Resmi açıklamayı okuyun

Coruña Üniversitesi 20 Temmuz 1989'da 11/1989 Galiçyanın Üniversiteler Kanunu uyarınca kurulmuştur. Kurucu Meclis, 4 Şubat 1992 tarihinde Üniversite Statüsünü kabul etti ve bunlar 17 Eylül 1992'de Resmi Bülten'de (DOG) yayınlandı.

Coruña Üniversitesi, bölgede Coruña Kampüsü ve Ferrol Kampüsü'nde bulunmaktadır.

Coruña Üniversitesi, birincil amacı, araştırma ve öğretim gelişimiyle kültür ve bilimsel, teknolojik ve mesleki bilginin üretimi, yönetimi ve yaygınlaştırılması olan bir kamu kurumudur.

Coruña Üniversitesi, etik değerler çerçevesinde toplumsal, bilimsel ve teknolojik ilerlemeler izleyerek toplumun topluluğu için daha iyi refah seviyelerine ulaşmayı amaçlayan nitelikli bir kamu hizmeti olarak temel amacını tasavvur etmektedir. Misyonunun bir parçası, gerçekliği analiz edebilen, sorunları teşhis edebilen, bilgi temelli ve ortak yarara yönelik çözümler üreten ve uygulayan bir açık, kritik, demokrasi ve dayanışma vatandaşlığının oluşturulmasıdır.

Coruña Üniversitesi, Galiçya'nın çalışma ve ayrılmaz gelişimi, sosyal, kültürel ve dilsel kimliğine olan bağlılığını açıkça dile getirir ve Avrupa Yüksek Öğretimi ile Latin Amerika'daki projeksiyonuna tam entegrasyonunu teşvik edecektir. Özel hayırsever ve akademik bir kuruluş olan Coruña Vakfı Üniversitesi, Üniversiteyi sürekli sosyal destek sağlamak için yaratılmıştır.

Bir coruña

Misyonumuz

Coruña Üniversitesi'nin rolü, kültürel, bilimsel, teknolojik ve mesleki yaratımın teşviki, yönetimi ve yaygınlaştırılması yoluyla toplumun kültürel, sosyal ve ekonomik ilerlemesine yardımcı olmaktır. Misyonu yüksek kalitede Galiçyaca kamu hizmeti sunmaktır.

Bu misyonun merkezinde, sağlam bir dayanışma duygusu ve gerçekliklerini analiz etme, sorunları tanımlama ve bilgi ve anlayışa dayalı çözümler önermek ve uygulamak için açık, bilgili, eleştirel, katılımcı, demokratik ve kooperatif vatandaşlarının eğitimi verilmektedir. Ortak iyi.

Topluma hizmet görevinin bir parçası olarak, Üniversite şunları yapmayı taahhüt eder:

 • Bilim, teknoloji ve kültürün yaratılması, geliştirilmesi, iletişimi ve eleştirel analizi.
 • Bilimsel ve sanatsal bilgi ve uygulama öğretimiyle öğrencileri profesyonel yaşam için hazırlamak.
 • Kültür gelişimi, yaşam kalitesi ve ekonomik kalkınma için bilginin aktarılması, yaygınlaştırılması ve yaygınlaştırılması.
 • Bilgi ve kültürün üniversite sosyal yardımı ve hayat boyu öğrenme yoluyla yaygınlaştırılması.
öğrencilerin

Vizyon

UDC 2020 yılına bakmak istiyor:

 • Toplumumuzda meydana gelen değişikliklere cevap vermek ve ihtiyaçlarını anlamak için tüm toplumla güçlü bağlantılar kurun.
 • Toplumumuzun karşı karşıya olduğu zorlukları incelemek, tanımlamak ve çözümler üretmek için tüm sosyal taraflar ve kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği yapmak.
 • Yenilik yoluyla çevre korumasına ve sürdürülebilir kalkınmaya güçlü bir bağlılıkla aktif bir dayanışma kanalları açın.

Üniversite devam edecek:

 • Toplumumuzun şu andaki ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre hazırlanmış eğitim ve öğretim sunun ve derecelerimiz tarafından talep edilen yeteneklerin ve yeterliklerin edinilmesini garanti etmek için etkili, yenilikçi öğretim yöntemlerinin geliştirilmesi yoluyla bu öğrenmeyi her öğrencinin bireysel gelişim ihtiyaçlarına uyarlayın.
 • Öğrencilere, istihdam edilebilirliklerini yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde geliştiren beceriler geliştirmelerinde yardımcı olun.
 • Bilimsel, teknolojik, ekonomik ve sosyal ilerlemenin teşvik edilmesi için ulusal ve uluslar arası temel ve uygulanan araştırma gruplarının oluşturulmasını ve geliştirilmesini destekleyin.
 • Üniversitede yapılan araştırmalar ve UDC Teknoloji Parkı'nın teknik ve bilimsel hizmetleri ile mümkün olan yenilikçi bilgi aktarma stratejileri ve inisiyatifleri için tanınmalıdır.
 • Üniversitenin en güçlü olduğu bilim ve teknoloji alanlarında uzmanlaşmış tüm alanlardaki genel bilgilerin tanıtımını birleştirin.
 • Kaynaklarımızın adil, verimli, verimli ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi ve Devletten istikrarlı ve yeterli fon sağlanması için özel sektördeki ortaklıklar aracılığıyla ek finansman ile çalışmak.
 • Öğretim ve araştırma faaliyetlerimize dayanarak UDC'nin yurtdışındaki itibarını arttırın.
 • Bütün üniversite topluluğu ile işbirliği ve istişarede ortak hedeflerimize ulaşmak için stratejik yönetim sistemini teşvik edin.

Değerler ve İlkeler

UDC, kamu, sivil, özerk, kapsayıcı ve laik bir kurum olarak kendi hedeflerine uygun olarak aşağıdaki değerler ve ilkeler tarafından yönetilecektir:

 • Liyakat, yetenek, eşitlik, üçüncü düzey eğitimde evrensel erişim ve ayrımcılık yapılmama kültürünün geliştirilmesi ilkelerine dayanan fırsat eşitliğinin sağlanması.
 • Bireysel gelişme ve gelişmenin en önemli unsurlarından biri olan kişisel çaba ve kişisel arzular ile bunları tatmin edebilme arasında bir denge bulma yeteneği, sorun çözme, çatışma çözümü ve ortak iyilik için kolektif amaçların gerçekleştirilmesi için bir yardım olarak .
 • Mevcut yetenek ve kaynakları en üst düzeye çıkarmanın bir yolu olarak, karar verme sürecine katılmak ve Üniversite topluluğunun tüm üyeleri arasında iletişim kanallarının tanıtımını yapmak.
 • Toplumsal sorumluluk ve taahhüt olarak toplumumuzun sosyo-ekonomik durumunun iyileştirilmesine etkin bir şekilde katkıda bulunmanın bir yolu olarak ve toplulukta bir bütün olarak daha büyük ekonomik refah yaratılması olarak tanımlıyoruz.
 • Galicia'ya bağlılık ve Galicia toplumunun dönüşümü ve gelişimi: Galicia'nın sanatsal, kentsel, mimari, belgesel ve dilsel mirasını ve kültürünü yaratmak, korumak, iletmek ve iletmek.
 • Çevresel etkileri en aza indirgemek için, sosyal sorumluluk sahibi bir üniversite olarak, çevreye saygı göstermek; mümkün olduğunca verimli şekilde elimizden gelen kaynakları maksimize etmek ve yönetmek.
 • Kamu kaynaklarının, toplumun ihtiyaçlarını karşılamak ve ortak yararın yararına en iyi şekilde etkili olmasını sağlamak için etkin bir şekilde kullanılması.
 • Daha kaliteli sosyal refahın sağlanması için yüksek öğretim, araştırma, yönetim ve hizmet standartlarını başarmak için kolektif bir irade ve arzuyla temel bir amaç olan kalite.
 • Hesap verebilirlik mekanizması olarak Şeffaflık, Üniversitenin aldığı tüm karar ve eylemleri hesaba katmak için.
Program dili:
 • Ingilizce
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Universidade da Coruña

Şu anda da nitelikli uzmanlık bu alanda sadece yüksek becerilere sahip Su Mühendislik ve Çevre alanındaki profesyoneller, ama onları uluslararası sınır kariyer geliştirme ... [+]

Tanıtım

Uluslararası Ortak Lisans programı gereksinimleri Avrupa Yüksek Öğretim Alanının gelişmesinde doruğa son yıllarda İnşaat Mühendisliği ve Su Mühendisliği profesyonellerin eğitimi A Coruña'ya ve Magdeburg Üniversiteleri tarafından kazanılan geniş deneyimi, Bologna Antlaşması ile kurulan.

Neden derecesini incelemek

Şu anda da nitelikli Su Mühendisliği ve Çevre uzmanlık bu alanda sadece yüksek becerilere sahip alanındaki profesyoneller, ama onları uluslararası sınır kariyer geliştirmek için izin kendi başlıkları için artan bir ihtiyaç vardır .

Ne öğrenmeyi

Usta mühendisliği veya deneysel bilimler alanında erişimin gelen derecesini aldıktan sonra, ihtisas veriyor akademik eğitim sağlar. su mühendisliği ile ilgili farklı sektörlerdeki işlere profesyonel saha eğitim uzmanları uygun kurşun ve ayrıca yüksek öğretim ve kamu yönetiminde amaçlanmaktadır. Bilimde öğrencilerin araştırma eğitim ve doktora tezi takip edebilecektir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

A Coruña Üniversitesi İspanyol topraklarının tamamında geçerli Bankacılık Master ve Finans sunar. program tüm denekler semestral olduğu 60 AKTS, bir akademik kursuna yapı ... [+]

Tanıtım

A Coruña Üniversitesi sunuyor Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans İspanyol topraklarında boyunca geçerlidir. program tüm denekler semestral olduğu 60 AKTS, bir akademik kursuna yapılandırılmıştır.

Bankacılık ve Finans Master genel amacı öğrencilerin yüksek teknik beceri ve yönetim becerileri ile çok değerlikli meslek edinmek sağlayan finans sektöründe ileri akademik eğitim sağlamaktır.

Ayrıca durumlara esnek gelecekte kritik ve yaratıcı ruhu ile pratik uygulama becerilerinin ve risk kültürü ve inisiyatif fikir ve tartışmaların uyarıcı yoluyla, uygun olsun edebilmek istiyor yeni; giderek daha karmaşık ve değişen iş ortamında bu temel gereklilik.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Ustalar özgü geniş bir gruba büyük ilgi belirli didaktik eğitim sunmaktadır: Birçok / olarak ve uygulayıcılarının Master olarak mezunlarını / diploma; Yeni / mezunlarının ... [+]

Tanıtım

Ustalar özgü geniş bir gruba büyük ilgi belirli didaktik eğitim sunmaktadır: Birçok / olarak ve uygulayıcılarının Master olarak mezunlarını / diploma; Yeni / mezunlarının /) erken çocukluk eğitimi ve ilköğretim, hem de diğer eğitim profillerindeki olarak.

konu nedenle eğitimde katılanların büyük ilgi olduğunu.

Neden derecesini incelemek

Eğitim ve Birincil Lisans cari derece olarak edinilen ve antik diplomaturas edindiği bilgi yerleşmek ve gelişebilir bu derece takip.

Ne öğrenmeyi

Öğrencilerin bilgiyi (bilgi) sahip sağlayacak Özgül Didaktikte Master, faaliyetlerini yürütmek için gerekli (ve olmak için bilerek) becerileri (beceri) ve tutumlar, sahip ve orijinal olmak üzere bir temel veya fırsat sunmak bilgiyi anlamak gelişmekte olan ve / veya genellikle bir araştırma bağlamında, fikir uygulanmasında.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans (muei) EHEA'nın için Enformatik UDC (FIC) Fakültesi arzını uyarlanması ve tüm becerilerin kazanılmasını sağlamak işlemini tamamlar p ... [+]

Tanıtım

A Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans (muei) Bilgisayar Mühendisliği yüksek derecesine sahip olmaları gerekir EHEA'da için Enformatik UDC (FIC) Fakültesi arzını uyarlanması ve tüm becerilerin kazanılmasını sağlamak işlemini tamamlar karakterini professionalizing resmi üniversite ustası profesyonel çerçeve tarafından kurulan öneriler aşağıdaki.

Neden derecesini incelemek

Esas olarak iki nedenle:

Bilgisayar teknolojisinde olduğu gibi, yönetim ve kontrol alanında hem genişletmek güncelleme ve çok disiplinli ve uzman bilgisayar bilgisine pekiştirmek. Konferans ve seçkin uzmanları sağlamak ve iş deneyimi yürüten seminer çok sayıda şirket ve kurumlar sayesinde gerçekliği ile yoğun temas kazanmak için fırsat için, bölgede karşılaştığı sorunları anlamamıza yardımcı olan profesyonel ve onun çözümünde Bilgisayar Mühendisliği üstün derecesi olan bir kişiyi getirebilir rolü. Ne öğrenmeyi gereksinimleri, dil ve modellerin, doğrulama organizasyon ve kararlılık ihtiyaçlarının Çalışma ve gömülü sistemler prototip. bilgi sistemlerini tasarlayın. Bulut Bilişim: katmanları ve uygulama geliştirme. Bilgisayar grafikleri ve multimedya teknolojileri Modeller, teknikler ve bilgi toplama algoritmaları. Semantik Web. Cihazlar, mobil uygulamalar ve kurumsal kullanım. Kalite, güvenlik ve bilgisayar denetimi. Proje yönetimi. şirket, planlama, organizasyon yapısı ve bilgi sistemleri Bilgi sistemleri. Analitik çevre için Veri mimarisi, Veri Ambarı ve Veri Marts, veri entegrasyonu ve veri madenciliği. Yapı Çalışması ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Çalışma Yapısı Zorunlu Krediler Uygulama Mevzuatı. Düzenleme ve Yönetim Analitik Stratejileri ve Çevre ... [+]

Çalışma Yapısı

Zorunlu kredisi

Stajı Mevzuat. Düzenleme ve Yönetim Analitik Stratejiler ve Çevre Yüksek Lisans Tezi

kimya

Yapısal Analiz ve Sentetik Planlama İnorganik Kimyada Sınırlar Uygulamalı Fizikokimya Reaksiyon Mekanizmalarının Açıklanması Malzemeler Fiziksel Kimya Kimyasal Türleşme ve Hesaplama Biyoinorganik Kimya ve Biyomalzemeler Kataliz Biyojeokimyasal döngüler Biyoorganik ve Supramoleküler Kimya Organik Reaktivite ve Organometalik Kimya Yeşil Kimya

Çevre Bilimi

Çevresel Veriler için İstatistiksel Yöntemler Ekoloji ve Biyo-Monitörizasyon Su kalitesi Toprak Kalitesi Hava kalitesi Kalıntıları Enerji kaynakları Kalite Yönetimi İleri Enstrümental Analiz Çevresel izleme Çevresel Ekonomi Erişim ve Kabul ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bu usta bu görevler için ayrılmış eğitim ve faaliyetleri, ilgili deniz biyolojisi uzmanları yetiştirmek ve geliştirmeyi amaçlar. Bu kamu, özel ve iş organizasyonlarının d ... [+]

Tanıtım

Bu usta bu görevler için ayrılmış eğitim ve faaliyetleri, ilgili deniz biyolojisi uzmanları yetiştirmek ve geliştirmeyi amaçlar. Bu kamu, özel ve iş organizasyonlarının deniz biyolojisi veya araştırma ekipleri bilimsel araştırma içine dahil edilmesi için personel araştırmacı eğitiyor.

Neden derecesini incelemek

Deniz biyologları balıkçılık ve su ürünleri alanlarında birçok görevleri bulunmaktadır. Örneğin, uydu izleme sistemleri veya bilimsel araştırmacıların verileri analiz, tahmin ve deniz canlılarının, işletme danışmanları ve STK stoklarını izlemek için kamu yönetimi için çalışan. Araştırma çalışmaları bilginin ilerlemesi alanında değil, aynı zamanda bir izlemede yönetime hizmet ve deniz çevresinin kalitesini kontrol etmek veya gelişmekte yeni işletilebilir kaynaklar olarak sadece uygulaması vardır... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Denizcilik Mühendisliği ve Deniz Ulaştırması resmi master profesyonel çalışması için, teknolojik, yasal ve ekonomik çevrenin mezunu olmalıdır spesifik eğitim derecesini s ... [+]

Tanıtım

resmi başlık Denizcilik Mühendisliği ve Deniz Ulaştırma Master Su profesyonellerin uzmanlık düzeyi tamamlamak ve teknolojik hukuki ve ekonomik çevrenin mezunu denizcilik iş alanında profesyonel olarak çalışması için olmalıdır özgü eğitim derecesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Dersler kapsamlı güvenlik yönetimi ve korunması, manevra ve navigasyon, denizcilik iş yönetimi ve denetim teknikleri konusunda ileri eğitimi içerir. çalışmalarda da öğrencilere doktora çalışmaları ve araştırmalar yönünde bir yönelim sağlamak teknik faaliyetin alanında uzmanlık profilinin bir parçasıdır.

Kaptan da Marina Mercante'de olarak mesleki uygulama için "Uluslararası Kongre STCW78 / 95" gerekli tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak sağlayacak edinilen Akademik eğitim, Deniz Mühendisliği göndermek zorundadır önceden ölçüde sağladı.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Deniz Mühendisliği Resmi Yüksek Lisans, yönetim teknikleri konusunda eğitim, yeniden tasarım, kurulum, işletim ve gemi ve deniz sistemlerinin eserler bakım dahil bir deni ... [+]

Tanıtım

resmi adı Usta Gemi MühendisliğiYönetim teknikleri konusunda eğitim, yeniden tasarım, kurulum, işletim ve gemi ve deniz sistemlerinin eserler bakım dahil bir deniz mühendisi, sahip olmalıdır teknik bilgi ufuk turu.

çalışmalarda da öğrencilere doktora çalışmaları ve araştırmalar yönünde bir yönelim sağlamak teknik faaliyetin alanında uzmanlık profilinin bir parçasıdır.

edinilen Akademik eğitim, daha önce lisans okumuş sürece, Marina Mercante'de içinde Mühendis Şef mesleğinin egzersiz bakan karşılamak "Uluslararası Kongre STCW78 / 95" gerekli tüm eğitim ihtiyaçlarını sağlayacak Deniz mühendisliği.

Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Deniz ve Okyanus Mühendisliği Master başlık Gemi İnşaatı, Mühendislik Sistemleri ve Propulsion içinde derece biçimsel niteliklerin devamı olan denizcilik sektöründe büyük ... [+]

Tanıtım

Başlıktaki Deniz ve Okyanus Mühendisliği Yüksek Lisans Bu Gemi İnşaatı, Mühendislik Sistemleri ve Propulsion ve Deniz Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliğinde derece biçimsel niteliklerin devamı olan denizcilik sektöründe büyük sorumluluk konumlarına erişim için bilimsel ve teknolojik bilginin gerekli sağlar.

Bu CIN / 354/2009 Sipariş belirtilen güçlerle Resmi usta profesyonel rehberlik bir başlık ve bu nedenle mühendis Deniz ve Oceanic düzenlemeye tabi bir meslek icra etmelerini sağlar.

Usta okulda geliştirilen gruplar ve araştırma programları ile doğrudan temas izin verir ve doktora süreklilik var.

Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Edebiyat, Kültür ve Çeşitlilik Yüksek Lisans resmi nitelik, 60 kredi ve bir öğretim yılı bir süresidir. ... [+]

Tanıtım

A Edebiyat, Kültür ve Çeşitlilik Yüksek Lisans Resmi bir nitelik, 60 kredi ve bir öğretim yılı bir süresidir.

Iki dönemde Corunna, University of Studies Fakültesi öğretilir: İlk zorunlu modüller üniversite; İkinci modül uzmanlaşma ve Yüksek Lisans Tezi.

Neden derecesini incelemek Bu Hispanik küre veya Galiçya ve Portekizce edebiyat, kültür ve çeşitlilik ile ilgili konularda eğitim ve güncellenmesi sağlar. Bu, bir araştırma faaliyeti başlatmak için temel sağlar ve doktora programına erişim sağlar. Kayıt tam veya yarı zamanlı olarak daha önce sorumlu üniversiteler tarafından sağlanan şartlar altında çalışılan konulardan doğrulama sağlar. harmanlanmış öğretim (240 kontak saat). Bu USC'nin Filoloji Fakültesinde, Perşembe ve Cuma günleri öğleden sonra öğretilir. Yüksek nitelikli öğretmenler misafir öğretmen ve uzmanlık konuları Ünlü seçkin gruplar veya araştırma projeleri ile bağlantılı İlişkili seminer bireyselleştirilmiş ders Ne öğrenmeyi ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Endüstri Mühendisliği Master başlık endüstri mühendisliği derece biçimsel niteliklerin devamı olan endüstrisinde büyük sorumluluk konumlarına erişim için bilimsel ve tekn ... [+]

Tanıtım

Başlıktaki Endüstri Mühendisliği Master Bu endüstri mühendisliği derece biçimsel niteliklerin devamı olan endüstrisinde büyük sorumluluk konumlarına erişim için bilimsel ve teknolojik bilginin gerekli sağlar.

Bu CIN / 311/2009 Sipariş belirtilen güçlerle Resmi usta profesyonel rehberlik bir başlık ve bu nedenle Endüstriyel Mühendisinin düzenlemeye tabi bir meslek icra etmelerini sağlar.

Usta okulda geliştirilen gruplar ve araştırma programları ile doğrudan temas izin verir ve doktora süreklilik var.

Neden derecesini incelemek

Geleceği olan bir meslek... Biz yüksek nitelikli ve eylem pek çok profesyonel alanları ile sektöründe görevlerinde erişmek için hazırlanmıştır.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Endüstriyel Matematik (M2I) 'de Üniversitelerarası Usta üniversiteler Carlos III ve Madrid Politeknik Üniversitesi ile birlikte üç Galiçyaca üniversiteler tarafından orga ... [+]

Tanıtım

A Endüstriyel Matematik Ortak Yüksek Lisans (M2I) üniversiteler Carlos III ve Madrid Politeknik Üniversitesi ile birlikte üç Galiçyaca üniversiteler tarafından organize edilmektedir.

Bu uzmanlık Matematiksel Modelleme ve Simülasyon Sayısal oluşur. Başlık 30 bir şirket ile işbirliği içinde geliştirilen Usta projesi için olmak üzere 90 kredi, geçtikten sonra elde edilir.

Neden derecesini incelemek

Endüstriyel Matematik master düzeyinde uzmanlarına eğitim ihtiyaçları AB ve kağıt Global Science Forum OECD tarafından hem kanıtlanmaktadır. Sanayi Matematik üzerine bildirin.

M2I Bilimsel / Teknolojik faiz üç sütuna dayanmaktadır... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Entegre Proje Yönetimi Master onların eğitim üssü ile ilgili yönetim eğitimi kazanmak isteyen inşaat, yeni teknolojiler ve spor ile ilgili profesyoneller hedefleniyor. ... [+]

Neden derecesini incelemek

Yönetim işlevleri, hizmetler gibi hem üretim sektörü için yeni bir gelecek umutları vardır. Uygun hazırlama ve teknik proje yönetimi ve uygulanması yoluyla yöneticilerin eğitim işletmelerin rekabet ve ürün ve hizmetlerin kalitesini geliştirmeye doğru yürümeye devam eden önemli faktörler vardır.

Proje Yöneticisi teşvik etmek ve başlatma, planlama, uygulama, izleme ve tüm proje kapanması işlemlerini yürüten, küresel bir perspektiften projeyi yönetecek. Bu nedenle, kurşun ve zaman, maliyet dahilinde projenin kapsamını ulaşma yönündeki faaliyetlerini yürütmek ve kaliteyi mutabık olmalıdır.

Eğitim Entegre Proje Yönetimi Master yoluyla geliştirilen bu model bir parçasıdır ve projeyi oluşturan süreçlerin bazı dahilinde görevlerini gerçekleştirmek, proje üzerinde kısmen çalışan profesyonellerin eğitimi tamamlamayı hedefliyor .... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

kimyasal lazerler ve lazer lazerler Laboratuvar temelleri Çevresel uygulamalar Gerekli Dersler Fiziksel Yapısı Çalışması ... [+]

Yapı Çalışması

Zorunlu konular

lazerler Fiziği lazerler kimyasal ve çevresel uygulamalar lazerler Laboratuvar temelleri Fotonik Temelleri lazerler endüstriyel uygulamaları

Seçmeli Dersler

fotonik Sensörler Biyofotonik sürdürülebilir ışık nanofotonik Laboratuvarı Fotonik ve uzay teknolojisi Endüstriyel Fotonik Laboratuarı lazerler metroloji uygulamaları şirketler ya da Ar-Ge Stajlar

Master Tezi

Master Tezi [-]
İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Geçerli biyoteknoloji, klasik metotlar yerine daha hemen sonuç lehine ve birkaç yıl öncesine kadar düşünülemez yeni zorluklarla mücadele iletilmesine izin derece gelişmiş ... [+]

Tanıtım

Geçerli biyoteknoloji, klasik metotlar yerine daha hemen sonuç lehine ve birkaç yıl öncesine kadar düşünülemez yeni zorluklarla mücadele iletilmesine izin derece gelişmiş teknikler ve teknolojiler kümesi içerir. Bugün egitmenlerimiz bu biyoteknoloji sektörü iş ve araştırmalarda hem yüzleri dönük yeni zorlukları karşılamak için gereklidir.

Bu programın amacı iki yönlüdür nedenle:

Professionalizing: etmek isteyen öğrenciler yetiştirmek çalışmak biyoteknoloji sektöründe profesyonel olarak ve / veya bilgilerini güncellemek ve bu etkinliğe profesyonellerin eğitimi ve özel geliştirir. Akademik Araştırmacı: müstakbel öğrenciler yetiştirmek için kamu, özel ve iş kuruluşlarından biyoteknoloji araştırma takımlarında bilimsel araştırma katılmak. Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

A Coruña (UDC), Santiago de Compostela (USC) ve Vigo (UVigo) Üniversiteleri tarafından yürütülen İleri İngilizce Çalışmalarında Üniversitelerarası Master ve Uygulamaları ... [+]

Giriş

A İleri Seviye İngilizce Çalışmalarında Üniversitelerarası Master ve Uygulamaları (iMAES), A Coruña (UDC), Santiago de Compostela (USC) ve Vigo (UVigo) Üniversiteleri tarafından Avrupa Yüksek Öğretim Sistemi'nin mükemmeliyet standartlarını karşılayan akredite bir programdır.

Sınıflar üç organizasyon üniversitesinin her birinde düzenleniyor, böylece öğrenciler ihtiyaçlarını ve çıkarlarını en iyi şekilde seçebilecekleri yer ve çizelgeyi seçebilirler.

Master, hem devamlılık temelli hem çevrimiçi eğitimden oluşur, her ders (3 ECTS) 14 sınıf saati ve 7 saat çevrimiçi kurs içerir. Toplamda, bir akademik yılda 60 kredilik bir akademik program geliştirmektedir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

İstatistiksel Teknikler Master üç Galiçyaca üniversiteler tarafından düzenlenen ve Bilgisayar Bilimleri (A Coruña), Matematik (Santiago de Compostela) ve Ekonomik ve İş B ... [+]

Tanıtım

A İstatistiksel Teknikler Master Üç Galiçyaca üniversiteler tarafından düzenlenen ve Bilgisayar Bilimleri (A Coruña), Matematik (Santiago de Compostela) ve Ekonomik ve İş Bilimler (Vigo) fakültelerinde bizzat öğretilir. Bir video konferans sistemi tek bir öğretim tüm sınıfları katılımı sağlar. Bir bir buçuk yıl sürer.

2007 yılında başlatılan bu usta, doktor unvanı yol açan çalışmalarında Kalite Mansiyon ile bir Resmi Lisansüstü Programı geliyor. Eğitimin hedefleri Avrupalı ​​çevrenin en iyi tekliflerin eşdeğerdir.

Neden derecesini incelemek İstatistiksel çalışmalar daha iyi gelecek beklentileri olanların biri olarak bugün kabul edilir. Bu, istatistiksel teknikler kullanımı için esastır çok büyük miktarlarda veri, bilgi elde etmek birçok şirket ve kamu kurumları için artan ihtiyaç haklılaştırılmaktadır. Bu Galiçya odaklı çalışmalar İstatistik ve Yöneylem Araştırması sadece mevcut ustasıdır. Bu İstatistik Doktora Programı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Mükemmellik için Mansiyon ile ayırt edilir İşletim Araştırması erişmek için doğal bir yoldur. Bu program Galiçya belirli İstatistik Özerk Yönetimi ve Yöneylem Araştırması alanında sadece bir tanesidir. Ne öğrenmeyi ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

emek ve non emek kazaları, hareket, Avrupa Birliği ve üniversite-tren uzmanları ve teknisyenler ilgilenen meslek risk önleme ve ortak riskler olan ihtiyacı artırıyor önle ... [+]

Tanıtım

emek ve non emek kazaları, hareket, Avrupa Birliği ve üniversite-tren uzmanları ve teknisyenler ilgilenen meslek risk önleme ve ortak riskler olan ihtiyacı artırıyor önleme politikalarının yüksek rakamlar olarak doğrudur faktörler arz olduğunu göstermektedir Bu alanda uzmanlık master dereceleri zamanla daha ısrarla talep edilmektedir.

Neden derecesini incelemek

Kraliyet Kararnamesi 39/1997 değiştiren Kraliyet Kararnamesi 337/2010 yayınlanmasından, ardından Önleme Hizmetleri Yönetmeliği onaylayan onaylanmıştır; Risk önleme üst seviyeye fonksiyonlarını gerçekleştirmek için gerekli eğitim, bir üniversite tarafından onaylanmış olmalıdır belirtmektedir.... [-]

İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

bir başlık olarak doğmuş Vigo Üniversitesi Geoinformatik Ortak Yüksek Lisans ve A Coruña yüksek piyasa odaklı coğrafi endüstrisini oluşturmak üzere uzmanları uzman. ... [+]

Tanıtım

A Jeoenformatik Masters bir başlık olarak doğmuş Vigo Üniversiteler ve A Coruña tarafından yüksek piyasa odaklı coğrafi endüstrisini oluşturmak üzere uzmanları uzman. coğrafi sanayi küresel konumlandırma sistemleri, coğrafi bilgi sistemleri, mobil veya uydu uzaktan algılama ile ilgili farklı uygulamalara son yıllarda hızla büyüdü bir sektördür.

Müfredat tanımlama ve geoprocessing, coğrafi bilgi görselleştirme uygulanması ve GIS projeleri yürüten, tasarım, uygulama ve mekansal veri tabanlarının yönetiminde becerileri kazanmaları öğrenciler için tasarlanmıştır. Ayrıca opsiyonel jeoteknolojl öğrenci eğitim (uzaktan algılama ve sensör ağları) yoğunlaştırmaya durdurmak için tasarlanmış içerik veya bilgi teknolojileri alanında (masaüstü uygulamaları, web ya da mobil sistemlerin CBS gelişimini) içerir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Çalışma Yapısı Modül 2. UDC Kompleks malzemelere giriş Viyo esnekliği Malzemelerin termo-mekanik özellikleri. Temel Yöntemler ... [+]

Çalışma Yapısı

Modül 2. UDC

Kompleks malzemelere giriş Malzemelerin vikoelastisitesi Malzemelerin termo-mekanik özellikleri. Temel Yöntemler Malzemelerin Termomekanik Özellikleri. İleri Yöntemler İstatistiksel veri analizi Çevre koruma uygulamaları Termal muamele ve lazer ile analiz Termo mekanik yorgunluk

Modül 1. U Paris 7

Kompleks akışkanlarun reofiziği Yapılandırılmış malzemeler. Nanomateryaller Polimerlerin fiziksel-kimyası Polimer Fiziğinin İstatistikleri, Işık saçılma teknikleri. mikroskopla inceleme Yumuşak Madde Fiziği, Arayüzler Sürekli medyanın mekaniği Akustik Dalgalar ... [-]
İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bu Usta bir araştırma yönünü (beş spesiyalleri) ve professionalizing yönünü ve bir yıl süresine (60 AKTS) içerir. Amacı gelişmiş kimya ve kimyasal ve onları araştırmaya y ... [+]

Tanıtım

A Kimya ve Endüstriyel Kimya Araştırma Master Bu üniversiteler arası sahiptir ve Galiçya Kimya Koleji işbirliği ile, Santiago de Compostela (USC, koordinatör), A Coruña (UDC) ve Vigo (UVI) ait üniversiteler tarafından öğretilir.

Bu Usta bir araştırma yönünü (beş spesiyalleri) ve professionalizing yönünü ve bir yıl süresine (60 AKTS) içerir.

Amacı gelişmiş kimya ve kimyasal ve onları araştırmaya yönelik ya da bilim ve kimyasal teknolojinin ilgili konularda profesyonelleşmesi doğru yönlendirmek için izin biyolojik enstrümantal tekniklerinde sağlam bir temel kazanmak için bilgileri öğrencilere sağlamaktır.

Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Mimari Rehabilitasyon Yüksek Lisans inşa miras muayene ve müdahale alanlarda ileri eğitimlerini sağlamayı amaçlamaktadır resmi yıllık döngü süresi çalışmalarıdır. ... [+]

Tanıtım

A Mimari Rehabilitasyonu Master Yerleşik miras muayene ve müdahale alanlarda ileri eğitimlerini sağlamayı amaçlamaktadır resmi yıllık döngü süresi çalışmalarıdır.

Sorun yeni santralinin inşasına ciddi bir azalma ile sonuçlanmıştır cari sosyoekonomik çerçevede, en büyük ilgi alanıdır. kanıt kısmen teknik muayene ve korunması ve reform rehabilitasyon ve binaların restorasyonu ile ilgili artan eserlerin görevlerde artan talep telafi rağmen bu, daha, en azından orta vadede bir sürekli eğilim olacağını göstermektedir son yıllarda Avrupa hizalamalarını mimarisi ile hattı.

forumlarda her türlü mirasın gerekli korunmasına değil, aynı zamanda bu tür erişilebilirlik, yaşamını önemli veya enerji verimliliği gibi alanlarda artan taleplerine uyarlanması için ilgili rehabilitasyon stratejik önemini takdir etmiştir. Bu senaryoya göre gerekli mesleki yeterlilikler öğrenme ve sürekli güncellenmesi toplumların kurallarına göre diğer taraftan yoğun bir eğitim yoğunlaşmasını gerektiren onların uzmanları gerektirir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Mimari Çalışmaları Derecesi sonra müdahale edilmesi gereken düzenlenen meslek Mimar kullanımı için yapılacak eleme başlığı. ... [+]

Tanıtım

Mimari Çalışmaları Derecesi sonra müdahale edilmesi gereken düzenlenen meslek Mimar kullanımı için yapılacak eleme başlığı. Amaç uzmanları kim yetiştirmektir:

oluşturmak ve karmaşık süreçlerini yönetmek tasarlama yeteneği, inşaat projeleri hazırlanması ve daha genel, araştırma, var. tarihi ve mimari kuram ve sanat, teknoloji ve insan bilimleri ile ilgili yaşadıkları bilir. şehircilik ve planlama tekniklerini bilir. insanlar ve binalar ve çevreleri arasındaki ilişkiyi anlamak. yapısal tasarım, inşaat ve konfor ve iklim koruma koşulları ile temin edecek şekilde binalara ilişkin çeşitli teknolojilerin sorunları çözün. bütçe faktörlerin, kural ve inşaat sektörünün yetenekleri açısından binaların kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak bilin. Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Master deneysel veya sağlık bilimleri erişim derecesini aldıktan sonra uzmanlaşmayı sağlayan bir akademik eğitim sunmaktadır. ... [+]

Giriş

Master deneysel veya sağlık bilimleri erişim derecesini aldıktan sonra uzmanlaşmayı sağlayan bir akademik eğitim sunmaktadır.

Bilim alanında, bu Master'ı tamamlayan öğrenci, hücresel, moleküler veya genetik becerileri gerektiren araştırma laboratuvarlarında çalışmaya hazırlanacaktır. Öğrenci ayrıca bir araştırmacı taşıyıcıya devam edebilecek ve bir Ph. Derece eğitim programı.

Profesyonel alanda, Ar-Ge'nin farklı sektörlerinde ileri düzey iş pozisyonları için uzmanların eğitilmesine olanak tanır: klinik veya biyo-endüstriyel, ayrıca yüksek öğretim ve kamu yönetimi.

Master aynı zamanda aktif, farklı sanayi sektörlerinin yanı sıra eğitim ve kamu yönetimi alanındaki profesyonellerin sürekli eğitilmesine de hizmet eder.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bu yüksek lisans Muhasebe ve Denetim hesabının alanında mesleki faaliyetleri veya serbest meslek gerçekleştirmek için gerekli eğitimi ulaşacak. ... [+]

Tanıtım

Bu yüksek lisans Muhasebe ve Denetim hesabının alanında mesleki faaliyetleri veya serbest meslek gerçekleştirmek için gerekli eğitimi ulaşacak.

Neden derecesini incelemek

Müfredat 2012 Resmi Sicil giriş sınavları Kayıt birinci aşaması olarak doğrulama amacıyla, Muhasebe ve Denetim (ICAC'a) Enstitüsü do 12 Haziran Kararı atıfta konuları kapsamaktadır denetçiler (ROAC) ve düzenlenen meslek denetçi dolu egzersiz.

Yapı Çalışması

Denetim ve Muhasebe modülü

Denetim Temelleri Denetim Prosedürleri Denetim Raporları İleri Muhasebe I İleri Muhasebe II

Ek eğitim modülü

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları İş I Uygulamaları Sektör muhasebe İletişim Teknolojileri ve Muhasebe ve Denetim için sistemler Muhasebe Güncelleme seminerleri İş II Uygulamaları ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ci ... [+]

Introducción

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ciencias de la Educación que pertenece al área de Ciencias Sociales y Jurídicas.

El Máster requiere la realización de 60 créditos ECTS, teórico-prácticos. Estos créditos se distribuyen de la siguiente manera: Módulo Genérico (16 créditos), Módulo Específico (26 créditos), Practicum y Trabajo de Fin de Máster (18 créditos).

El Módulo Genérico es común para todo el alumnado matriculado y tiene carácter presencial obligatorio. El Módulo Específico y el Prácticum son distintos en función de las peculiaridades de cada itinerario o especialidad. El Practicum también tiene un carácter presencial y se desarrolla en los centros de Educación Secundaria que se establezcan por convenio con la Xunta de Galicia.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Yapı Çalışması Zorunlu Dersler ve Avrupa Düşünce Kültür Tarihi Kültürel Miras ve Müzecilik Bibliographical Belgesel Miras ve Arşivler ... [+]

Yapı Çalışması

Zorunlu konular

Avrupa Kültür ve Düşünce Tarihi Kültürel Miras ve Müzecilik Kaynakça Belgesel Miras ve Arşivler Müzeler, Arşivler ve Kütüphaneler İspanyol Sistemi Beşeri Bilimler Araştırma ve Belgelendirme Metodoloji Müzeler, Arşivler ve Kütüphaneler Güncel Eğilimler Seminerleri

Müzelerde uzmanlaşmış

Tarih Müzesi ve Kolleksiyon Müzeler ve Yeni Teknolojiler Müzecilik Organizasyon ve Müzeler Yönetimi Kültür Politikası ve Mevzuatı Kültürel Pazarlama ve Bilgi Edebiyat ve Evler Müzesi Etik ve Mesleki Etik Bölge Müzesi ve Kültür Turizm: Miras Yorumlama Doğal boşluklar ve Ecomuseums Musealization Arkeolojik Miras Musealization Deniz Çevre ve Balıkçılık Kültür ... [-]
İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Ben modül yapısı Teorisi ve Metodoloji Peyzaj Planlama Peyzaj Tasarımı I çalışma ... [+]

Çalışmanın Yapısı

modül I

Teori ve Metodoloji Peyzaj Planlama Peyzaj Tasarımı I bilgi Teknolojisi Bitki örtüsü ve Bitki Malzemesi I atölye Kültürel peyzaj 1. Uzmanlık konusu Grafik Tasarım Peyzaj Uzmanlık konusu Çevre Bilimleri 2. Uygulamalı Peyzaj Bahçe Tarihi ve Peyzaj Peyzaj Tasarımı II Bitki örtüsü ve Bitki Malzemesi II Kentsel Kamusal Alanlar Peyzaj Altyapı Entegrasyonu Malzeme, İnşaat ve Tesisat Peyzaj Yönetimi Master Tezi

tamamlayıcı eğitim 1

Grafik tasarım Manzara ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Planlama ve Turistik Noktaları ve Ürünlerinin Yönetimi yeni Masters turizmde araştırma için öğrenciler yetiştirmek ve sektörde profesyonel görevleri gerçekleştirmek için ... [+]

Tanıtım

Galiçya ve İspanya'da geri kalanında turizmin ekonomik ve sosyal önemi çok önemlidir, bu nedenle insan kaynaklarının oluşumu Turizm farklı perspektiflerden analiz gereken bir sektördür kamu üniversiteleri için kaçınılmaz bir görev haline gelir vb sosyoloji, coğrafya, ekonomi, tıp, bilgisayar bilimi gibi Bu sektör, hiç şüphesiz, bilim adamları tarafından yıllardır unutuldu toplumumuzda en önemli, planlı ve spesifik eğitim olmadan insanlar tarafından yönetilen.

önerilmektedir Titrasyon çalışmak veya turizm sektöründe araştırma yapmak isteyen genel olarak sosyal ve beşeri bilimler derece olarak oluşturulan Turizmde bugünün derecesini incelemek insanlar ve diğerleri için yüksek öğrenim devamıdır.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

stratejileri ve çalışma öğrenme eğitim bağlamlarında Çalışma yapısı Ortak Modül Zorunlu Eğitim İçerme ve pratik psikoloji Motivasyon Danışmanlık ve mesleki gelişim ... [+]

Yapı Çalışması

Zorunlu Ortak Modül

içerme ve eğitim psikolojisi uygulama Danışmanlık ve mesleki gelişim eğitim bağlamlarında Motivasyon Öğrenme stratejileri ve çalışma Araştırma metodolojileri odaklı yenilik değerlendirme ve programın değerlendirmesini İhtiyaçları Siyasi ve sosyo mevzuat Çocuk ve ergen psikopatoloji

Uzmanlık Öğrenme güçlükleri ve çeşitliliğe dikkat

Belirli eğitim ihtiyaçları ve müfredat uyarlamalar çeşitliliğe dikkat için eğitim kaynakları gelişimsel bozukluklarda psikoeğitimsel müdahale öğrenme güçlüğü içinde psikoeğitimsel müdahale Tasarım ve teşhis testlerinin yorumlanması ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Sağlık Bilimleri Biyoinformatik Master biyomedikal tarafında özel önem biyoinformatik ve biyomühendislik alanında araştırmacıların ve uzmanların yetiştirmeyi hedeflemekte ... [+]

Tanıtım

A Sağlık Bilimleri Biyoinformatik Master Bu biyomedikal tarafında özel önem biyoinformatik ve biyomühendislik alanında araştırmacıların ve uzmanların yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu nedenle, bir çift yön var

Biyoinformatik ve Biyomedikal Mühendisliği yeni hesaplama ve sistemler kullanışlı araştırma stratejilerini anlamak uygulamak ve geliştirmek için beceri ve gerekli bilgiye sahip araştırmacıları yetiştirmeyi hedeflemektedir akademik rehberlik. biyoinformatik ve biyomedikal sektöründe faaliyet gösteren firmaların dahil edilebilir uzmanları yetiştirmek ve anlamak için gerekli becerilere sahip ve biyoinformatik çözümleri uygulamak amaçlamaktadır mesleki rehberlik, üretilen biyomedikal ilgi veri büyük miktarda yönetmek için Şu anda, deneysel, klinik ve epidemiyolojik alanlarında. Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Usta mezunlarının büyük bir grup odaklanmıştır / olarak esas mezunlarına ise ayrıca ilgi sosyoloji, siyaset bilimi, ekonomi, sosyal, eğitim ve sosyal hizmetler alanlarınd ... [+]

Tanıtım

Önerilen kurulması Sosyal Politika ve Müdahale Sosyo-Toplum (MOPS) Master varlığının yedi akademik yıldan sonra soyu tükenmiş olan Research, Göç Politikası ve Kültürlerarası Arabuluculuk (MOMI): Bu Uluslararası Göç içinde Usta alternatif olarak ortaya çıkmaktadır.

Yeni başlık oluşumu, daha hedefli sosyal politikalar, sosyal dışlanma, sosyal ve yerel müdahalesini mesleki niteliklerin ortaya çıkan taleplerin ihtiyaçtan kaynaklanıyor yüz değil, aynı zamanda izin akademik-bilimsel, alan tarafından bilgilerini güncellemek bugün sosyal sorunların ortaya çıkan karşı performansı.

Usta mezunlarının büyük bir grup odaklanmıştır / olarak esas mezunlarına ise ayrıca ilgi sosyoloji, siyaset bilimi, ekonomi, sosyal, eğitim ve sosyal hizmetler alanlarında, içinde / diğer disiplinler itibaren, başta Sosyal ve hukuki Bilimler alanı.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bu Master akademik, araştırmacı ve professionalizing Yetiştiricilik amaçlayan, ileri spesifik ve multidisipliner eğitim ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Tanıtım

Bu Master akademik, araştırmacı ve professionalizing Yetiştiricilik amaçlayan, ileri spesifik ve multidisipliner eğitim ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. Bu bilgi, beceri ve tasarlamak ve su ürünleri, tasarım alanında araştırma yürütmek, deniz tesisleri yönetmek ve iç kontrolü ve onların çevresel etkilerini değerlendirmek ve Ar-Ge ihtiyaçlarını karşılamak için izin temel becerilerin öğrencilere sağlayacaktır + su ürünleri sektörünün gelecekteki gelişimine stratejilerinin uygulanması i sektörü.

Neden derecesini incelemek

Su Ürünleri üst düzey insan kaynakları eğitimi daha fazla sayıda günlük yaşamlarını gerektirir Galiçya'da ekonomik kalkınma için stratejik bir sektördür. Böyle değişen derecelerde su ürünleri yetiştiriciliğinde işgücü piyasası mükemmel teknisyenleri besleyen Su Ürünleri Eğitim Galiçyaca Enstitüsü (IGAFA), ancak her ikisi de sanayi ve yönetim olarak mevcut organları özellikle iş ve hem de dahil edilebilir mezunları gerektirir çeşitli kamu kurumları (teknoloji merkezleri, araştırma enstitüleri, üniversiteler, vb) su ürünleri yetiştiriciliğinde Ar-Ge yürütmek.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Sürdürülebilir Bina (MUES) Master sürdürülebilirlik alanlarında profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir yıl çalışmanın resmi bir derstir. ... [+]

Tanıtım

A sürdürülebilir bina Usta (MUES) Bu sürdürülebilirlik alanlarında profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan bir yıl çalışmanın resmi bir derstir.

Geliştirin tema şu anda çünkü gibi çeşitli ulusal ve Avrupa yönetmeliklerine, yürürlüğe girdiği büyük ilgi vardır Horizon 2020 ÇerçeveYeni binaların geleceğini belirleyecek hangisi. 2020 itibaren tüm yeni binaların yapılardır için zorunlu olacak neredeyse sıfır enerji tüketimiYani Usta Tabii bu ihtiyacı kapsayan nitelikli ve uzman profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bir ile, içeriği Eğitim önemli pratik yükOnlar öğrenciler için mesleki becerilerini sağlanması amacını taşımaktadır sürdürülebilirlik uzmanları için mevcut ve gelecekteki talebe cevap vermek. Bu üstün döngü çalışmaları da başlamasını teşvik araştırma kariyeriSürdürülebilir bina, son derece güncel ilişkin konularda bir doktora doğru yönlendirilmesi. Müfredat Bu 3 uzmanlık içerir:... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Uygulamalı Dilbilim Interuniversitario ve Interdepartamental MA kazanmak veya gelişmiş dil eğitimi güçlendirmek ve esasen seçmeli konuları gruplandırılmış edildiği uygula ... [+]

Tanıtım

A Uygulamalı Dilbilim ve bölümler arası Ortak Lisans Bu satın veya gelişmiş dil eğitimi güçlendirmek ve esasen seçmeli konuları gruplandırılmış edildiği uygulanır tematik blokların birinde uzmanlaşmak sağlar:

Toplama ve dil öğretimiDilbilim dil edinimi uygulanan İkinci dil öğretimi İspanyol İşaret Dili İletişim ve dil kaynaklarıDiller ve teknolojiler profesyonel iletişim Arabuluculuk ve planlama Kelime bilgisi, dilbilgisi ve varyasyonDünya sözlük Semantik, dilbilgisi ve pragmatik Karşılaştırmalı ve dilsel varyasyon Neden derecesini incelemek eğitim, dijital uygulamalar, sosyo-politik, çok dillilik, medya, çok modlu iletişim, vb: Bir uygulamalı dilbilim içgörü ve en alakalı sosyal sorunlar ile ilişkisini verir kuramsal ve metodolojik ve kritik disiplinlerarası bir perspektif temellerden araştırma başlatmak için Sağlar. disiplinli ve çeşitlendirilmiş profesyonel sınırlar içinde nasıl davranacağını bilmek hazırlar. Bu yüksek nitelikli öğretim ve tanınmış konuk öğretmeni bulunmaktadır. şirketleri, kamu kurumları ve sivil toplum tedarik uygulamaları. Kayıt tam veya yarı zamanlı sağlar ve deneklerin doğrulama önceden sorumlu üniversiteler tarafından sağlanan şartlar altında okudu. Ne öğrenmeyi ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Bu derece amacı araştırma eğitimini mezun etmektir. Müfredat 60 Avrupa kredi oluşur ve aynı zamanda bu çalışma ile çalışmalarını senkronize part-time incelenebilir sağlan ... [+]

Tanıtım

Bu derece amacı araştırma eğitimini mezun etmektir. Müfredat 60 Avrupa kredi oluşur ve aynı zamanda bu çalışma ile çalışmalarını senkronize part-time incelenebilir sağlanır rağmen, bir öğretim yılı (Ekim-Temmuz arası) derecesini elde etmek için tasarlanmıştır ve bu durumda süresi iki ders olurdu.

Sen öğrenciler eğitimlerini uzatmak için izin, sırayla, erişim vermek, ilgili doktora dereceleri süreklilik var, spesiyalleri "Sağlık Psikolojisi" veya "eğitim bağlamında Psikolojik müdahale", seçebilir doktor / a başlığını elde edilir.

Sınıflar çalışma ile uyumluluğu kolaylaştırmak için öğleden sonra fakülte prestij doktor akredite öğretmen ve araştırmacı tarafından verilmektedir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

SAISM pazar araştırması ve tüketici analizleri dahil olmak üzere gelişmiş sosyal analizde, uzmanlık sunar Galiçyaca Üniversitesi Sisteminde sadece lisans derecesidir. ... [+]

Tanıtım

Sosyal bilimler alanında ayrı bir disiplin olarak kuruluşundan bu yana, sosyoloji bir iş, hükümet ve üçüncü sektör kuruluşlarının doğada karar alıcılarını rehberlik yönelik uygulanan olmuştur.

Bütün bu varlıklar elde etme ve sosyal kültürel ekonomik, politik üzere, farklı alanlarda bireylerin davranışlarını anlamak için bunları sağlamak için sosyal bilgiler yönetiminde analistler ve uzmanlar gerektirir.

nedeni bu bilgiler onlara çünkü için çok önemli olduğudur:

Şirketler sosyal davranış ve dolayısıyla yeni iş fırsatları ve piyasanın yeni modellerini bilmemiz gerekir. Pazar Araştırması potansiyel pazarlar ve satış işaret maliyetleri ve riskleri önleme şirketin bir varlık haline gelir. Satış, verimliliği artırmak için bilginin katkıdır ve geliştirilmiş sonuçlarına katkıda bulunur. Uygun cevap kurumlarında vatandaşların istikrar ve güven bağlı olduğundan Yönetimler ve kamu yöneticileri, sosyal taleplerini anlamak için gereklidir. üçüncü sektör (dernekler ve vakıflar) kendi paylarına, ihtiyaç, ekonomik olmaması katlanarak değeri artar anlamına gelen bir bağlamda onları organize dayanışma geliştirmek için kendi alanı bulma konusunda uzman. Neden derecesini incelemek ... [-]
İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Master temel amacı binaların enerji verimliliği için düzenleyici çerçevenin geliştirilmesi sonucunda işgücü piyasasında meydana gelecek talepleri karşılamaya çalışırken, ... [+]

Tanıtım

Ustalar uluslararası ve Bragança'nın Politeknik Enstitüsü ile ikili bir derece elde etme imkanı sunan - Portekiz.

Çalışmalar şöyle öyle malzemelerin türüne göre tek öğretim yılı ve kredi dağıtımında yapılabilir:

30 AKTS - 5 Zorunlu konu. 24 AKTS - 8 İsteğe bağlı denekler. 6 AKTS - staj. 12 AKTS - Master Tezi. Neden derecesini incelemek

Master temel amacı binaların enerji verimliliği için düzenleyici çerçevenin geliştirilmesi sonucunda işgücü piyasasında meydana gelecek talepleri karşılamaya çalışırken, enerji verimliliği alanında uzmanlaşmış mezunları yetiştirmektir.

13 Şubat terimler transposes içinde, enerji verimliliği üzerinde Ekim 2012 Direktifi 2012/27 / AB, Avrupa Parlamentosu ve 25 Konseyi'nin değiştiren, Kraliyet Kararnamesi 56/2016 yayımlandı enerji denetimleri, servis sağlayıcılar ve enerji denetçilerin akreditasyonu ve enerji arzının verimliliğini teşvik.... [-]

İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları Master Birden fazla alanda mühendislik aittir tanesinin teknik ve teknolojik tipte ileri eğitiminde sağlam ve titiz matematikse ... [+]

Tanıtım

A İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları Master Avrupa Yükseköğretim Alanı adapte İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları önceki derecesinin son yıllarda bir uyarlaması ve gelişme. İnşaat Mühendisliğinde Master, Teknoloji İnşaat Mühendisliği derecesi ile birlikte Kanallar ve Limanlar yılında kurulduğundan beri İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları Okulu'nda öğretilen İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları önceki derecesini değiştirmek Günümüzde 1991.

Neden derecesini incelemek

A İnşaat Mühendisliği, Kanallar ve Limanları Master İnşaat Mühendisliği tipinin teknik ve teknolojik bir çok alandan gelişmiş bir eğitim sağlam ve titiz matematiksel fizik eğitimi desteklenir (birlikte İnşaat Mühendisliği Teknoloji derecesi ile) sağlar. ... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

diğerleri arasında, hukuki, teknik, psikolojik, sosyolojik ve ekonomik: Yönetim ve İş Gücü Yönetimi, çoklu açılardan analiz edilebilir. Bu oluşumun Açıkça multidisipliner ... [+]

Tanıtım

diğerleri arasında, hukuki, teknik, psikolojik, sosyolojik ve ekonomik: Yönetim ve İş Gücü Yönetimi, çoklu açılardan analiz edilebilir. Bu oluşumun Açıkça multidisipliner doğa, başta Sosyal Bilimler ve Hukuk dallardan alanlarda erişimin derece (derece, derece, diplomalar ve Mühendislik) geniş bir yelpazede, ana önerilen ortak çalışmalar gerektirir.

Bu giderek gerekli bilgilerinin gelişmesi ve davranışlar kümesini sağlayan öğrencilere kapsamlı bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır, analiz, karar verme ve iletim güçleri bilginin mesleğin etkili performans için gerekli olduğu düşünülen.

Neden derecesini incelemek

işgücü piyasasına sahip olduğu potansiyeller profesyonel insan kaynakları, işgücü ilişkileri absorbe, bu konularda yasal tavsiye büyüktür. ... [-]

İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Yönetim ve Yenilik Okulu ve Socioeducativas Kurumlarında Yüksek Lisans, önerilen yüksek lisans yeni eğitim LOMCE uygulanması sürecinde eğitsel değişim türetilen ihtiyaçla ... [+]

Tanıtım

A eğitim kurumları ve Socioeducativas Yönetim ve Yenilik Yüksek LisansIs eğitim LOMCE uygulanması sürecinde değişiklik yanı sıra sosyo-eğitimsel alanda kritik ve girişimciler profesyonel kültürleri teşvik etmek gerek türetilen yeni eğitim ihtiyaçlarını kapsayan A Coruña Üniversitesi (UDC) bir teklif master, bir çoğul ve karmaşık toplumun örgütsel ve toplumsal talepler doğrultusunda iyileştirilmesi politikaları ve yenilikçi yönetim görevlerine taahhüdünden.

İki uzmanlık dalında yapılandırılmıştır: Bir LOMCE ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve bugün yönetim görevlerini oynuyor oynamış sosyo-eğitimsel alanda profesyonellerin eğitimi tamamlamak veya eğitim sisteminin gelince / eğitim uzmanları yöneticileri amaçlayan ; süreklilik akademik ve araştırma eğitimine verilecek ise, yönetim görevleri, sosyal ve eğitim kurumlarının yönetimi ve yenilik konusunda uzmanlaşmış amacıyla.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Coruña

Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi, Öğretimi Master Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık. ... [+]

Tanıtım

A Zorunlu Ortaöğretim, Mesleki Eğitim ve Öğretiminde Öğretimi MasterBu Eğitim Bilimleri Fakültesi Sosyal ve Hukuki Bilimler alana ait bir başlık.

Usta 60 teorik kredileri ve pratik kredileri tamamlanmasını gerektirir. Jenerik Modülü (16 kredi) özel modül (26 kredi) Çalışma Uygulaması ve Yüksek Lisans Tezi (18 kredi) şu şekildedir: Bu krediler dağıtılır.

Tüm öğrencilerin kayıtlı ve sınıflarına devam zorunludur için Jenerik Modülü yaygındır. Özgül Modülü ve Uygulaması Her güzergah veya uzmanlık özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulaması da bir yüz karaktere sahiptir ve Xunta de Galicia ile anlaşılarak kurulan orta okullarda gelişir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

UDC introduction

Location address
Rúa da Maestranza, 9
A Coruña, Galicia, 15001 ES
Social Media
Location address
Paseo de Ronda, 51
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Avd. da Habana, 6-7
A Coruña, Galicia, 15011 ES
Location address
Leopoldo Alas Clarín, 2
A Coruña, Galicia, 15008 ES
Location address
Campus de Elviña
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Campus da Zapateira
A Coruña, Galicia, 15071 ES
Location address
Avd. Ernesto Che Guevara, 121.
Pazos, Liáns

A Coruña, Galicia, 15179 ES
Location address
Campus de Oza
A Coruña, Galicia, 15006 ES
Location address
Campus de Esteiro
Ferrol, Galicia, 15403 ES
Location address
Avda. 19 de febrero, s/n.
Ferrol, Galicia, 15405 ES