GITI - Geneva Information Technology Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cenevre Bilişim Enstitüsü İsviçre'de Cenevre merkezli Bilgi Teknolojileri okuludur.

1996 yılından bu yana, bir çok uluslu öğrenci beden ve fakülte ile, o BT pazarının artan taleplerine cevap üst düzey diploma ve derecelerin hazırlanıyor komple programları ile odaklı eğitim öğretim sistemleri uygulamaya odaklanmıştır.

Ana hedef:

Temel amacı, pratik hususlar daha fazla önem vererek, sanayi ve piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. öğretim için yöntem verimli, küçük bir grup, atölye eğitimi dayanmaktadır.

kurslarımız Özellikleri:

Kurslarımız Pratik odaklı. Kurslarımız ağ teknolojilerini hızlı büyüyen ihtiyaca karşılık gelir.

Bizim amaçları şunlardır:

onlar bilgisayar teknolojileri pratik bilgi sahibi böylece öğrenciler yetiştirmek. Yakından bilgisayar teknolojilerinin evrimi ve ilgili pedagoji izleyin. ekonomi ve iş piyasalarının gereksinimlerini karşılamak. en yüksek uluslararası düzeyde öğretim kalitesini korumak.

Öğretim Bizim yöntemi:

yöntem, evrimsel kolay ve laboratuarları ve atölye yanı sıra sınıflarda öğretilen olduğunu. Bu Yaparak Öğrenme dayalı iş ve odaklı kariyer aşamaları olduğunu. Küçük gruplar 5-6 başına sınıfı. Tüm kurslarımız Fransızca veya İngilizce verilmektedir. Sınıf oda ve Labs. Modern ve tam donanımlı. Her öğrencinin bilgi ve ilerlemesi üzerinde ciddi kontrol uygulanır. Öğrencilerin özel oturumlar uygulayarak karşılaşmaya destek. Eğitmenlerimiz IT alanında tüm özel uygulayıcıları vardır. üst düzey diplomalarını tutan dünyanın farklı bölgelerinden gelen ve öğretim deneyimi alanında birkaç yıl uygulama ile Originating. Öğrencilerimiz BT profesyonelleri için en gelişmiş eğitim programı tamamlamak için orta ve uzun vadeli kursları devam farklı kökenlerden gelmektedir. Öğrenci izni, konaklama ve sağlık sigortası bakımından idari personel tüm formalitelerin ilgilenir.

  • Giti herhangi burs ya da sponsorluğunu sağlamaz unutmayın.

Konumlar

Cenevre

Address
GITI 54bis route des Acacias -
1227 Carouge

Tel: +41/ 022 301 22 44
info@giti-edu.ch
www.giti-edu.ch

1227 Cenevre, Cenevre, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin