Geneva Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geneva Business School Hoşgeldiniz!

Geneva Business School , en son İsviçre Kalite Eğitimi sağlayan lider bir kurumdur. Programlarımız% 100 İngilizce olarak verilmektedir ve kampüslerimiz Cenevre, Barselona ve Madrid gibi büyük Avrupa şehirlerinde bulunmaktadır.

Yenilikçi metodolojimiz, öğrencilere küçük ve odaklanmış sınıflarda, her biri üst düzey profesyonel olan ve gelecek iş dünyası liderleri olma yolunda yol göstermeleri için özenle seçilmiş öğretim üyeleri tarafından öğretiliyor.

Geneva Business School çeşitli lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır.

Öğrenciler, uluslararası ilişkiler, spor yönetimi, dijital pazarlama ve uluslararası finans gibi birçok ana dalımızda uzmanlaşmayı seçebilirler.
Geneva Business School kampüsleri, Avrupa'nın en çok kültürlü ve dinamik şehirlerinden üçünde stratejik olarak konumlanmıştır.

Geneva Business School kampüsleri, Avrupa'nın en çok kültürlü ve dinamik şehirlerinden üçünde stratejik olarak konumlanmıştır.

Cenevre Kampüsü, dünyanın en büyük diplomatik, finansal ve ticari faaliyet merkezlerinden biri olan Cenevre Uluslararası Organizasyonlar bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Tesislerimiz, harika bir öğrenci ortamıyla çağdaş bir öğrenme deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmış son teknoloji bir oditoryum ve çok sayıda çalışma merkezini içerir.

Barselona, güneş, deniz ve spor ile eş anlamlıdır, ancak aynı zamanda teknoloji girişimleri, çok uluslu şirketler ve yenilikler için de en iyi yerlerden biridir. Şehir, kesintisiz etkinlikleri ve fikir alışverişinde bulunmak için muazzam bir yetenek havuzu olan genç girişimciler için mükemmeldir.

Madrid hareketli bir başkenttir ve İspanya'nın coğrafi, kültürel ve ekonomik merkezidir. Madrid'de eğitim alarak, dinamik fakültemizden ilham alacak ve Avrupa'nın en güneşli şehirlerinden birinde birinci sınıf ağ etkinliklerine katılacaksınız.

Kurs Süresi

  • Lisans (tüm kampüsler: Cenevre, Barselona ve Madrid kampüsleri)
    • Lisans Programlarının Süresi: 3 yıl
  • MBA Programlarının Süresi: 1 1/2 yıl (18 ay)
  • Yüksek Lisans Programlarının Süresi: 1 1/2 yıl (18 ay)
  • Doktora
  • DBA Programının Süresi: 3 yıl

Konumlar

Cenevre

Address
La Voie-Creuse 16, 1202 Geneva (Switzerland)
1202 Cenevre, Cenevre, İsviçre

Barselona

Address
Carrer de Rivadeneyra, 4, 08002 Barcelona (Spain)
08002 Barselona, Katalonya, İspanya

Madrid

Address
Calle del Conde de Peñalver, 45, 28006 Madrid (Spain)
28006 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin