Autonomous University of Barcelona (UAB)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Barselona Otonom Üniversitesi 1968 yılında kurulmuştur. özerklik dört ilkelerini belirlemek amaçlanmıştır kurucuları: özgürlük kendi çalışma planlarını ve sermaye yönetmek özgürlüğüne oluşturmak için, (ama sınırlı sayıda) özgürlüğü tüm öğrencilere öğretim elemanı, kabul seçmek için Üniversitenin. Bu nedenle, genç bir üniversite olduğunu ancak kısa tarihinin bir hızla ilerlemiştir.

Yapı UAB hepsi Barcelona ve çevresi Metropolitan Area üç kampüsü bulunuyor.

Bellaterra: öğretim ve araştırma Cerdanyola del Vallès ana UAB kampüsü için büyük bir kampüs, bizim fakülte, bölüm, enstitü ve hizmetlerin çoğu ev yanı sıra bilim ve teknoloji önemli bir gruptur.

Bellaterra kampüs UAB Research Park, araştırma önemli alanlarda özel gereksinimlerini karşılamak için oluşturulan merkezlerde ve özel araştırma enstitüleri çiftin bir grup ev sahipliği yapmaktadır.

Sabadell: Birlikte Bellaterra kampüs ile, teknoloji, iş ve Sabadell sağlığına adamış, bu Mühendisliği, İktisadi ve Parc Tauli Öğretim Birimi Fakültesi Okulu (Fakültesi'ne ev ilaç).

Barcelona: Sağlık Bilimleri, yeni bir kampüs Barcelona bulunan Tıp Fakültesi altı öğretim birimlerinin Üç - Sant Pau Öğretim Birimi - Vall d'Hebron Öğretim Birimi - Hastane del Mar Öğretim Birimi ayrıca Badalona ağırlıyor Almanlar Trias i Pujol öğretim birimi.

Konumlar

Barselona

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin