Universidad Rey Juan Carlos T

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

tanıtım

1996 yılında kurulan Üniversitemiz, geniş ve mükemmel bir akademik teklif yoluyla kaliteli eğitim sunarak, sonucu uluslararası projeksiyon ile ilgili bilimsel araştırmalarımızda yer alan bilginin ön planına katkıda bulunmaktadır.

Kamu hizmeti uzmanlığımızdan, ister öğrenci olun, isterse URJC'de eğitim almayı düşünüyorsanız, eğitiminiz için size tüm yeteneklerimizi sunarız. Üniversitemiz size en iyi eğitimi vermek konusunda tutkulu bir öğretmen kadrosu sunar. Aynı zamanda, dinamik profesyoneller, esnek ve yeni öğretim metodolojilerine adapte oldular. Ayrıca sınıflar dışında laboratuarlar ve diğer birçok hizmetin yanı sıra güncellenmiş ve kaliteli tesislere sahipsiniz. Kral Juan Carlos'da okumak, hem kişisel hem de profesyonel hedeflerinize en heyecan verici gelecekte ulaşmanıza yardımcı olacak ideal bir öğrenme ortamına girmek demektir.

Şirketler ve profesyoneller için ayrıca lisansüstü eğitim ve sürekli eğitim konusunda geniş ve dikkatli bir teklifimiz var. Ayrıca, yeni bilgiler geliştirmek ve vatandaşlar için gerçekten önemli olan sorunların çözülmesine yardımcı olmak için lider araştırmamızı tüm toplumun hizmetine sunduk.

Kültürel yaratma ve yayılması, sporun tanıtımı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzıyla ilgileniyoruz. Sosyal sorunların eleştirel incelemesine katkıda bulunmak, dünyamızı daha adil ve rahat bir yer haline getiren bilim, kültür ve sanat çözümlerinden yenilikçi öneriler sunmak istiyoruz.

Madrid Topluluğu halkına hizmet etmek için doğmuş olmamıza rağmen, tüm İspanyollar ve Avrupa Birliği vatandaşları ile ilgileniyoruz. Bizi Latin Amerika ile birleştiren özel bağla gurur duyuyoruz. Dünyanın en iyi üniversiteleri ile yakın çalışıyoruz.

Madrid Topluluğu'nda beş kampüsümüz var: Aranjuez, Alcorcón, Fuenlabrada, Madrid ve Móstoles ve başkentte çeşitli yerler.128560_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

derece

Rey Juan Carlos Üniversitesi, tüm bilgi alanlarında Avrupa Birliği'nde tanınmış lisans çalışmaları sunmaktadır: sanat ve beşeri bilimler, hukuk ve sosyal bilimler, mühendislik ve mimarlık, sağlık bilimleri ve deneysel bilimler.

Üniversitemiz 80'den fazla ülkeden öğrenciyi ağırlamaktadır. Eleştirel bir ruhun geliştiği, akademik ve mesleki açıdan eğitildiği, ayrıca kişisel ve kültürel olarak zenginleştirildiği ve büyüdüğü bir üniversitedir. URJC'de eğitim, bir çalışma ortamı ve iş ve yetenekleri artırmak için eşsiz bir kampüs hayatı sunar.

URJC'de Araştırma

Rey Juan Carlos Üniversitesi, ekonomik ve sosyal gelişmeyi amaçlayan, araştırma faaliyetlerini teşvik eden ve teşvik eden, bilgi ve sonuçların topluma aktarılması ve aktarılmasını teşvik eder. Kimlik faaliyetlerinin tanıtımı şirketler ve kurumlarla işbirliği ve araştırmacılarımızın bilginin üretilmesine, genişlemesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan araştırma hatlarını geliştirmelerine olanak tanıyan ulusal ve uluslararası çağrılara katılım yoluyla gerçekleştirilir. Bilim ve teknolojinin gelişimi.128561_pexels-photo-1438072.jpg

Üniversite hayatı

Rey Juan Carlos Üniversitesi, akademik ve araştırma faaliyetlerine Üniversite Topluluğunun ve sosyal çevrenin hizmetinde bir dizi program ve eylem içermektedir. Kurs boyunca, üniversite yaşamını tamamlayan ve öğrencilerimizin gelişimine ve entegre eğitimine katkıda bulunan çeşitli sanatsal, kültürel ve eğitimsel etkinlikler geliştirilmektedir.

Üniversite ve yaşam boyunca üniversite eğitimi arasındaki bağlantı, Eski Üniversite programı ile de geliştirilir. Sosyal taahhüdümüz İşbirliği ve Gönüllülük, Sürdürülebilirlik ve Sağlıklı Üniversite projelerini içermektedir.

Konumlar

Madrid

Address
Universidad Rey Juan Carlos
Calle Tulipán s/n. 28933 Móstoles, Madrid

Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin