MOEBIO – BIOCAT

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Biocat , Katalonya'daki sağlık ve yaşam bilimleri ekosistemini bilim ve teknolojiyi bölgesel ekonomik büyümeye ve sosyal etkiye dönüştürmeye çalışan bir kuruluştur. Biocat 2008 yılından bu yana sağlık projelerini hızlandırma ve yetenek geliştirme konusunda deneyime sahiptir.

2013 yılında, bu stratejik faaliyetlerin etkisini arttırmak için, Biocat Moebio'yu başlattı : teknoloji, yaşam bilimleri, sağlık ve işin kesişiminde yenilikçiliği ve girişimciliği teşvik etmek için çeşitli eğitim programlarından oluşan yıkıcı bir yetenek geliştirme girişimi.

Gustavo Saçak / Pexels

Dünya çapında bir mükemmellik ağı

  • Avrupa'daki en büyük sağlık ağı olan EIT Health ile işbirliği.
  • Dünyanın en seçkin ve en iyi performans gösteren yenilikçi ekosistemlerinden ikisi ile uzun vadeli ortaklık: Stanford (Silikon Vadisi / Körfez Bölgesi) ve CIMIT (Boston).
  • 1.000'den fazla şirket ve 90 araştırma biriminden oluşan bir ağ anlamına gelen Katalonya BioRegion'daki endüstrinin en üst düzey KOL'lerine ve C düzeyi paketine ve araştırma sistemine doğrudan erişim.
  • BME IDEA, CEBR, Enterprise Europe Network, BioXClusters, MassBio, Massachusetts Life Sciences, TO Health gibi Avrupa'daki ve dünyadaki en ilgili oyuncularla kurulan Biocat aracılığıyla ittifaklar kuruldu! ve Mars Innovation, diğerleri arasında.

Vizyonumuz

Niye ya

Girişimciliği hızlandırmak ve pazara sağlık çözümleri getirmek.

Nasıl

Araştırmacıları ve girişimcileri zihniyet, beceri seti ve ağ ile güçlendirmek.

Ne

Teknoloji, bilim, sağlık ve iş yönetimi kesişiminde çeşitli uzunluklarda eğitim programları ..

Kimin için

Sağlık, biyoloji, teknoloji, işletme ve tasarım alanında mezunlar ve doktoralar; sağlık teknolojisinde araştırmacılar; girişimciler.

Konumlar

Barselona

Address
Baldiri Reixac, 4-8, Torre I (PCB)
080028 Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: