School of Life Sciences FHNW, University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaşam Bilimleri Fakültesi Yaşam Bilimleri heyecan verici bir ses ... ve onlar! Uygulamalı Bilimler ve Sanatlar Northwestern İsviçre Üniversitesi Yaşam Bilimleri Fakültesi İsviçre, Fransa ve Almanya ile sınır dünyanın önde gelen Yaşam Bilimleri bölgelerinden birinin kalbinde, 'tri-ulusal' Basel, yer almaktadır. Sürekli uluslararası kalite standartları ile bizim öğretim ve araştırma karşılaştırmak ve ağlar ve çeşitli ortaklarla Transdisiplinerliğin yanı sıra işbirliğini teşvik eder. Amacımız ekonomik bağlamda büyüleyici Yaşam Bilimleri uygulamak ve araştırma ortakları ile birlikte farklı bir uluslararası üniversite profili oluşturmaktır. Bizim arkadaşlarımız sanayi ve bilimsel araştırma uzmanları vardır. Onlar Yaşam Bilimleri son teknolojik trendleri araştırmak ve en modern ekipmanlar kullanılarak çeşitli bilimsel konularda ve Yaşam Bilimleri endüstrisi içinde anlaşma. Bizim araştırmacılar ve öğrenciler araştırma sağlam katkılar oluşturmak hangi köprü, gelişmiş Yaşam Bilimleri ve pratik uygulamalar arasındaki uçurum. Biz, mevcut ve gelecekteki pazarlara yönelik değişiklik için cesaret, teşvik yenilik ve bilgi birikimi ile öğrenen organizasyon vardır. Sonuç olarak, biz sürekli kurslar geliştirmek. Biz spin-off şirketleri oluştururken, genç girişimcileri desteklemek ve onlarla işbirliği oluşturmak için çalışmak onu misyonumuzu yaptık. Sürekli Eğitim Pratik uygulamalar devam eden eğitim programlarının merkezinde yer alır. Bu ne öğrenmek gerçekte sonraki kariyer ihtiyacınız olacak ne olduğunu ve kimse çalışan profesyoneller daha bu know-how vermek daha nitelikli olduğunu bizim için önemlidir. Bizim hocalar sanayi, kamu sektörü ve bilimsel geçmişlere sahip uzmanlardır. Bunlar deneyimli uzmanları da devam eden eğitim programlarının içeriğine ilişkin bir söz var. Dersler sırasında belirli projeler üzerinde çalışacak ve gazetelerde gerçek-yaşam sorunları ile ilgileneceğiz. Söylemeye gerek yok, modern altyapı öğrenim programı boyunca hizmetinizdedir. Araştırma ve Geliştirme Uygulamalı araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), Yaşam Bilimleri FHNW ve bölgesel, ulusal hem de uluslararası ticari işletmelerin Okulu arasında yakın işbirliği bağlamında devlet-of-the-art araştırma sonuçlarının ve dönüstürüldügü kamu kurumlarının erişimini kolaylaştırır uygulama odaklı ürün ve süreçlere içine fikirleri. Araştırma ve geliştirme disiplinlerarası ve bu üç araştırma alanlarına odaklanmaktadır:

Moleküler Teknolojiler: aktif maddeler ve biyolojik sistemlerin analizi ve sentezi için teknolojiler Terapötik Teknolojileri: bir ortam uyumlu bir şekilde gelişmesi ve eczacılık ürünleri ve tıbbi cihazların üretimi için teknolojiler Çevre Yönetimi: kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve yaşamaya değer bir ortamın korunması için bütüncül çevre yönetimi

Disiplinlerarası yaşam bilimleri ile ilgili alanlarda bizim dört enstitü (Kimya ve Bioanalytics, Ecopreneurship, Medikal ve Analitik Teknolojileri ve İlaç Teknolojisi) tüm eşlenen anlamına gelir. Öğretim üyelerimiz kimya, biyoloji, eczacılık, fizik ve mühendislik akademik disiplinlerden vardır. Onlar bizim enstitülerin araştırma alanlarında projeler üzerinde çalışıyoruz.

Konumlar

Basel

Address
School of Life Sciences FHNW
Gründenstrasse 40

4132 Basel, Basel Şehri, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin