANCED (eLearning ve Uzaktan Merkezler Ulusal Birliği) ve Adigital (İspanya Ekonomi Birliği) Dijital), diğerleri arasında.

PEDAGOJİK NEDENLER

V. Etkili Pedagoji: Doldurma bilgilerinden kaçıyoruz, etkiliyiz. Her iki notta da öğretmenler olarak.

Dilediğiniz gibi organize etme özgürlüğü, istediğiniz sırayla çalışın ve istediğiniz zaman teslim edin.

VI. Öğretim elemanı Öğretmen arama süreci yoğun ve zordur. Tecrübelerini aktarmayı seven harika Dijital Pazarlama uzmanlarımız var. Öğretmenlerimiz bizi harika yapıyor.

VII. Öğretmenlerin tam desteği: Tüm öğretmenlere eğitim boyunca, yalnızca konunuzu okurken değil, sahip olacaksınız.

VIII. İntegral Destek Merkezi: Gelecekte dünyada başarılı olan birçok IM elçisi istiyoruz. Gücünüzde olmanızı kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız . Biz engel koymayız

IX. Çalışma şekli. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre üç yöntemimiz var: eLearning (% 100 çevrimiçi), Blended eLearning (yüz yüze ve online kombinasyon) ve Yaz Okulu, Haziran ve Temmuz aylarında yoğun kurslar.

X. 3 farklı sınıf türü sunuyoruz:

 1. Sınıflar *:
  teorik bilgileri en pratik alana uygulamak için tasarlanmış dinamik sınıflar.
 2. Sanal sınıflar:
  Öğrencilerin şüphelerini pratik bir şekilde çözmeye odaklanan çevrimiçi sınıflar
 3. Yüz yüze masterclasslar:
  Öğrencilerin Barselona'da katılabileceği veya sanal kampüsümüz aracılığıyla ertelenmiş olarak görebilecekleri dijital pazarlamadaki en son gelişmeleri duyurmak için yüksek nitelikli konuşmacıların konferansları.

İŞ NEDENLERİ

XI. İş ve Staj Staj yapan öğrencilerimizin% 40'ından fazlası şirketler tarafından işe alınmaktadır.

XII. Sektörle bağlantı: sektör çalışanlara ihtiyaç duymakta ve öğrenciler de çalışma gerektirmektedir. Arz ve talebi karşılamak için bağlayıcı olarak hareket ediyoruz.

XIII. Ebay gibi büyük dijital şirketlerle yapılan anlaşmalar ve şu anda Google, LinkedIn, Twitter, Facebook vb. İle işbirliği sürecinde… Ayrıca, Girişimcilik ve Gençlik İstihdam Stratejisi projesi kapsamında İspanya İstihdam Bakanlığı'na bağlıyız.

XIV. Şirket içi eğitim. Şirketler için uzman tavsiyesi, İK departmanının, şirket çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre en iyi eğitimi seçmesine yardımcı oluyoruz.

EKONOMİK NEDENLER

XV. Eğitimin demokratikleşmesi. IM'de herkesin dijital pazarlamayı yüksek seviyede çalışmasını istiyoruz, bu nedenle tüm eğitim programlarımızın fiyatlarını piyasada en rekabetçi olanı olarak ayarlıyoruz.

XVI. Serbest Finansman. IM'de, eğitiminizi bizimle ücretsiz olarak herhangi bir faiz ödemeden, herhangi bir faiz ödemeden finanse etme imkanı sunuyoruz veya daha fazla taksit veya zaman içinde bölmek istiyorsanız, % 0 faiz oranıyla Banc Sabadell ile yapabilirsiniz .

XVII. Üçlü Vakfı aracılığıyla tüm çalışanlara bonus eğitimi. Şirketinizin yeterli kredisi varsa, eğitimimiz% 100 sübvanse edilmektedir.

XVIII. ISIC Uluslararası Kart. Tüm öğrencilerimiz 120'den fazla ülkede indirimler ve özel avantajlar (müzeler, elektronik eşya, mağazalar, geziler, vb. İle) Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartına sahiptir.

TEKNİK NEDENLER

XIX. Tesisler. Tüm sınıflarımızda son nesil HP ** öğrencisi başına bir bilgisayar, dijital yazı tahtaları, geniş ve modern alanlar ve pazarın en gelişmişi olan Aruba ekipmanlarıyla yüksek performanslı bir fiber optik wifi ağı (300 Gb) bulunmaktadır.

XX. Eğitim platformu Sanal kampüsümüz bizim için ve öğrencilerimizin ihtiyaçları için hazırlanmıştır. Var olan en eksiksiz ve kullanışlı olanlardan biridir. Tüm öğrenciler için günün 24 saati, antrenman sırasında size eşlik edecek kişiselleştirilmiş öğretmenler ve öğretmenler ile birlikte.

(*) Bu modalite sadece yüz yüze öğrenciler için

(**) Barselona merkezinde bulunan teçhizat. Diğer ofislere danışmak.

BİZİM NELER VAR?

Dijital Pazarlama konusunda en iyi eğitimi sunun ve herkese sunun. Dijital pazarlama birkaç şirketin mülkü olmamalıdır.

Bu nedenle, her yıl daha fazla iş üretiyoruz ve işgücü piyasasına dahil olmak için daha fazla profesyonel hazırlıyoruz . Öğrencilerin menşei ne olursa olsun, herkes için eşit fırsatlar .

Yaşayan ve aktif bir ağ geliştiren bir grup öğrenci, mezun, profesör ve sektör profesyonelini eğitir, ilham verir ve işbirliği yaparız. Karmaşık dijital ortamda birbirlerini destekleyen bir ilişkisel sistem.

IM'DE BULACAKSINIZ

 • İnsana, kurumlara ve temsil ettikleri şeye saygı gösterin.
 • Etik davranış , savunma ve düşünce özgürlüğü savunması .
 • Yeni teknolojilerin kullanımı ve olasılıkları lehine resmi ve gayri resmi yöntemleri birleştiren açık öğrenme modeli.
 • İşgücü piyasasının dinlenmesi, öğrencileri ve şirketleri birbirine bağlamak. İşgücü piyasasında profillerin eski haline getirilmesi.
 • Faaliyetlerimizde işbirliğine katılım için süreçlerimizde, hizmetlerimizde ve mesleklerimizde kalite.
 • Eğitimin demokratikleşmesi
 • Cercanía mesafeler getirecek ve bu çevrimiçinde yakın ve tanıdık bir şey haline gelecektir.
 • Sonuç: Hedefimiz, Dijital Pazarlama alanındaki en iyi profesyonelin Enstitü'den gelmesiyle aynı öğrenciyle aynıdır.

Konumlar

Barselona

Address
Carrer del Comte d'Urgell,
143 Planta 5.

08036 Barselona, Katalonya, İspanya

Madrid

Address
Calle María de Molina, Nª 54
planta 5

28006 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin