Nuclio Digital School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dijital ekonomide başarılı olmanız gereken sürücü.

Dijital Ekonomi'nin en önemli dayanaklarından, Programlamadaki temellerinden iş dünyasına teknoloji ve yeni fikirlerin ve iş modellerinin girişimciliği ile yol gösteriyoruz.

Nuclio Digital School , size bir Başlangıç ​​seviyesinden Uzman seviyesine geçmenizi sağlayan çapraz bir eğitim sunar.

Hedefimiz

Kuşkusuz, dijital profesyoneller için büyük bir talep var ve mevcut bilgileri çoğunlukla yenilemek gerekiyor, Nuclio Digital School , endüstrinin gerçek gereksinimleri için profiller oluşturmak ve yenilemek için ana hedef olarak var bu yüzden bu profillerin üretken olmaya hazır olmasını sağlıyoruz. Şu an onları gerektiren herhangi bir şirkette.

Öğrencilerimiz için başarılı bir yol yaratmaya odaklandık

Başarının anahtarının, öğrencilerimizin eğitimi bitirdiği kalite seviyesi olduğuna inanıyoruz.

Kurs bittikten sonra mesleki başarıyı garanti ettiğimiz gibi, bunlara girme süreci adayların üstesinden gelmesi gereken şartları gerektirir, böylece konulara ayak uydurmak için gerekli becerilerle seviye sınıfları oluşturabiliriz.

Sektörün ihtiyaç duyduğu becerilerin doğrulanması

Her bir programımız için sertifikalar sunuyoruz, kurs sonunda, niteliklerinizi gösterebilirsiniz. Basılı ve imzalı bir diploma alacaksınız.

Nuclio Digital School Sertifikasyon Çerçevesi'nin amaçları , aşağıdakileri içeren çağdaş ve esnek bir sistem sağlamaktır:

  • Nuclio Digital School profesyonel bir sertifikasına götüren müfredat geliştirme için bir referans noktası olarak hareket eder.
  • İnsanların farklı eğitimciler ve sektör rolleri arasında kolayca hareket etmelerini sağlayan sertifikalara erişim sağlayan endüstri eğitim yollarını destekler.
  • Profesyoneller için açık bir ilerleme yolu tanımlar.
  • Endüstrideki diğer uluslararası rollerle uyum düzeyine izin verir.

Carlos Blanco

başkan

“Çalışılan ve hangi şirketlerin talep ettiği arasında büyük bir değişim var. Sorun, teknoloji ve çevrimiçi pazarlama hakkında bilenlerin öğretmen olmadığıdır. Bugün özel bir program bir üniversite programından daha faydalıdır. "

Konumlar

Barselona

Address
Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin