University of Navarra

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Navarra , Opus Dei'nin kurucusu olan St. Josemaría Escrivá de Balaguer tarafından desteklenen Hıristiyan ilhamına dayanmaktadır. Misyonu gerçeği aramak ve sunmaktır; Öğrencilerinin akademik, kültürel ve kişisel eğitimlerine katkıda bulunmak; akademik araştırma ve sağlık etkinliklerini teşvik etmek; profesörlerinin ve çalışanlarının gelişimi için uygun fırsatlar sağlamak ve açık bir hizmet anlayışıyla geniş çaplı kültürel destek ve sosyal tanıtım çalışmaları yapmak.

University of Navarra","author_url":"","source":"©University of Navarra"}" alt="136984_UNAVestudiantes01.jpg" />

University of Navarra temel işlevleri şunlardır:

  • Çeşitli alanlarda üniversite düzeyinde eğitim verin, ilgili akademik dereceleri verin ve öğrencilere çalışmalarından tam olarak yararlanabilmeleri için araçlar (eğitim materyalleri, kütüphane, burslar ve mali yardım) sağlayın.
  • Farklı araştırma alanlarında akademik araştırmayı, daha fazla öğretime ve topluma bilgi kazandırmanın ve yenilik ve gelişmeyi teşvik etmenin bir yolu olarak tanıtın.
  • Kişisel gelişimini kültürel, sanatsal, dini, atletik ve dayanışma olmak üzere tüm boyutlarında kişisel gelişimini teşvik eden mesleki yeterlilikler ve kişisel alışkanlıklar edinmeyi amaçlayan faaliyetlerle öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunun.
  • Mezunlar Derneği'nin sürekli eğitim faaliyetleri ve diğer kültürel ve sosyal girişimleri ile üniversitenin mezunları ile irtibatta kalın.
  • Farklı mesleklerin eğilimleri ve ihtiyaçlarına dayalı mezunlar için sürekli eğitim ve uzmanlık programları düzenleyin.
  • Üniversite ve University of Navarra Dostları üyeleri arasındaki bağları geliştirin ve onların ortaklığının meyvelerini bilgilendirin.
  • Üniversitenin kendisi tarafından düzenlenen aktiviteler ve diğer kurumlarla birlikte yürütülen inisiyatifler aracılığıyla kültürel yayılım ve üniversite destek çalışmaları gerçekleştirin.
  • Hastaneler, işletme okulları, araştırma merkezleri, sanat enstitüleri, eğitim ve gelişim organizasyonları gibi diğer üniversiteler ve üniversite düzeyindeki kurumlarla işbirliği yapın.

Universidad de Navarra","author_url":"","source":""}" alt="136985_thumbnail_UNAV.jpg" />

1952'de İspanya'da kurulan University of Navarra misyonu, yarının dünyasını inşa etmede oynadıkları rolün tamamen farkında olan toplumda kararlı bir rol oynayabilecek profesyonelleri eğitmek ve eğitmektir. Bu misyon temelde gerçeği araştırmaya ve bağlılığa, diyalog ve açık bir zihin gerektiren kolektif bir göreve dayanır. Ayrıca, üniversite öğrencileri arasında eleştirel düşünmeyi çoğulcu bir bağlamda teşvik etmeyi amaçlamaktadır, bu da her öğrencinin kendi görüş ve inançlarını özgürce geliştirmesini sağlar.

University of Navarra profesörlerin ve öğrencilerin bilgi, gerçek ve deneyimi paylaşmaları için bir buluşma yeridir. Bu nedenle, size kişiselleştirilmiş dikkat çekme konusundaki eşsiz yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Her bireyin kendine özgü yetenek, beceri, bilgi ve değerlerini besleyen bir ortamda birlikte çalışırken; üniversite size kişisel ve mesleki gelişim için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları sağlar. Size bire bir yardım ve yönlendirme veren bir danışman, normalde bir profesör verilecektir. Bu kişisel rehberlik, kişisel ve mesleki potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmayı, üniversite deneyiminden tam olarak yararlanmanıza ve gelecekteki kariyer seçenekleri hakkında tavsiye almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

University of Navarra Üniversitesi, İspanya'da İstihdam Edilebilirlik (QS İstihdam Sıralaması), Öğretim (Times Yüksek Öğretim Avrupa öğretim sıralaması) ve Araştırma (CYD Sıralaması) açısından ilk üniversitedir.

Pamplona, San Sebastian, Madrid, Barselona, Münih, New York ve Sao Paulo'da yedi kampüsümüz var.

Konumlar

Pamplona

Address
Edificio Central, Campus Universitario, 31009 Pamplona, Navarra
31009 Pamplona, Navarre, İspanya

Madrid

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

San Sebastián

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 San Sebastián, Bask Ülkesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin