UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tanışma UNIBA

Uluslararası Barcelona Merkezi (UNIBA) bir uluslararası meslek çevrimiçi derece ve master derecesi geniş bir yelpazede sunan amacı ile oluşturulan Barselona Üniversitesi (UB) bağlı bir kurumdur.

UNIBA yönetir ve Kastilya ve çevrimiçi UB tarafından sunulan çalışma programları yürütmektedir., Yüz-yüze veya karışık sınıflar için tercih İspanyol üniversitelerin kalanı aksine olduğu. Bu resmi dereceler Avrupa Yükseköğretim (aynı zamanda Bologna Süreci olarak bilinen EHEA'nın) uyarlanmıştır.

UNIBA at resmi ve master derecesi içeriğini, derece, ve Barselona Üniversitesi (UB) öğretim ciro sahiptir. Tarihinin 560 yıldan fazla, bu kurum da ilk 100 tıp, eczacılık gibi disiplinlerde dünya okulları veya arasına yerleştirir en prestijli uluslararası sıralaması ile devlet düzeyinde Katalonya ve en iyi ana devlet üniversitesidir Dilbilim. Barselona Üniversitesi (UB) öğretim mükemmellik yenilikçi bir kurum olmak geleneksel değerlerini birleştirir.

Metodoloji

Resmi lisans derecesi çevrimiçi öğretti ve tamamen esnek, öğrencilerin kendi kariyerlerini ödün vermeden öğrenimlerine devam etmek için izin olarak bizim lisans programları öne çıkıyor.

UNIBA tarafından sunulan müfredat onların bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, BİT kullanımının yoğun eğitim toplum arasında pürüzsüz ve anında iletişim sağlayan ve öğrencileri, mezunları ve öğretim üyeleri arasında ortak çalışma ve tartışmayı teşvik etmek için yardımcı olur. Birlikte, uzantısı ve bakış öğrencinin noktasının zenginleşmesini sağlayan, çeşitli sektörlerden profesyoneller ile gerçek olgu olarak kabul.

Buna UNIBA öğrenciler üzerinde duruldu paylaşılan bir öğrenme modeline kararlıdır. Sanal kampüs olarak, tüm ders malzemeleri ve diğer öğrenciler ve öğretmenler ile etkileşim kaynakları geniş bir yelpazede erişebilirsiniz.

UNIBA metodolojisi görüşler ve görüşlerini katkıda öğrenenleri gerektirir teorik ve pratik öğrenme, birleştirir. Sunduğumuz belge ve materyalleri analiz yanı sıra, öğrenciler de değerlendirmek ve gerçek ve simüle iş durumlara dayalı vaka çalışmaları çözmek gerekir. Bu nedenle, piyasa talepleri ve mevcut işveren duyarlı bir öğrenme deneyimi olduğunu ve öğrenci öğrenme ihtiyaçlarını elde nerede.

Konumlar

Barselona

Address
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Barselona, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin