Universitat de Lleida

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lleida Üniversitesi'nin (UdL) temel amacı öğrencilerin eğitimidir. Üniversite toplumunda, kampüs kapıları dışındaki topluma ulaşan kaliteli hizmetler ile yüksek standartlarda öğretim sağlıyoruz. Öğrenciler UdL topluluğunun çoğunu oluştururlar ve hedefimiz ilgili öğretme ve öğrenme süreçlerinden keyif almalarını sağlamaktır. Böylece, diğer eğitimsel, kültürel veya boş zaman etkinliklerini izleyerek ve canlı, sürekli gelişen bir eğitim kurumu oluşturmak için UdL'ye katılarak hem profesyonel hem de kişisel düzeyde gelişebilecekler.

Öğrencilere akademik yaşamlarında ve müfredat dışı etkinliklerinde yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu rehber, kendilerine sunulan hizmetlerin bir özetini sağlayacaktır.

126893__DSC3505a.jpg

Akademik ortamda, pratik eğitim oturumu programı, İstihdam Hizmeti ( Borsa de Treball ) ve Psikolojik Bakım Hizmetimiz hizmetlerimizin önemli bir bölümünü oluşturur. UdL'nin her bir kampüsünde, ödünç verme hizmetleri, kütüphaneler arası doküman kredisi, reprografi hizmetleri, sanal kütüphane ve çalışma odaları kullanılarak uzaktan kaynaklar sunan kütüphaneler bulunmaktadır.

UdL, yeni teknolojik yeniliklerin coşkulu bir tanıtıcısıdır; tüm öğrencilere kişisel bir e-posta adresi verilir ve sanal kampüsümüze erişebilir. Bu tesislere bilgisayar odalarımızdan ve kampüslerimizde mevcut olan Wi-Fi teknolojisinden, üniversite topluluğunun tüm üyelerine ücretsiz erişim yoluyla erişebilirler.

Kültürel Hizmetlerimiz kültürel etkinlikler düzenler ve spordan zevk alan öğrenciler, rekabet sporlarına ve rekreasyonel etkinliklere ücretsiz erişim sağlayan Spor Hizmeti aracılığıyla yürütülen kulüplerin üyeleri olabilir. Uluslararası İlişkiler Ofisi (ORI) ve Akademik Hareketlilik Programımız sadece Katalonya ve İspanya'da değil, Avrupa ve Amerika'da da diğer üniversitelere transferleri kolaylaştırabilir.

Diğer üniversite girişimleri arasında Herkes İçin UdL ( Tothom Başına UdL ), Sürdürülebilir Ulaşım Sistemi ve Kampüs Geliştirme Programı sayılabilir .

Rehberde, öğrenciler ayrıca Cappont Kampüsü'ndeki üniversite yurtları, üniversite barları ve yemek odaları ve UdL'de kalmayı kolaylaştırmak için fotokopi hizmetleri hakkında bilgi bulacaklar. Öğrenci Konseyi ( Consell de l'Estudiant at ) , Üniversite Konaklama Hizmetini ( Servei d'Allotjament Universitari ) ve ayrıca Odaklanan Borsa Değişimi ( Borsa de Repassos ) ve Sınav Hizmetini ( Servei d'Exàmens ) yürütmektedir . Muayene ve çalışma hizmetleri hakkında.

Bu hizmetlerden yararlanabilmek için öğrencilerin üniversitenin sağlayacağı UdL Öğrenci Kartlarını kullanmaları gerekmektedir. Kart, UdL öğrencileri olarak statülerinin kanıtıdır ve birçok avantajın yanı sıra mağazalardaki indirimlere hak kazanmalarını sağlayacaktır.

21. Yüzyılın UdL'si kapsamlı bir eğitim modelini destekleyen girişimci bir üniversitedir. Tüm öğrencilerin temel becerilere sahip olmalarını, kendileri için düşünebilme yeteneklerini ve sürekli değişen bir sosyal alanda vatandaş olarak yaşam ile başa çıkmaları için gerekli araçları sağlama girişimlerinin geliştirilmesine katılımıyla farklı eğitim bağlamlarının gereksinimlerini karşılar.

Üniversite, Avrupa Yükseköğretim Alanı (EHEA) 'nın parametreleri ile uyumlu bir kurs yapısı ve yenilikçi metodolojiler kullanarak bu hatlar üzerinde çalışmaktadır.

Konumlar

Lleida

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, Katalonya, İspanya

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Katalonya, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin