CIES - International Centre for Sports Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CIES - International Centre for Sports Studies , İsviçre'nin Neuchâtel şehrinde bulunan bağımsız bir çalışma merkezidir. 1995 yılında Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Neuchâtel Üniversitesi, Şehir ve Neuchatel Devleti arasında bir vakıf olarak kuruldu.

FIFA Başkanı Gianni Infantino ve Genel Sekreteri Fatma Samoura, FIFA Home'da FIFA Master 18. Edition'ı ağırladı.

Çok disiplinli bir yaklaşımın kullanılması CIES , günümüz toplumunda sporun karmaşıklıklarının üstesinden gelmek ve tüm sporlarda nasıl yönetildiğini ve yönetildiğini iyileştirmek amacıyla spor dünyasına araştırma, üst düzey eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Uluslararası bir merkez olarak, CIES nitelikli ve çeşitli bir kadroya sahiptir ve dünya çapındaki bireyler, üniversiteler ve spor organizasyonları ile ortaklığını sürekli olarak genişletmektedir.

GÖREVİMİZ

CIES, uluslararası ortaklar ağını tam olarak kullanarak, dünya çapında spor yönetiminde sürekli gelişmeyi ve sürdürülebilir gelişmeyi teşvik eder. Tüm araştırma ve eğitim ortaklarımızdan sürekli bilgi alışverişini ve deneyimlerini aktif olarak destekliyoruz. , akademik araştırmanın pratik yönetimi karşıladığı, yerel ihtiyaçlara ve gereksinimlere uyarlanabilecek araştırma temelli çözümlerle sonuçlandığı yerdir.

Konumlar

Neuchatel

CIES International Centre for Sports Studies

Address
International Centre for Sports Studies
c/o Hôtel DuPeyrou
Avenue DuPeyrou 1

2000 Neuchatel, Neuchatel, İsviçre
Telefon
+41 32 718 39 09

Leicester

Address
Leicester, İngiltere, Birleşik Krallık

Milan

Address
Milan, Lombardiya, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin