Mälardalen University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mälardalen University ( MDH ), Stokholm ve Arlanda Havaalanı'ndan trenle yaklaşık bir saat uzaklıktaki Mälaren Gölü çevresindeki yoğun nüfuslu ve geniş bir bölgede yer almaktadır. Üniversite öğrencilerinin çoğu Eskilstuna ve Västerås'taki iki merkezi yerleşkeden birinde ders alıyor.


MDH , Gelecek Enerjisi ve Gömülü Sistemler uzmanlığı ve Sağlık ve Refah alanındaki önemli araştırmaların yanı sıra İnovasyon ve Ürün Gerçekleştirmesinde teknolojik ve mühendislik uzmanlık alanlarında mükemmel araştırmalar yürütmektedir.

Eğitim Bilimleri ve Matematik, Endüstri Ekonomisi ve Yönetimi ile İş Hayatı Çalışmaları ile birlikte kurulan araştırma alanlarının başlıca görevi, ilk dönem ve ikinci dönem seviyelerinde her bir araştırma konusu için bir araştırma temel sağlamaktır.


MDH , bölgemizdeki işletmeler ve kamu sektörü ile yakın ortaklıklarla karakterize edilir ve Üniversitemizi öğrencilere çekici kılar - ve öğrencilerimizi işgücü piyasasında çekici kılar. Öğrencilerimizin yaklaşık% 85'i mezun olduktan sonra bir yıl içinde bir işe sahiptir.


MDH çevresel olarak belgelendirilmiştir ve tüm faaliyetlerinde sürdürülebilir topluluk gelişimini önceliklendirir.


Neden Eğitim Yapılmalı?

  • Eğitimimizden yararlanacağınız işbirliği, öğrenciler arasında ve öğrenciler ile öğretmenler arasında yüksek kaliteli ve araştırmaya yakın ilişki ile karakterizedir. Mälardalen University , çevre toplumla işbirliğimizle tanınır ve öğrencilerimizin işgücü piyasasında çekici olduklarını biliyoruz. Öğrencilerimizin% 84'ünden fazlası, mezun olduktan sonraki ilk yıl içerisinde çalışma alanında istihdam etmektedir. Yüksek kaliteli eğitim ve kamu sektörü, şirketler ve endüstri işbirliğiyle sizi iş hayatına hazırlıyoruz. Eğitim programlarımız işverenlerle işbirliği içinde tasarlanır ve sürekli olarak değerlendirilir - bu da programlarımızı ve kurslarımızı profesyonel dünyanın talepleriyle eşleştirmeye yardımcı olur. ABBand Volvo gibi çok uluslu şirketler hem Eskilstuna hem de Västerås'a yakındır ve öğrencilerimiz bundan yararlanır.

Uluslararası bir atmosfer Mälardalen University kendinizi evinizde hissedeceksiniz ve burada olmak, belli bir ülkeden çok uluslararası bir topluluğun parçası olmak gibidir. Mälardalen University , dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ve çalışanlar ile uluslararası bir atmosfere sahiptir. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki kırk ülkede ortak üniversitelerimiz var ve hem öğrenciler hem de personel bu diğer öğrenme koltuklarından birinde biraz zaman geçirmek için mükemmel fırsatlara sahip.

· Değerli destek ve etkinlikler Üniversite, öğrencilere, çalışma tekniği ve iletişim kursları şeklinde diğer şeyler arasında bir sürü çalışma yardımı sunmaktadır. Bir çalışma programının sonuna doğru, kariyer danışmanlığı da sunuyoruz. Öğrenci Birliği, özellikle uluslararası öğrencilerimize sosyal etkinlikler düzenler ve değerli destek sunar.

· İyi barınma Öğrencilerimize Eskilstuna'da veya Västerås'ta yaşayacakları bir yer bulmalarında yardımcı oluruz. Pazartesiden cumaya kadar süren yarıyıl boyunca hem öğrenciler hem de personel için şehirler arası ücretsiz otobüs seferleri sunuyoruz.

İmkanınızdaki mükemmel tesisler Tesisler moderndir ve özellikle Üniversite için inşa edilmiş parlak binalar içermektedir. Öğrencilere ders salonları ve toplantı yerleri bol, aynı zamanda güzel avlu ve sessiz çalışma odaları da var. Öğrencilerimizin kullanabileceği çok sayıda bilgisayar iş istasyonu, ayrıca dizüstü bilgisayarlar için bir kablosuz ağa erişim olanağı vardır.

· Araştırma temelli yüksek kaliteli eğitim Eğitimlerimiz ile araştırmamız arasında güçlü bir bağlantı bulunduğu için elbette bizim için önemlidir. Öğrencilerimiz, araştırma dünyasına ve en son bulgulara iyi bir kavrayış kazandırmaktadır.

· Mälardalen University edilebilirliğe odaklı eğitim Mälardalen University öğrencisi olarak işgücü piyasasında çekici olacaksınız. Yüksek kaliteli eğitim ve çevre topluluk ile işbirliği sayesinde, sizi iş hayatınıza hazırlıyoruz. Çalışma programlarımız işverenler ile işbirliği içinde tasarlanmakta ve sürekli olarak değerlendirilmektedir - bu da programlarımızı ve kurslarımızı işgücü piyasasının talepleriyle eşleştirmeye yardımcı olmaktadır. Öğrencilerimiz, akranları, öğretmenleri, araştırmacıları ve gelecekteki işverenleri ile sürekli yakın temas halinde durmaktadır ve eğitimlerimizin çoğu pratik unsurlara sahiptir. Bu, örneğin diploma projelerini bir şirketle ya da misafir konuşmacı olarak iş temsilcilerini davet eden üniversiteyle birlikte yazan öğrenciler şeklinde olabilir.

· Üniversite International öğrencileri arasında yakınlık, genellikle profesörlerle iletişim MDH ve MDH gayri resmi bir ortamın olması gerçeğini takdir etmektedir. Lisans öğrencileri, doktora öğrencileri ve profesörler genellikle farklı projeler bağlamında buluşurlar. Öğrenciler, eğitimlerine aktif olarak katıldıklarında ve bu nedenle çalışma zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağladığında bunu takdir ediyoruz.

Konumlar

Eskilstuna

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

Eskilstuna, Södermanland İlçesi, İsveç
Telefon
+46 21 10 13 00

Norrmalm

Address
Högskoleplan,1
722 20 Norrmalm, Västmanland County, İsveç

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin