Resmi açıklamayı okuyun

School page option 1

Üniversite ruhu

Meslek öğrenmek ve dünyayı değiştirmek için meslek

Bir üniversite bilgi, araştırma ve bilgi transferini içerir. Ancak daha fazlasını istiyoruz.
Dünyayı değiştirmek için öğrenme zamanımızı ve çabalarımızı adayan insanlarız. Bu tutkuyu UIC Barcelona faaliyetlerinde görebilirsiniz. DNA'mızda var.

Her zaman hayalini kurduğunuz üniversite deneyimini yaşayın

Her öğrenciyi her şeyin kalbine yerleştirmek, UIC Barcelona'da baş kahraman olduğun anlamına gelir.

Bu, bireysel ilgimiz, küçük sınıf gruplarımız, arkadaş canlısı bir eğitim kurumu, destekleyici hizmetler ve becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyden yola çıkarak size verdiğimiz taahhüttür.

Profesyonel gerçekliğe köprüler kurmak

Topluma ve şirketlere bağlıyız. Sınıflar aktif profesyoneller tarafından uygulanır ve öğretilir. Bir işe yerleştirme programı ile tamamlanmaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı, UIC Barcelona, Katalan üniversite sisteminde en iyi istihdam oranlarından birine sahiptir.

Barselona’da ve dünyayla bağlantılı olarak

Çokkültürlü Barselona, kabiliyetli bilgi ve yetenek geçmişini sağlar.
Ayrıca yurtdışındaki üniversitelerle uluslararası anlaşmalar ve değişim programlarımız var. Lisans programlarımızdan bazıları kısmen İngilizce olarak verilmektedir; lisans programınızın tamamını bu dilde bile alabilirsiniz.

Akreditasyon

Universitat Internacional de Catalunya resmen Ekim 1997'de akademik faaliyetlerine başladı. 11/1983 tarihli Üniversite Reformu Organik Kanunu (LRU) ile birlikte 26/1984 Katalonya Kanunu Parlamentosu, resmi derece sertifikalarını verme kapasitesi. Fundación Tanıdık Katalana (Katalan Ailesi Vakfı) bu akademik projenin yürütülmesinde tüm sorumluluğu üstlendi.

School page option 2

Bir öğrencinin UIC Barcelona'da okumayı düşünmesinin nedenleri

 1. Dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinde uluslararası deneyim: Barselona
 2. Uluslararası bir zihniyet ile öğretmeyi seven yüksek nitelikli profesörler ve profesyoneller
 3. Resmi Derece ve Pratik Eğitim
 4. Uluslararası stajlar
 5. Yüksek bir istihdam edilebilirlik oranı
 6. Dil becerilerini geliştirmenin en iyi yolu
 7. Tüm programlar ve tüm öğrencilere kişisel koçluk ve danışmanlık
 8. Ağ iletişimi ve kişiler
 9. Liderlik ve girişimcilik becerilerini geliştirmek
 10. Eğitime devam: Yüksek lisans, doktora ve doktora programlar

Hizmetler

Konaklama: Üniversitede geçirdiğiniz süre boyunca konaklama yapmanız gerekiyorsa, ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış öğrenci yurtları, daireler ve odalar için başvurabilirsiniz.

Spor: UIC Barcelona'da okumak, genel olarak bir insan olarak evrimleşmek demektir. Öğrencileri spor ve fiziksel aktivitelere katılmaya teşvik ediyoruz. Üniversite, Barselona'daki diğer tesis ve organizasyonlara erişebilmeleri için spor etkinlikleri, yarışmalar düzenler ve öğrencilere indirim ve diğer avantajlar sunar.

Koçluk ve Psikolojik Danışmanlık: Öğrencilerin kişisel ve mesleki zorluklarını aşmaları için tasarlanmış danışmanlık ve koçluk hizmetleri.

Öğrenci hayatı

Öğrenci Hizmetleri: en önemli olanı başarmanıza yardımcı olur: kişisel hedefleriniz.

Çok çeşitli kültürel, sporla ilgili, sosyal ve akademik etkinlikler düzenler. Hizmet, üniversitedeki akademik, idari ve ders dışı konular hakkında bilgi ve rehberlik sağlar.

UIC'nin Öğrenci Hizmetleri, üniversite öğrencilerine evraklarını ve diğer ders dışı konuları nasıl yönetecekleri konusunda bilgi vermek ve tavsiyede bulunmaktan sorumludur.

Mezunlar: UIC Barcelona, akademik felsefesini 12.000 mezunlu topluluğu aracılığıyla topluma aktarır. Bu felsefe, işte mükemmellik, her şeyin merkezine yerleştirilen birey, hizmet verme arzusu ve sürekli gerçeği aramaktır.

Program dili:
 • Ingilizce
 • Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

International University of Catalonia

Mimarlık ve Tasarım İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi iş know-how ile mesleğinize belirgin bir değer getirebilecek sağlamak için çaba göstermektedir. Bu bilgi, işin ... [+]

Teknik / yaratıcı dünyanın iş alanı içinde, kendi disiplinlerine özgü bilgileri ve bir şirketi geliştirme ve uygun şekilde yönetme becerilerine sahip bilgili profesyoneller eksikliği var.

Mimarlık ve Tasarım İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi iş know-how ile mesleğinize belirgin bir değer getirebilecek sağlamak için çaba göstermektedir. Bu bilgi, işinizi büyütme ve teknik bilgi birikimine sahip profesyonellere ve çok yönlü, yenilikçi ve stratejik bir iş zekasına ihtiyaç duyan sektörünüzün önde gelen şirketlerine katılma şansınızı artıracak kapasitenizi artırır.

Bu yüksek lisans derecesi ile, Proje Yönetimi Profesyonel Sınavını ayarlamak için gereken eğitimi alacak ve Proje Yönetimi Enstitüsü (ABD) ile sertifikalı bir proje yöneticisi olacaksınız.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International University of Catalonia

Eğitiminize kültür yöneticisi olarak başlayın ve iş yaratan yükselen bir endüstride kendinizi konumlayın. UIC Barcelona Yüksek Lisans Derecesi Sanat ve Kültür Yönetimi Pr ... [+]

Akademik yıl 2017-2018: 9. baskı

Eğitiminize kültür yöneticisi olarak başlayın ve iş yaratan yükselen bir endüstride kendinizi konumlayın. UIC Barcelona Yüksek Lisans Derecesi Sanat ve Kültür Yönetimi Programı, sahaya pratik, uluslararası bir yaklaşım getiriyor.

Kültürel ürünler ve hizmetler ile ilgili iş süreçleri hakkında girişimci bir perspektiften derinlemesine bilgi edineceksiniz. Program, kilit alanlardaki konuların yanı sıra, liderlik ve yeni teknolojilerin kullanımı konularını da kapsıyor.

Öğrenciler aynı zamanda iki uzmanlaşma yolunun çalışma dinamikleri hakkında bilgi edinebilirler: görsel sanatlar ve kültürel miras ve yaratıcı kültür endüstrileri. Amaç, kültür politikaları, kurumlar ve projeler alanında çalışabilmeniz için çok amaçlı, çok disiplinli bir profil elde etmenizi sağlamaktır. Bu master programı, birinci sınıf bir kültürel panorama ve çok sayıda uluslararası projeye sahip olan Barselona şehri ile yakından bağlantılıdır.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International University of Catalonia

Bu Yüksek Lisans derecesi, ana konunun finansmanına özel önem verilerek, girişimciliği teşvik etmek için gereken bilgi ve tecrübeyi size sağlayacaktır. Mevcut makroekonom ... [+]

Bu Yüksek Lisans derecesi, ana konunun finansmanına özel önem verilerek, girişimciliği teşvik etmek için gereken bilgi ve tecrübeyi size sağlayacaktır. Mevcut makroekonomik bağlamda mevcut kredi eksikliği göz önüne alındığında, risk sermayesi endüstrileri ve özel sermaye şirketleri giderek şirketler için kendi başına bir fonlama alternatifi haline geliyor.

Barselona, ​​hem özel sermayede hem de yeni şirketlerin gelişimini destekleyen ve finanse eden kurumsal finans alanında uzmanlaşmış çok sayıda kuruluşa sahip olduğu için öne çıkıyor.

Bazı çevrelerde şimdi Barselona, ​​Silikon Vadisi'nin Amerika Birleşik Devletleri'nde bir defada sunulduğu gibi sunuluyor.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International University of Catalonia

Bu yüksek lisans derecesi, öğrencilere kentsel planlama ve tasarım yoluyla daha esnek ve sürdürülebilir şehirler kurma konusunda en acil çağrıları nasıl gerçekleştirecekl ... [+]

hakkında

Bu yüksek lisans derecesi, öğrencilere kentsel planlama ve tasarım yoluyla daha esnek ve sürdürülebilir şehirler kurma konusunda en acil çağrıları nasıl gerçekleştireceklerini ve yeterli politika ve yönetişim modellerini nasıl çerçeveleyeceklerini öğreten yenilikçi, uluslararası ve çok disiplinli bir eğitim programıdır. Bu bir yıllık program, iklim değişikliği, doğal afetler ve mevcut küresel kentleşme eğilimlerinin çevresel etkilerini en aza indirgemek için gerekli olan sosyal ve teknik dönüşümlerle başa çıkmak için gereken en güncel perspektifleri, yöntemleri ve araçları sunmaktadır. sosyal adalet.

Bu yüksek lisans derecesini incelemek için nedenlerUluslararası profesörler ve küresel multidisipliner bir bakış açısı: Bu yüksek lisans derecesi Uluslararası Kentsel Esneklik Araştırma Ağı tarafından çerçevelenmiş ve desteklenmiştir ve program, dünyanın farklı yerlerinde kentsel esneklikle ilgilenen en prestijli üniversitelerden ve araştırma merkezlerinden bazı profesörler tarafından verilmektedir. dünya. Programın küresel ve çok disiplinli perspektifi (şehir araştırmalarının çevresel, sosyal, ekonomik, planlama ve politik yönlerini ele almaktadır), yoğun araştırma ağı sayesinde öğrencilerin uluslararası, ulusal ve yerel şehir düzeyindeki esneklik zorluklarını öğrenmelerini ve anlamalarını sağlar. ve bu yüksek lisans derecesine dahil olan öğretim ortakları.Çok çeşitli iş fırsatları: Program, günümüzde şehir ve toplum esnekliği ile ilgilenen en prestijli vakıflar, ağlar ve ajanslar tarafından desteklenmektedir. Öğrencilere başarılı ve uluslararası bir kariyer sağlamak için gereken bağlantıları ve iş deneyimini sağlayan zorunlu bir işe yerleştirme süresi içerir. Farklı kıtalardaki şehirlerin uzun bir listesi, şehir direnç birimlerinde işe yerleştirme fırsatları şeklinde yüksek lisans programına destek verdiklerini de taahhüt etmiştir.Araştırma ve pratik deneyimin yenilikçi bir eğitim modeliyle köprülenmesi: Bu yüksek lisans programında öğrenciler, panel ve benzeri derslere atölye çalışmaları ve aktif katılım yoluyla bilim ve... [-]
İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Katalonya, 08017 ES
Social Media