HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HTMi Misyonu: Öğrenci Olarak Gel, Yönetici Ol

Gelecek on yılda, uluslararası otel ve turizm endüstrisinin, dünyanın en büyük işveren ve dünyanın en büyük yönetim pozisyonu sağlayıcısı olarak konumunu sürdüreceği tahmin edilmektedir. HTMi'nin rolü, öğrencileri günümüzde en heyecan verici sektör olan bir yönetim kariyerine hazırlamaktır. HTMi, temsilcileri kampüste çalışmak için düzenli olarak HTMi'yi ziyaret eden dünya çapındaki uluslararası otel şirketleri ağı tarafından desteklenmektedir. HTMi mezunları dünya çapında lider otel şirketlerinde bulunabilir.

HTMi Vizyonu: Dünyada Lider Otelcilik Enstitüsü Olmak

HTMi's Vizyonunun gerçekleşmesi, beş Mükemmellik Merkezi aracılığıyla geliştirilmiştir:

 • Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu
 • Uluslararası Otelcilik Araştırma Merkezi İsviçre
 • Uluslararası Etkinlik Yönetimi Eğitim Merkezi İsviçre
 • Mutfak Yönetimi Merkezi İsviçre
 • Kariyer Yönetimi Merkezi121593_121544_P1055172.jpeg

Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu

Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu, tüm öğrencilere yüksek kaliteli eğitim, öğretim ve iş stajı sağlar.

Öğrenciler, eğitim ve öğretim için İsviçre tarzı diploma alırlar; bunu, lisans dereceli eğitimde mükemmellik için uzun süredir devam eden bir geleneğe sahip üniversitelerden lisans veya MBA derecesi alırlar.

Lisans BSc (Hons) Derecesi, Ulster Üniversitesi tarafından onaylanmış ve ödüllendirilmiş ve Yüksek Lisans Derecesi Edinburg Napier Üniversitesi tarafından onaylanmış ve ödüllendirilmiştir. HTMi resmen EduQua, İsviçre Kalite ve Yönetim Sistemleri Birliği (SQS) ve İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) ile bir Yüksek Öğretim Kurumu olarak onaylanmıştır. BAC, Avrupa Kalite Güvence Birliği'nin (ENQA) tam üyesidir. Tüm lisans programları ve yüksek lisans, Ağırlama Enstitüsü tarafından onaylanmıştır.

Uluslararası Otelcilik Araştırma Merkezi İsviçre

HTMi'deki Uluslararası Konaklama Araştırma Merkezi İsviçre, İsviçre'de benzersizdir ve araştırma ve İnovasyon konusunda lider HTMi'nin mükemmel bir örneğidir. HTMi'de araştırma tüm derslerin önemli bir bölümünü oluşturur ve Enstitünün kendi uluslararası araştırma dergileri vardır: Uluslararası Konaklama ve Turizm Öğrenci Dergisi ve Konaklama Öğrenci Dergisi'nde Çağdaş Konular. Araştırma, uluslararası otel ve turizm endüstrisinde mükemmel bir gelecek yöneticisi olmak için gerekli olan öğrencilerin analitik becerilerini geliştirmenin anahtar bir parçasıdır.

Uluslararası Etkinlik Yönetimi Eğitim Merkezi İsviçre

Etkinlik Yönetimi Eğitim Merkezi İsviçre, tüm öğrencilere otel etkinlikleri yönetiminin çeşitli yönlerinde eğitime odaklanmalarını sağlar. Bunun önemi, bir otel organizasyonundaki etkinliklerden elde edilen çok büyük gelir ve karla ilgilidir. Kampüsteki her sömestrde, konferanslar, düğünler ve mutfak etkinlikleri de dahil olmak üzere her seviyede çok sayıda etkinlik vardır. Merkez ayrıca, Olimpiyatlar gibi önemli uluslararası etkinliklerde çalışacak ve destek olacak öğrenci grupları da organize ediyor.

Mutfak Yönetimi Merkezi İsviçre

Mutfak Kültürü Merkezi İsviçre, öğrencilerin mutfak ortamında çalışması, yemek tarifleri geliştirmeleri ve alakart ve ziyafet restoranlarında HTMi'de kampüs içinde çalışmaları için gerekli bilgi ve becerileri edinmeye odaklanır. Avrupa Pişirme ve Pastacılık Sanatlarına özel bir odaklanma vardır ve Merkezin mutfak sanatlarında mükemmellik örneklerinin yer aldığı çevrimiçi Mutfak TV'sinin yanı sıra çevrimiçi bir tarif kitabı vardır.

Kariyer Yönetimi Merkezi

HTMi'deki Kariyer Yönetimi Merkezi, tüm büyük uluslararası otel şirketleriyle bağlantı kurar ve öğrencileri dünyaya yerleştirir. Merkez, kampüste uluslararası otel şirketi işe alım etkinlikleri düzenlemekte, ödüllü öğrenciler için dünyanın önde gelen otel merkezlerine kariyer gezileri düzenlemekte ve tüm öğrenciler ve mezunlar için iş arama becerileri ve desteği sağlamaktadır. Merkez ayrıca tüm HTMi öğrencileri için İsviçre'de iş stajı düzenlemektedir.121594_121539_1P1A5909.jpeg

Öğrenci Misyonu

Öğrenci olarak gel, Yönetici Ol

HTMi Fakülte Kurulu adına sizi HTMi'ye davet ediyorum. Gelecek on yılda, uluslararası otel ve turizm endüstrisinin, dünyanın en büyük insan işvereni ve en büyük yönetim pozisyonu sağlayıcısı olarak konumunu sürdüreceği tahmin edilmektedir. Otellerimizin uluslararası yapısını yansıtabilmek için uluslararası bir yönetici karışımı talep eden gerçek anlamda uluslararası bir sektördeyiz. HTMi'nin rolü, öğrencileri günümüzde en heyecan verici sektör olan bir yönetim kariyerine hazırlamaktır.

Öğrencilerimizin otel ve turizm endüstrisinin farklı yönlerinde araştırma, ders çalışma ve eğitim almalarını sağlamak için HTMi Otel ve Turizm İşletmeciliği Enstitüsü'nde dört 'mükemmeliyet merkezi' bulunmaktadır. Bunlar, Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu, Uluslararası Otelcilik Araştırma Merkezi, Uluslararası Etkinlik Yönetimi Eğitim Merkezi ve Mutfak Yönetimi Merkezi'dir. Eğitim kadromuz oldukça nitelikli olup, stajyer yöneticilerden orta yöneticilere ve üst düzey yöneticilere kadar tüm öğrencileri otel ve turizm endüstrisinde yönetim pozisyonlarına hazırlama misyonumuza adamıştır.

HTMi, dünya çapındaki destek ofisleri ve uluslararası otel şirketleri tarafından desteklenmektedir. Misyonumuzda bize yardımcı olmak için, her dönem, uluslararası otel şirketleri bizi kampüste işe almak için ziyaret eder. Bu konuda, HTMi Uluslararası Departmanı tarafından desteklenirler. Mezunlarımız dünyanın önde gelen otel şirketlerinde bulunabilir.

Uluslararası Otel ve Turizm İşletmeciliği dünyasına, HTMi'ye hoş geldiniz.

Ian RJ Larmour, Yönetmen, HTMi121595_121543_P1088087.jpeg

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (CSR)

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere HTMi'deki birbiriyle bağlantılı çeşitli paydaşlara göz kulak olma sorumluluğumuzu (KSS) görüyoruz:

 • Öğrenciler, gelecekteki yöneticiler olarak kariyerlerine hazır olmalarını sağlamak için mümkün olan en iyi eğitim, öğretim, yerleştirme ve profesyonel davranış eğitimi sunarak.
 • Eğitim Departmanı ve ilgili eğitim kalitesi organizasyonları; eğitim kural ve yönetmeliklerine ve kalite standartlarına saygılı ve saygılı olarak.
 • Ebeveynler sadece öğrencilerimizin doğru hazırlanmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çocuklarının geleceği için yapılan yatırıma saygı göstererek.
 • HTMi için zamanında, doğru ve etkili bilgi sağlayarak ve kaliteyi koruyarak öğrenci işe alımcıları.
 • Otel ve turizm endüstrisi, sektörün geleceğini destekleyecek ve bu endüstriyi diğer şekillerde de destekleyerek, araştırmalar, etkinlikler ve diğer destek girişimleriyle çok sayıda nitelikli öğrenci ve mezun sağlayarak.
 • İsviçre'de yerel ekonomi, çeşitli şirketler ve kuruluşlar için mümkün olduğunca servet üreterek.
 • İsviçre'nin katı ortamını ve yasal çerçevesini sağlayarak çevre HTMi'deki operasyonel kültürün içine yerleştirilmiştir.
 • HTMi personeli, öğrencilere müfredatın ve öğrencilerin öğrenme sonuçlarının taleplerini yerine getirerek istenen yüksek kaliteli düzeyde öğretmek ve yönetmek için gereken tüm kaynakları sağlar.

Konumlar

Sörenberg

Address
Marientalweg,3
6174 Sörenberg, luzern, İsviçre

Singapur

Address
HTMi Hotel and Tourism Management Institute (Singapore)
51 Cuppage Road, #03-05A/07
Singapore 229469

229469 Singapur, Singapur

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin