Swiss Hotel Management School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Eğitiminize etkileyici, hizmet odaklı, kültürel açıdan duyarlı bir ortamda uygulamalı bir yaklaşım ister misiniz?

Caux ve Leysin'deki eski geleneksel İsviçre Sarayı otellerinde bulunan Swiss Hotel Management School cömert tesisleri, Otel, Tatil Köyü, Etkinlikler ve Spa yönetim programlarının uygulamalı teslimine olanak sağlamaktadır.

Bu “Yaparak Öğrenme” yaklaşımı, geleneksel İsviçre misafirperverliği eğitiminin kalesidir. Gösterişli ziyafet salonları, büyük bir tiyatro, tam donanımlı ıslak ve kuru kaplıcalar ve çeşitli mutfak seçeneklerine sahip çok sayıda kapsayıcı restoran, öğrencilerin konukseverlik operasyonlarını ilk elden yaşamalarını sağlar. İngiltere'deki güçlü üniversite ortağıyla birlikte, okul hem fikirlerini bir çalışma ortamında uygulayabilen hem de kesinlikle işe hazır hale getirerek gerekli süreçlere öncülük edebilecek mezunlar geliştiriyor.

Swiss Hotel Management School , uluslararası kabul görmüş İsviçre geleneklerine dayanan heyecan verici programlar sunar ve küresel trendlere, iş stratejisine ve operasyonel liderliğe odaklanır. Uluslararası otel okuluna katılan öğrenciler, İsviçre Otelcilik Yönetimi sanatını öğrenir ve İsviçre Otelcilik Dokunuşunun ilkelerini geliştirir.

80'den fazla milletten gelen öğrenciler, İsviçre misafirperverliği geleneğine bağlı, benzersiz bir öğrenme ortamı sunan iki istisnai ortamda eğitim almaktadır. Tarihi Caux Palace kampüsü İsviçre Rivierası'na bakmaktadır ve Leysin kampüsü çarpıcı İsviçre Alpleri'ndeki iki eski otelde bulunmaktadır.

Ortaklıklar

Endüstriyi sınıfa getirmek

Swiss Hotel Management School öğrencileri, konaklama endüstrisi liderleri ile kurulan ortaklıklar ve Lisans Derecesi ve Yüksek Lisans dereceleri için Derby Üniversitesi de dahil olmak üzere çeşitli akademik kurumların akreditasyonlarından yararlanmaktadır.

Kurslarımız gelecekteki kariyer başarınız için tasarlanmıştır, bu nedenle öğrencilerimize uygulamalı fırsatlar, ziyaretler ve vaka çalışmaları sağlamak için birkaç endüstri ortağıyla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Akademik Ortaklıklar

Derby Üniversitesi

Lisans Derecesi ve Yüksek Lisans Derecesi, Birleşik Krallık Derby Üniversitesi ile akademik ortaklığa layık görülmüştür. Derby Üniversitesi, Birleşik Krallık'taki ilk 50 üniversitedir * ve öğrencilere kariyerlerinde en iyi şekilde başlamalarını sağlar. Alanında uzman personel tarafından en ileri tesislerde teslim edilir. Derby Üniversitesi öğrencilerinin% 96'sı, diplomalarını tamamladıktan sonra altı ay içinde işte ya da daha fazla öğrenim görmektedir.

* The Guardian University Guide 2017

** HESA 2016, 2000'den fazla mezuniyet sınıfı

Elma Seçkin Okulu

Apple Değerli Okullar, Apple'ın teknoloji ile öğrenme vizyonunu gösteren liderlik ve eğitim mükemmelliği merkezleridir.

EduQua

EduQua, asgari standartları belirleyerek eğitim kurumlarının kalitesini garanti eder ve sertifikalı kurumlarında kalite iyileştirmelerini destekler.

BUZ

Turizm ve Ağırlama Eğitiminde Uluslararası Mükemmellik Merkezi (THE-ICE), turizm, otelcilik, etkinlikler ve mutfak sanatları eğitimi, eğitimi ve araştırmasında kalite programlarının tanınması, karşılaştırılması, geliştirilmesi ve tanıtılmasına adanmış uluslararası bir akreditasyon kuruluşudur. .

Turizm Konfederasyonu

Otel, Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Resort

ICHRIE ve EuroCHRIE

  • SHMS, ICHRIE ve EuroCHRIE'de Premium Üyeliğe hak kazanır.
  • Otel Konseyi, Restoran

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Endüstri Ortakları

Swiss Hotel Management School , aşağıdaki derneklerin bir üyesidir:

  • Amerikan Otel
  • Uluslararası CHRIE - Otel, Restoran ve Kurumsal Eğitim Konseyi
  • EURO-CHRIE - Avrupa Otel Restoran Konseyi Bölümü
  • EUHOFA International - Otel okul müdürleri ve konaklama kolejleri ve üniversiteler dekanları derneği
  • Ağırlama Enstitüsü, İngiltere
  • İsviçre Özel Okullar Federasyonu (SFPS)
  • İsviçre Özel Okul Kaydı
  • Cenevre Gölü İsviçre Özel Okulları - AVDEP

İsviçre Eğitim Grubu

İsviçreli Eğitim Grubu, İsviçreli özel konaklama yönetimi okulları birliğidir. İsviçre genelinde 7 kampüse dayanan 5 okulla, her okul benzersiz güçlü yönlerinden ve özelliklerinden yararlanır ve aramanıza en uygun olanı sağlar.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Konumlar

Montrö

Address
Caux Campus,
Caux Palace

CH-1824 Montrö, Vaud, İsviçre

Leysin

Address
Leysin Campus,
Mont-Blanc Palace,
Avenue Léopold de Reynier 2

CH-1854 Leysin, Vaud, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin