Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güçlü bir deneysel ve uygulamalı profil ile dünya lideri araştırma ve eğitimi yürütüyoruz.

Bölümümüzde Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Uzay Mühendisliği ve Fizik ve Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans programlarını okuyabilirsiniz. Bilgisayar Mühendisliği, Sistem Bilimleri ve Dijital Hizmet İnovasyonu alanlarında da programlarımız var. Buna ek olarak, örneğin Uzay ve Bilgi Güvenliği alanında birçok uluslararası yüksek lisans programımız var.

Bilgisayar Bilimi, Elektrik ve Uzay Mühendisliği Bölümü'nde 60 doktora öğrencisi ile 55 öğretmen ve araştırmacı olmak üzere 160 çalışan bulunmaktadır.

Bölüm, gömülü sistemler, endüstriyel elektronik, kontrol mühendisliği, bilgisayar bilimi, dağıtılmış bilgi işlem, uzay teknolojisi, uzay ve atmosfer bilimi alanlarında güçlü bir deneysel ve uygulamalı profil ile dünya lideri araştırma ve eğitim yapmaktadır.

Bizi Luleå'daki kampüste, Kiruna'daki Uzay Kampüsünde ve Skellefteå'daki kampüste bulabilirsiniz.

137039_lulea.jpg

© Bilgisayar Bilimleri Bölümü, Elektrik ve Uzay Mühendisliği, Uzay Teknolojisi Bölümü Kiruna Uzay Kampüsü, Nezaket Gerrit Holl

Luleå Teknoloji Üniversitesi önde gelen bir teknik üniversitedir ve araştırmamız çekici ve sürdürülebilir bir toplumun inşası için fırsatlar ve araçlar sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilenebilir enerji, cevher, mineral, orman ve su gibi doğal kaynaklara dayanarak, insanların iyi bir yaşam sürmelerine olanak sağlayan sistemler, teknoloji ve organizasyon geliştiriyoruz.

İsveç uzay üniversitesine hoş geldiniz.

Araştırmamız hakkında daha fazla bilgi edinin ; minyatürleştirilmiş uyduların inşası ve uzay teknolojisinin geliştirilmesi ve araştırmacılarımızın Mars'ta yaşam aramaya nasıl dahil oldukları.

Konumlar

Luleå

Address
University Campus
97187 Luleå, Norrbotten İlçesi, İsveç

Skellefteå

Address
Forskargatan 1
93187 Skellefteå, Västerbotten İlçesi, İsveç

Kiruna

Address
Rymdcampus,
Bengt Hultqvist väg 1

98192 Kiruna, Norrbotten İlçesi, İsveç

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin