UADIN Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

bize

"Yeni teknolojilerin ve inovasyonun öğrenmede kullanımı eğitimimizin temelidir"

UADIN - Dijital Yeterlilikler Üniversitesi

Dijital Yeterlilikler Üniversitesi UADIN'de, öğrencileri dijital dönüşümün zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlayan disiplinlerde uzmanlaşmış bir eğitim olan Dijital Yeterlilikleri eğitmek amacıyla farklı eğitim önerileri geliştirilmiştir: dijital pazarlama, e-ticaret dijital müşteri, teknoloji ve müşteriyle olan ve dışındaki yeni iletişim biçimleri. Her bir yeterlilik alanında, dijital ekosistem içerisinde, belirli ve ilgili yeterliliklerde farklı Beceriler belirlenmiştir; ve ayrıca, yarışmanın kazanılmasıyla ilgili genel ve sürekli bir çizgi çeken üç eğitim seviyesi tanımlanmıştır: Master, Master Executive ve Profesyonel Kariyer .

UADIN, Rey Juan Carlos Üniversitesi tarafından tüm programlarında akreditasyon ile üniversite düzeyinde bir eğitime sahiptir ve üniversite diploması veya sertifikasının verilmesinin derecesi ne olursa olsun ve derecesi ne olursa olsun, metodolojimizin çeşitli şekilleri altında yürütülmektedir.

hedefleri:

 • Öğrencilerin, Dijital Çağ şirketlerinde çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri edinmeleri.
 • Katılımcıların, Dijital Kültürü bilmeleri ve kendi işlerine dahil etmeleri.
 • Öğrencilerin yeni gelişen teknolojileri bilmeleri ve ustalaşmaları, bunları şirket içinde yürütülen iş ve inovatif projelere dahil etmeleridir.
 • Katılımcıların dijital becerilerini geliştirmeleri , böylece daha üretken ve verimli olmalarını sağlayacak.

UADIN ile öğrenci, Dijital Ekonomi içinde kendi iş projesini tasarlamak ve yürütmek için gerekli bilgi ve becerileri küresel bir bakış açısıyla kazanacak , Dijital Çağda çalışmak için gerekli olan gelişen teknolojilerin temel özelliklerini bilecek, Kendi çevrimiçi işinizi başlatmak için gerekli anahtarlar ve araçlar.

Bu eğitim, Profesyoneller için dijital iş dünyasına geri dönmek isteyenler, kendi başlangıçlarını başlatmak isteyen girişimciler ve çalışan ya da iş arayan ve farklı çevrimiçi araçlar aracılığıyla Internet uzmanı olmak isteyen girişimciler için tasarlanmıştır.

Yeni dijital ortam, şirketleri ve kurumları stratejilerini yeniden düşünmeleri ve yeni dijital ortama adapte olmaları için yönlendirmektedir . Günümüzde net olarak bilinmesi ve görülmesi şarttır. Bunu yapmak için, yeni araçlar ana verilmelidir.

Dijitale adapte olmadık, Internet ile doğup büyüdük.

 • Bir plan oluşturun ve yönetin
 • Arama motorları ürünleriniz / hizmetlerinizin optimizasyonu ve hem web hem de mobil versiyonlarda kullanıcı deneyimini optimize eder.
 • Kârlı ve etkili dijital reklam kampanyaları yapın:
 • Medya planlamasını tasarlayın ve yönetin ve sonuçları değerlendirmek için kullanılan ölçümleri bilin.
 • Nişan oluşturmak için organik ve ücretli içerik aracılığıyla sosyal ağların tüm potansiyelinden yararlanın.
 • E-ticaret projesinin başlatılmasını da içeren şirkette bir çok kanallı strateji geliştirin.

UADIN ile dijital ticaret alanındaki eğitiminizi en iyi İnternet uzmanları eşliğinde bir gerçeklik haline getirebilirsiniz. Eğitim programlarımızdan birini keşfedin ve seçin.

Eğitimimizi dört temel eksene dayandırıyoruz

yenilik

Her bir bilgi alanına en son trendleri ve yenilikleri dahil ediyoruz.

Yenilikçi teknolojilerin eğitim ortamlarındaki basit varlığının yeniliği garanti etmediğini biliyoruz. Bu, eğitim anlayışlarında ve eğitim projelerinde ortaya çıkan değişiklik olarak anlaşılmalıdır; düşünme ve uygulamaya koyma yolunda.

teknoloji

Yeni teknolojiler, ürün standardizasyonu ve eğitimin bireysel ihtiyaçlarına adapte olma konusunda büyük olasılıklar sunmanın yanı sıra, daha fazla sayıda ihtiyaca cevap olarak zamanın azaltılması konusunda ademi merkeziyetçiliğe açık bir alternatif teşkil ediyor.

İşbirlikçi çalışmayı ve kendi kendine öğrenmeyi destekleyen, bilgi oluşturmanın yeni bir yolu.

girişimcilik

Birey, iç ve dış kuruluşlara destek, kuruluş misyonumuzun bir parçasıdır. Bu nedenle, tüm öğrenciler geniş bir iş ortamı ortakları ağının parçası olmanın avantajlarına katılırlar.

Şirketler ve organizasyonlar, UADIN'in öncülüğünü oluşturur.

Halen, yöneticiler ve işadamları organizasyon komitesinin bir parçasıdır. Dolayısıyla, örgütler ve özellikle de onları oluşturan insanlar, misyonumuzun alıcılarıdır.

İnsan ekibi

Öğretmenlerimiz mentor olur, öğrenciye her zaman rehberlik eder ve yardımcı olur ve öğrenme sürecinin önemli bir parçası haline gelir.

Eğitim sistemine yeni bir meydan okumaya değinmekle ilgilidir ve bilginin genellikle sınıftaki tek öğretmen veya öğretmenin üzerine düştüğü tek yönlü bir eğitim modelinin, daha açık ve esnek modellere geçmesidir. Birçok öğretmenin bilgi ve deneyimi, çeşitli öğretmenler ve öğrenciler arasında paylaşılır ve beslenir.

Harika bir takım, bir öğrenme topluluğu.

Öğrenme yoluyla fikir alışverişi yapın

UADIN'dan şirkete

İş dünyası ve akademik dünya arasında katma değeri yüksek olan bağın nasıl oluşturulacağını ve korunacağını, kuruluşların ve şirketlerin yönetim politikalarını iyileştirmelerini, daha rekabetçi olmalarını ve aynı zamanda sosyal olarak sorumlu olmalarını biliyoruz.

UADIN, şirketlere ve bireylere gelişmiş bir öğrenme modeli ve büyüyen eğitim ihtiyaçlarına etkili çözümler, öğrenme yoluyla fikir alışverişinde bulunmak isteyen yöneticilerin, profesyonellerin ve girişimcilerin buluşması için bir alan sunar.

UADIN'in başarısı, pratik ve konuyla ilgili bir öğrenme metodolojisinde ve mevcut zorluklarla yüzleşmek ve gelecekte şirketleri yönlendirmek için hazırlanan büyüyen bir öğrenci topluluğunda yatmaktadır.

metodoloji

TIA Modeli - Öğrenmede Bilgi Dönüşümü

En iyi ve en kanıtlanmış çalışma modellerine dayanan bir öğrenme modelidir.

 1. Açık Eğitimde profesyonel öğretim uzmanları.
 2. Ayrıntılı metin özetleri .
 3. Vurguları ve altını çizer.
 4. Hatırlatma Kuralları: kavramları ilişkilendirmek için anahtar kelimeler ve zihinsel görüntüler.
 5. Konuyla ilgili sınavlarla alıştırma yapın.
 6. Eğitim dağıtımı için araçlar.
 7. Çalışma sayfaları: ezberlemeyi daha eğlenceli bir sürece dönüştürüyoruz.
 8. Çalışmaları kaynakları, web semineri, masterclass ve tamamlayıcı çalışma hapları ile harmanlayın.
 9. Öğrenme topluluğu

Öğrenci Bağlılığı

İlgili akademik diploma almak ve Öğrenci Yerleştirme Bölümüne katılmak için, programın tamamlanmasının süresinin en az% 90'ı olması esastır.

Buna ek olarak, öğrenci, fakülte tarafından açılan sınavları ve davaları geçmeli, ayrıca bireysel ve grup düzeyinde sınıfa katılımlarının olumlu bir değerlendirmesini almalıdır.

Çevrimiçi kurslarımız ve uzmanlarımız, eğitim programlarımızı karakterize eden tüm gereklilikleri, sonuçları ve tanıma parametrelerini karşılamaktadır.

Manastırımız ana şirketlerde sorumluluk sahibi olan ve bu nedenle mevcut iş gereksinimlerine uyarlanmış son derece pratik eğitim veren profesyonellerden oluşmaktadır.

Öğrenme topluluğu

Güçlü çevrimiçi eğitim platformumuz, öğrencinin çalışma zamanını gereksinimlerine, alışkanlıklarına ve zevklerine göre düzenlemesini ve dağıtmasını sağlar. Ek olarak, bu metodoloji, fiziksel ve coğrafi engellerin ortadan kaldırılmasına olanak tanır ve konum ve uygunluk nedeniyle erişemeyen herkese kaliteli eğitim almayı mümkün kılar. Bu sanal ortama, içeriğin anlaşılmasını kolaylaştıran, katılımı teşvik eden, fikir alışverişinde bulunan ve öğrenmeyi zenginleştirmek ve zevk almak için gerekli grup ortamını oluşturmak için eğitim kaynakları sağlanmaktadır.

Metodolojimiz, öğrencinin eğitimini evden veya işyerinden takip etmesini, her modülün öğretmen öğretmeni ile sürekli temasını sürdürmesini ve sanal sınıf sohbeti, forumlar, posta vb. Hizmetlerini kullanmasını sağlar. Doğrudan ve anında iletişim için.

Biçimler Biçimler

İspanya'daki eğitim sistemi son yıllarda birçok değişiklik geçirdi. Bologna Planının gelişi ve bu kadar kısa bir süre içinde süren eğitim reformları, sürekli değişen bir sürece uyum sağlamak zorunda kalan öğrenciler ve öğretmenler için dikkate değer bir karışıklık olmuştur. Öte yandan, ekonomik kriz ve istihdamın olmaması, çalışma teklifinin artmasına, kendimizi bir başlık aralığına daldırmasına ve şüphelerimizi daha da arttırmasına neden olmuştur.

Bir ana usta ile resmi olan arasındaki fark nedir? Ve kendi efendisi ile yetenek veren efendi arasında? Mezun, uzmanlık kursları veya üniversite uzmanlıklarının ortak noktaları nelerdir?

Konumlar

İspanya Çevrimiçi

Address
İspanya Çevrimiçi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin