Resmi açıklamayı okuyun

Dünyaya açık bir oluşum

Madrid merkezli ve 20 yıldan fazla bir süredir eğitim alanında bulunan Seneca Enstitüsü , Uluslararası Yüksek Lisans Merkezi, bu alanlardaki nitelikli profesyonellerin pazarının ihtiyacına cevap veren bir dizi program tasarlar ve geliştirir. Uluslararası İlişkiler , İletişim , Lojistik ve Yönetim alanında yüksek uzmanlık talepleri.

sunulan eğitim tarafından Seneca Enstitüsü aracılığıyla Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı (AYA) çerçeveli edinme veya üniversite derece ve ECTS kredileri ile Másteres için, bir konunun kapsamlı bir bilgiye güncellenmesi amaçlı teknik kurslar, üniversite akreditasyon, aralıkları Uzmanlık Kursları ve Uzmanlık Diploması .

112126_foto2.jpg

Bizi onaylayan yirmi yıldan fazla bir süredir, beş kıtadaki 75'ten fazla milletten profesyonelin yüksek lisans eğitimini koruyan kazanılmış başarıları, mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak ve bunları elde etmeleri için araçlara yardımcı olduklarını dikkate alıyorlar. Yerel veya uluslararası uygulamaların yanı sıra her konuda edinilen bilgi ve beceriler.

Biz size gereken içindekilerin tüm yönlerini konsantre öğrenci için çaba gerçek ekonomiyi temsil eden eğitim ve eğitim materyalleri kendi gelişim eylem programları, her birinde en eksiksiz olması için bir konu hakkında bilmek veya yönetim alanı

Tüm Kurslar ve Master dereceleri harmanlanmış öğrenme versiyonunda veya tamamen çevrimiçi olarak takip edilebilir. İlk durumda, Seneca Enstitüsü İspanya dışında ikamet eden öğrenciler için öğrenci vizesi almak için gerekli sertifikaları sağlar ve ikinci durumda, öğrencilerle özel ders ve etkileşim halledilir. biçimlendirici eylemin süresi boyunca bütünleşmiş ve desteklenmiş olduklarını hissederler.

Bizimle iletişime geçin; bilginizi güncelleyen, uzmanlık alanlarını genişleten veya sizi profesyonel bir yeniden yeterliliklendirmeye götüren bir eğitimde size rehberlik edebiliriz.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Program dili:
Spanish (Spain)