Universidad Rey Juan Carlos

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1996 yılında kurulan Universidad Rey Juan Carlos 46.000'den fazla öğrenci ve yaklaşık 2.250 profesör bulunmaktadır. İçinde geniş ve mükemmel bir akademik teklifle kaliteli eğitim bulacaksınız. Kral Juan Carlos'da okumak, hem kişisel hem de profesyonel hedeflerinize en heyecan verici gelecekte ulaşmanıza yardımcı olacak ideal bir öğrenme ortamına girmek demektir.

Universidad Rey Juan Carlos , öğretim, araştırma, inovasyon ve yayma konularında çeşitli bilgi alanlarında yüksek nitelikli bir öğretim kadrosuna sahiptir. Mevcut tesis ve donanıma sahiptir, böylece öğrenci işgücü piyasasına erişmek için gerekli olan kaliteli ve çok özel bir eğitim alır .

İstihdam, yenilikçilik ve uluslararasılaştırma, Universidad Rey Juan Carlos tarafından teşvik edilen sütunlardan üçüdür ve bunun kanıtı, bu üç noktada QS Starts Ranking System'a göre, 2019'da 5 yıldızlı bir Üniversite olarak kabul edildiğinin kanıtıdır.

Universidad Rey Juan Carlos , mezunların istihdam edilebilirliğini destekleyen 740 şirketle bir iş borsasına sahiptir . Ayrıca, öğrencinin mesleki gelişimine yardımcı olacak dış uygulamaları yürütmek üzere şirketler ve kuruluşlarla 13.500'den fazla işbirliği anlaşması imzalandı. Yurtdışında staj yapan öğrenci sayısı yaklaşık% 20 arttı.

Konumlar

Madrid

Address
Paseo Artilleros s/n
28032 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin