SMC Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz?

SMC Business School 130'dan fazla ülkeden öğrencisiyle gerçek anlamda küresel bir kurumdur. Yüksek başarıları, kalabalığın arasından sıyrılmış bir bireysellik duygusu ile eğitiyoruz. Eşsiz hizmet, güçlü profesyonel ağlar, gerçek kariyer fırsatları elde edersiniz ve yerinde ve zamanda esnek kalırsınız.

Online MBA ve online Doktora (DBA) akademide bir kutup pozisyonu var. Özel Yönetici Eğitim Kurslarımız size heyecan verici meslekler ve “para satın alamaz” deneyimi sunar.

En iyi uygulamalar

SMC Business School şu anda dünya çapında 130'dan fazla farklı ülkeden yüksek başarılı öğrencilerden oluşan öğrenci gövdesinin çekirdeği, gelişmiş bir profesyonel duruşa sahiptir ve genellikle uluslararası üne sahip kuruluşların ve işletmelerin en başında yer alır. Bu durum, kapsamlı deneyim, bilgi ve en iyi uygulamaları - gerçek bir rekabet avantajı - paylaşmalarından faydalandıkları için SMC Business School öğrencilerine eşsiz bir katma değer yaratır.

Mükemmel uyumunuz

Esnek çevrimiçi programlar

SMC Business School esnek çevrimiçi Yüksek Lisans ve Doktora programları, öğrencilerin kişisel ve mesleki taahhütlerine uygun olarak herhangi bir yerden yarı zamanlı olarak takip edilebilir.

Çalışan profesyoneller ve bireyler için

SMC Business School , en yüksek esneklik için çalışan profesyonellere ve talepte bulunan kişilere duyulan ihtiyacı kabul eder. Uzaktan eğitim sistemimiz, öğrencilerin mesleki ve kişisel taahhütlerle uyumlu kişisel takvimler oluşturmalarına olanak tanır.

Devam eden kayıt

Kayıt devam ediyor; programlar herhangi bir yerden, her zaman ve her hızda takip edilebilir.

Kişisel ilgi SMC Business School hizmet kültürünün ayırt edici özelliğidir. Yönetim ve öğretim kadromuz eğitim alanında en duyarlı, özenli ve hizmet odaklı olanlar arasındadır. Bu, öğrenme deneyimini, kalitesini ve başarısını önemli ölçüde artıran bir özelliktir.

Akademik Felsefe

Pragmatik Yaklaşım

 • Kişiselleştirme
 • Yüksek Etkileşim
 • Uygulama Odaklı
 • Sürekli Güncellemeler
 • Modern Araçlar

Akademik mükemmellik

 • Uluslararası Ortaklar
 • Teşekkür Fakülte
 • SMC Business School Ders Gereçleri
 • Çevrimiçi Kütüphane
 • > 15.000 Vaka Çalışması
 • SMC Business School Çevrimiçi Öğrenme Portalı
 • Ağ Platformu

Devamlı destek

 • Kursları Güncelle
 • Fakülte Desteği
 • Kişisel Danışmanlık
 • Yerleştirme Hizmetleri
 • Mezunlar Ağı

Akreditasyon ve tanıma

Derece tanıma ve kabul

SMC Business School aracılığıyla alınan yüksek lisans ve doktora dereceleri devlet tarafından akredite edilmiştir. SMC Business School , hizmet sunumu ve akademik titizliğin her alanında en yüksek İsviçre kalite standartlarına bağlıdır. SMC Business School derece veren organı Amerika'nın önde gelen araştırma üniversiteleri arasındadır.

Bologna Deklarasyonuna Uyum

Avrupa ve Uluslararası boyutların eğitimdeki önemini kabul eden SMC Business School , Avrupa'daki kredi ve derecelerin standartlarını ve aktarılabilirliğini düzenleyen Bologna Deklarasyonu kriterlerine uyum sürecine girmiştir. SMC Business School , bu uluslararası sözleşmede belirtilen kriterlere tamamen uygundur.

Akredite dereceler, uluslararası düzeyde öğrenme kurumları, kolejler ve üniversiteler içinde tanınır. Bununla birlikte, akredite bir derece, diğer üniversitelerde veya işyerlerinde kayıt ve kabul için bir garanti değildir. Öğrencilere ayrıca programın ve derecenin tanınması konusunda yerel makamlarına danışmaları tavsiye edilir.

Avrupa eğitim direktifleri

 • Kurs ünitelerinin, derecelerin ve diğer ödüllerin akademik ve mesleki olarak tanınmasını kolaylaştırmayı amaçlayan, kolayca okunabilir ve karşılaştırılabilir dereceler sisteminin benimsenmesi, böylece vatandaşların yeterliliklerini, yeterliliklerini ve becerilerini Avrupa Yükseköğretim Alanı boyunca etkili bir şekilde kullanabilmeleri için.
 • Hem aktarılabilirlik hem de birikim işlevleri sağlayan öğrenme ve yeterlilik süreçlerinde daha fazla esneklik hedefleyen bir kredi sisteminin kurulması, AKTS. Karşılıklı olarak tanınan kalite güvence sistemleriyle birlikte, bu tür düzenlemeler öğrencilerin Avrupa işgücü piyasasına erişimini kolaylaştıracak ve Avrupa yüksek öğreniminin uyumluluğunu, çekiciliğini ve rekabet gücünü artıracaktır.
 • 2000 yılında Avrupa Konseyi tarafından kabul edilen Bologna Deklarasyonu ve Hareketlilik Eylem Planında belirtilen öğrenci, öğretmen, araştırmacı ve idari personel hareketliliğinin teşvik edilmesi.
 • Kalite güvencesinde Avrupa işbirliğinin geliştirilmesi ve kalite güvence sistemlerinin yüksek kalite standartlarını sağlamada ve yeterliliklerin Avrupa çapında karşılaştırılabilirliğini sağlamada oynadığı hayati rolün tanınması.
 • Yükseköğretimde Avrupa boyutlarının geliştirilmesi. Yüksek öğrenimin ve mezunların istihdam edilebilirliğinin önemli Avrupa boyutlarını daha da güçlendirmek için, “Avrupa” içerik, yönlendirme veya organizasyon ile her düzeyde modül, kurs ve müfredat geliştiriyoruz. Bu, özellikle farklı ülkelerden kurumlar tarafından ortaklaşa sunulan ve tanınmış bir ortak dereceye yol açan modüller, kurslar ve derece müfredatlarıyla ilgilidir.

Geleceğinize meydan okumaya hazır mısınız?

Sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Konunuzla ilgili her konuda sizi bilgilendirmek için öğrenci yardım masamız hazırdır. Desteğe ihtiyacınız varsa iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Uzmanlığımızı sizin için kullanmaktan gurur duyuyoruz ve sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz.

Konumlar

Zug

Address
Vorstadt 26a,
6300 Zug, Zug Kantonu, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: