PC Carrier

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1987'den beri Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) 'nde bir Resmi Okuluz. Kataloglarımız, öğrencilerimizin seçebileceği üç eğitim sisteminin uygulanmasıyla şirketler tarafından en çok talep edilen kursları kapsamaktadır:

  • Grup eğitimi (yüz yüze veya telepresential)
  • Kişiselleştirilmiş eğitim (öğrenciye uyarlanmış)
  • INCOMPANY eğitimi (şirkete özel)

Öğretmenlerimiz, profesörlerimiz ve öğretmenlerimiz, Ortak olarak işbirliği anlaşmaları yaptığımız yazılıma sahip olan şirketler tarafından uygun derece ve sertifikalı hazırlığa sahiptir. Kurslarımız birçok durumda, takip edilen kursun türüne, süresine ve şirketimizle yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödenebilecek ya da ödenmeyen staj modülleri ile tamamlanmaktadır.

A Coruña'daki genel merkezimizden tasarlanan ve denetlenen tüm kurslarımız, hem senkronize bir şekilde (sanal grup sınıfı) hem de eğitim süreçlerinin mükemmelliğini ve telepresential açık eğitim modelimizin kalitesini garanti altına almak için ISO 9001: 2008 standardını takip eder. Eşzamansız (içerikle ilgili bireyselleştirilmiş öğreticiler).

Cisco Systems, Oracle, Microsoft, Linux, SAP, Adobe, Savia Amadeus, vb: Farklı bilgi ve iletişim teknolojileri ile ilgili bir profesyonel olarak Sertifikasyon elde etmek için öğrencilerimize özel modüller sağlıyoruz.

Öğrenci, belirli bir BİT'de bir inceleme çağrısı talep eder ve gerçekleştirir ve bunu aşarak, onu, bu teknolojide genel olarak herhangi bir kamu ya da özel kuruluştan önce akredite eden Uluslararası Kimlik Tesciline (IDE) kaydederiz. Buradaki öğrenci, şirketin Resmi Teknisyeni olarak akredite edilebilir, markanın resmi logolarını kullanabilir ve profesyonelleri için işaret ettiği yazılım ve malzemelerin dağıtımının faydalarını elde edebilir.

Konumlar

Bir Coruña

Address
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 Bir Coruña, Galicia, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin