Sports Management School - Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Spor Yönetimi Okulu spor yönetimine odaklanmış Paris, Lozan ve Barcelona merkezli Spor Yönetimi, konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir okuldur. Bu bize bu dünyaya ve özellikle, ticaret ve dağıtım, pazarlama, iletişimde ilgili tüm alanlarda geniş deneyime, organize spor etkinlikleri, vb verir

Amacımız genç profesyoneller ve spor yöneticileri yetiştirmektir. 2010 yılında kuruluşundan bu yana, Spor Yönetimi Okulu ve diploma aldıktan sonra sektördeki şirketlerin% 90 bir entegrasyon oranı ile, 300 lisans ve lisansüstü öğrenci ve 100'den fazla mezun vermiştir.


Michael Tapiro - Spor Yönetimi Okulu Kurucu/>

"Tamamen uzun süre tutku ile tahrik bir dünya olmuştur sporun iş sektörü, uluslararası spor müsabakaları etrafında döner tam bir ekonomik evren, bugün haline gelmiştir onların yayın hakları ve seyirci sayısını artırarak. spor olduğunu şimdi hukuk, finans, yönetim ve pazarlama uzmanları elinde, ekonominin gelişimine, sosyal ve siyasi etkiden önemli bir faktör olurken belediye de, il veya bölgesel, hatta ülke veya kıta, özgünlüğü ve çekiciliğini büyüyen durmayacak.

Spor sınır tanımaz. Bu yayın medyasına zorlu multimedya için gelişmekte olan ülkelerin, teşekkür büyüme ile uluslararası gelişimini birleştirir. spor organizasyonlarının gelişmesi bu değişikliği eşlik edecek yeni profiller gerektirir. Spor Yönetimi Okulu geliştirilmesi ve etik ve iyi yönetişim toplumsal zorunluluklar yeni sorunlar farkında uzman profilleri, arayan spor sektörü için geleceğin yöneticileri eğitiyor. "


tesisler/>


Spor Yönetimi Okulu Kampüsü Barselona/>

Kampüs Spor Yönetimi Okulu L'Hospitalet de Llobregat, Barselona bulunan ve 10.800 m2 içindeki diğer eğitim okulları Grupo Planeta ile yer paylaşabilir ve 3000'den fazla öğrenciye hizmet edilmektedir. Bu derslikler öğrenme ve uygulama, toplantı odaları, kütüphane, kafeterya ve oditoryum bulunmaktadır.


Kampüs Spor Yönetimi Okulu Paris/>

Spor Yönetimi Okulu Lozan Kampüsü


Gezegen oluşumu ve Üniversiteler/>


1949 yılında kurulan Planeta, ilk İspanyol yayın grubu ve iletişim gibi duruyor. Birlik güçlü yenilikçi açıkça çok kanallı iş geleneği ve büyük bir kapasite ve meslek ile öne çıkmaktadır. geniş kültür, eğitim, bilgi ve görsel-işitsel eğlence lider odaklanmıştır./>

eğitim alanında, Eğitim ve Üniversiteler Gezegen lisans, lisans ve Master çalışmalara mesleki eğitim arasında değişmektedir özel eğitimi geniş bir katalog sunuyor. Söz konusu eğitim teklifi fazlasıyla piyasa taleplerine odaklanmış ve esnek metodoloji ve en son teknolojileri birleştirerek öğretilir.


Üniversite projeleri:/>

 • EAE Business School: son üç yılda artan sırada Amerikan Ekonomisi gibi üst 30 iş okulları ve hızlı Arasında.
 • OBS İşletme Fakültesi: Birinci iş okulu% 100 çevrimiçi.
 • Barcelona UNIBA International Centre Lisans ve Master Institution sunan Barselona Üniversitesi'nde bağlı.
 • VIU (Valencia Uluslararası Üniversitesi): Özel Üniversite, derece ve resmi ustanın çevrimiçi ve uluslararası projeksiyon serisi.
 • Konukseverliğinin Ostelea, Okul
 • ESdesign - Barcelona Tasarım Okulu: Okul kurumsal bir vizyon sektörle tasarımın kendi uzmanlık alanlarında uzmanlaşmak uzmanlarına yardımcı ustaları sunan tasarım sektörüne odaklandı.
 • ESLSCA İşletme Fakültesi Paris: ilk 10 Avrupa üniversiteler ve okullar arasında, ve en iyi profesyonel diplomalar ile Fransız pazarının ilk 4 içinde.
 • EDC Paris İşletme Fakültesi: eski özel ve uluslararası Fransız okulu. 77 ülkede 15.000 mezunları, birçok iş adamları.
 • Institut superier Pazarlama du Luxe: lüks dünyasında yöneticileri ve genç tasarımcılar eli uzmanları bu nedenle, Cartier House tarafından kurulan
 • Ecole de Guerre Economique EGE-: Fransızca Ekonomik Warfare, ulusal ve ulus ötesi sistemlerin karşılaştırmalı analizi yaptığı pedagojik modelin İlk Okulu, sivil dünyaya askeri dünyadan aktarmak ve saldırgan yönetiminin önemi ekonomik faaliyetlerin gelişmesi için bilgiler.
 • IFAM Business School: öncelikle mevcut uluslararası programlardan biri, okul, inisiyatif teşvik farklı görüşleri ele almak ve karar verme optimize etmek vaka çalışmaları üzerinde duruluyor ile.

Konumlar

Barselona

Address
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: