Stockholm University - Stockholm Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stockholm Business School, Stockholm Üniversitesi'ne aittir.

1878 yılına dayanan bu üniversite, dünyanın ilk ulusal şehir parkında harika bir kültürel ve doğal çevreye sahip bölgesel bir araştırma ve eğitim merkezi.

SBS - Stokholm Business School, hem özel hem de kamu sektöründe geleceğin işletme liderlerini ve yöneticilerini eğitmekle sorumludur. Okul, öğrenme sürecini, yaratıcı düşünce ve eleştirel akıl yürütme tüm çalışma programı için yol gösterici ilkeler olacak şekilde geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kurslarımız en yeni araştırmalara dayanmaktadır. Hem ulusal hem de uluslararası düzeyde iş dünyası ve araştırma dünyasıyla yakın temas, ulusötesi bir eğitim sunmamıza izin verir. 3500'den fazla öğrencimiz var, yaklaşık yetmiş öğretim görevlisi / araştırmacı, yaklaşık kırk doktora öğrencisi ve yaklaşık otuz idari personel var. İsveç ve diğer ülkelerdeki üniversitelerle yakın işbirliği içerisindeyiz.

SBS, pitoresk Brunnsviken gölünün yakınında bulunan geleneksel Kräftriket kampüs alanında 1912 yılına dayanan restore edilmiş binalar üzerinde bulunmaktadır. Alan, Stockholm şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir.

Daha fazla bilgi için www.sbs.su.se/en adresini ziyaret edin.

Konumlar

Stockholm

Stockholm University

Address
Roslagsvägen 101, Kräftriket

Stockholm, Stockholm Bölgesi, İsveç
Telefon
+46 8 16 20 00

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: