CREA Geneva | INSEEC GROUP

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

CREA, Pazarlama, İletişim, Dijital Pazarlama ve Sanat Yönü alanlarında önde gelen bir eğitim kurumudur. Her sene 450'den fazla öğrenci İsviçre'de ve İsviçre'de en iyi uluslararası öğretim görevlileri tarafından verilen dersleri alıyor. CREA şu anda lisans ve yüksek lisans derecelerini, tam zamanlı olarak veya profesyoneller için yönetici dersleri ve sertifikalı programlar şeklinde sürekli eğitim kısa kursları sunmaktadır. CREA, gelişimini aşağıdaki alanlarda mükemmellik üzerine yoğunlaştırıyor: Yaratma, Dijital

Felsefe

Dünya değişiyor, eğitim de var. CREA, yaratma, pazarlama, iletişim ve dijital beceriler alanlarında gelecekteki profesyoneller için müthiş bir sıçrama tahtası sağlar.

İş dünyasındaki gelişmelere dikkat eden okul, dijital dünyanın pazarlama ve iletişimde provoke ettiği büyük değişiklikleri öngörür ve dersler bu sektörlerdeki yeni ihtiyaçlar (Lüks, Moda, Spor vb.) Tarafından yeniden tanımlandı.

Deneyimlerden öğren. Anlayışsız öğrenmek faydasızdır. CREA'da, eğitimin yalnızca deneyime, tecrübeli bilgiye dayandığını ve olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, kurs liderlerimiz ve öğretim görevlilerimiz deneyimli profesyonellerdir. İş dünyasına yakın bir okul

Bilgi uzman uzmanlardan gelmelidir. Öğretim görevlileri kendi alanında uzman kişilerdir. Tüm öğrenimlerinin iş dünyasıyla alakalı olabilmesi için bilgi ve araç takımlarını öğrencileriyle paylaşıyorlar. Çalışma dünyası hızla değişiyor ve her bir öğrencinin ilgili becerilere sahip olabilmesi önem taşıyor.

CREA, İsviçre ve uluslararası şirketler ve uzmanlar da dahil olmak üzere kendi ağını öğrencileriyle paylaşarak iş dünyasına yakın kalmasını sağlıyor. Mevcut profesyonel işyeriyle ilgili becerilerin kazanılmasında öğrencileri ve okulları destekliyorlar.

ECTS Kredisi

Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine ECTS kredisi veriyoruz. Bu krediler, meslek kuruluşları ve CREA'nın ortak işletmeleri tarafından tanınmaktadır, ancak devlet tarafından verilen diplomalar değildir.

Bununla birlikte, bir özel okul tarafından verilmektedir ve Bologna Sürecinde yayınlanan prosedürlere kesinlikle uyulmaktadır. ECTS kredileri, çalışmaların sayısallaştırılmasına izin veren bir sisteme (yüz yüze ders, araştırma çalışması, kişisel araştırma, vb.) Dayanmaktadır.

Lisans programlarımız 180 ECTS kredisine, yüksek lisans programımız 120 AKTS kredisine dahildir. Avrupa'daki diğer enstitüler ve meslek kuruluşları ile işbirliği anlaşmaları öğrencilerimize, diğer lisans derslerine, özellikle de lisansüstü düzeyde katılmalarını sağlar.

CREA, Cenevre Okul Müdürlüğü (Halk Eğitim Departmanı) tarafından özel okullar bölümü altında verilen bir uygulama iznine sahiptir.

E-öğrenme

Yenilikçi bir çevrimiçi platform, tüm öğrencilerimizin belirli konulardaki bilgilerini derinleştirmelerini, derslere hazırlıklı olmalarını, bilgilerini CREA'da sağlanan öğretimi tamamlayan alanlarda revize etmelerini veya genişletmelerini sağlar.

Konumlar

Cenevre

Address
Route des Acacias 43, 1227
Cenevre, Cenevre, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin