SBS Swiss Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SBS Swiss Business School , Uluslararası Ekonomi, Finans, Pazarlama ve diğer alanlarda küresel ekonominin kariyerleri için öğrencileri hazırlamak için adanmış bir öncü yönetim kurumudur. Kalite odaklı niş bir oyuncuyuz.

Bizler en yeni teoriyi öğretir, öğrencileri uluslararası deneyimlere ayırır ve bunları iş dünyasındaki en iyi uygulamaya bağlar. Programlarımızdaki katılımcılar, yönetim teorisi ve pratiğinden çok daha fazlasını öğrenirler; Hayatlarını ve örgütlerinin başarısını derinden değiştirebilecek yeni düşünce biçimleri edinirler.

Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın. Birkaç nedenden ötürü eşsiz bir okuluz:

- Uygun, Uygun öğrenim

- Uluslararası çekirdeğe

- Güvenebileceğiniz tamamen akredite bir kurum

- Kurumsal Bağlantılar

- Zürih'te

Uluslararası çekirdeğe

Biz gerçekten dünyaya odaklandık. Lisans programındaki benzersiz bir giriş dersinden, İş İdaresi Doktoru programındaki ileri bir kursa, SBS deneyimi tamamen uluslararasıdır. Öğrencilerimizin yarısından fazlası Avrupa, Asya ve Latin Amerika'dan geliyor. Katılımcılarımıza çeşitlilik ve dünya çapında bir bakış açısını iş dünyasına getirme yeteneğini kazandıran bir ortamda, sınırlar ve kültürler boyunca kolaylıkla çalışmaya hazırlayan bir deneyim sunuyoruz.

Güvenebileceğiniz tamamen akredite bir kurum

SBS Swiss Business School , ABD çapında bir akreditasyon kuruluşu olan Collegiate Business Education Uluslararası Birliği (IACBE) tarafından tamamen akredite edilmiştir. Ulusal akreditasyon, bir kurumun alabileceği en yüksek akreditasyon şeklidir. IACBE, SBS'yi iş eğitiminde yenilikçi olarak övdü. SBS, İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından Bağımsız Yüksek Öğrenim Kurumu olarak akredite edilmiştir.

Kurumsal Bağlantılar

SBS ayrıca, Yüksek Öğretim için İsviçre Kalite Güvence sertifikası Eduqua tarafından da onaylanmıştır. Kurumun kalitesini temin etmek için birkaç kriteri göz önünde bulundurur ve üç yıllık bir gözden geçirilir.

SBS, öğretim, fakülte, etkinlik ve yerleşim ağı aracılığıyla iş dünyasına yakından bağlı. İş liderleri, öğrencileri ile konuşmak ya da kursları öğretmek ve öğrencilere en yeni iş uygulamaları hakkında bilgi edinmek için doğrudan fırsatlar sağlamak amacıyla Okulu ziyaret ederler. Yeni bağlantı oluşturmaya ilgi duyan şirketler, Yerleşim Ofisimize başvurma davetinde bulunur.

Sınıflar genellikle güncel iş sorunlarını konu olarak kullanır. Öğrenciler karar vermede uzmanlara ve katılımcılara danışır ve nihai sonuçlarını şirketin üst düzey yöneticilerine sunar. Böyle "canlı" vaka çalışmaları aracılığıyla, zaman içinde geliştikçe sorunları izlerler ve bilgiyi, küresel ekonominin son gelişmelerine nasıl uygulayacaklarını öğrenmekten faydalanırlar.

Nihayetinde iş için en güçlü bağlantılar işveren iletişim ağımızdan geçiyor. SBS mezunlarını dünyanın dört bir yanındaki önde gelen şirket ve kurumlara yerleştirme konusunda imrenilecek bir sicile sahiptir. Bazı işverenler, her yıl, şirketlerindeki pozisyonları dolduracak uygun mezunlarını belirlemek için Okulu ziyaret ederler. Yerleştirme Büromuz, potansiyel işverenlerle düzenli bir diyaloğu sürdürmekte ve onları kampüse kabul etmeye hazırdır.

Zürih'te bulunan

Zürih, yaşam kalitesi için dünyanın bir numaralı şehri olarak tutarlı bir şekilde sıralanmıştır ve uluslararası yönetimi incelemek için ideal bir yer yapmaktadır.

Zürih'in Avrupa'nın göbeğindeki merkezi konumu nedeniyle bölgede çok uluslu birçok şirket bulunmaktadır. Londra, Paris, Brüksel veya Berlin'den sadece bir saat uzaklıktadır. Zürih İsviçre'nin finansal ve ekonomik başkentidir.

Birçok tiyatro, müze ve uluslararası konferanslar ile Zürih'in kültürel yaşamının kalitesi ve çeşitliliği, onu küresel bir eğitim almak için doğru yer haline getirmektedir.

Zürih Gölü'nün kıyısında ideal bir konumda bulunan şehir, mükemmel açık hava sporu aktiviteleri sunmaktadır.

Son olarak, dünyanın her yerinden yaklaşık 100 milletten oluşan şehrin kozmopolit karakteri, herkesi evde hissettiriyor.

Konumlar

Zürih

Address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 Zürih, Zürih, İsviçre