The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biyo-Rejeneratif Bilim Nedir?

Biyo-Rejeneratif Bilim (BRS), doğal kaynaklı maddelerin, doğal olarak oluşan maddelerin ve biyoteknolojik çıktı ürünlerinin, hasarlı hücrelerin hedeflenmesi, hasarlı dokuların onarılması ve / veya değiştirilmesinin uygulanmasını araştıran ve diyalog eden biyolojik bilimin disiplinler arası bir dalıdır (alanı). ve organların yanı sıra hücresel düzeyde biyolojik süreçlerin müdahalesi ve uyarılması yoluyla hareket ederek biyolojik yaşın tersine dönmesine, dejenerasyonun ve onarım Pathways aktivasyonunun altında yatan patolojik mekanizmaların tersine çevrilmesine neden olur.

Bilim ve estetiği birbirine bağlamak

Biyo-Rejeneratif Estetikte, odak, BioRegeneratif Bilimin integumenter (cilt) sisteminin doğal durumunu ve ilgili patofizyolojisini, biyo rejenerasyonun estetik farmakolojisini, ağrı yönetimini, estetik dermatolojiyi ve çok daha fazlasını nasıl geri yükleyeceğine odaklanacaktır. Program ayrıca Estetisyenlerin işlerini başarılı bir şekilde yapabilmeleri ve hatta franchising konusunda ilerleyebilmeleri için gerekli iş yönetimi ve girişimcilik becerilerini kazandırmak için tasarlanmıştır.

Profesyonellik Pathway

Estetisyenlerin Biyo-Rejeneratif Bilimler'i [Güzellik Uzmanları] takip etmek için:

  • Biyo-Rejeneratif Bilimlerde Sertifikalı Biyo-Rejeneratif Estetisyen.
  • Uygulayıcı İleri Diplomayı tamamladığınızda.
  • Biyo-Rejeneratif Estetik Yüksek Lisansını tamamladığınızda Usta Uzman.
  • Biyo-Rejeneratif Estetik Doktorasını tamamladığınızda Dr. Danışman.

135160_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Endüstriyel boşluk EWAA'nın doldurduğu alan nedir?

  • Rejeneratif Bilim Uygulayıcılarının büyümesine hizmet edebilecek bir Profesyonel Akademik Organın ciddi eksikliği.
  • Önemli boşluk, geleneksel Bilim algısının ötesinde Rejeneratif Bilim gelişimi için Sürekli Mesleki Eğitim alanında yatmaktadır.
  • Rejeneratif Bilimin pratiğin övgüye değer bir yıldırım hızında büyümesi kaçınılmaz gerçek, kaydedilmemiş, analiz edilmemiş ve tanınmayan bir bilgi bolluğu bırakıyor.
  • İronik olarak, küresel olarak sürekli olarak büyüyen hevesli öğrencilerin ve uygulayıcıların doğum öncesi ve sonrası çalışmalarına gerekli bilimsel girdi ve geribildirimi vermesi gereken tekil bir kampüsü olmayan artan araştırma.

Vizyon

Araştırma ve andragojik önlemlerle gelişen, analiz eden, değerlendiren, yenilik yapan bir referans ve dünya standardı olacak birinci sınıf bir kurum olarak tanınmak - Güzellik ve Estetikte Biyo-Rejeneratif Bilim Bilimleri.

Kasıtlı olarak, Biyo-Rejeneratif Bilimler bu kurum tarafından, çözümlerin ve çözümlerin bilimlerinin açıkça tanımlanmış sonuçlar için çalışıldığı doğayı kapsamlı bir şekilde kapsayıcı olmaya yönlendirecektir. Bu kurum aynı zamanda endüstri ve Rejeneratif Bilim merkezli olan veya bu bilim alanındaki çözümün kabiliyetine inanan diğer kurumlarla işbirlikleri için istenen kurumdur.

Bizimle özellikle İleri Diploma, Yüksek Lisans ve Doktora yoluyla seyahat ettiğinizde, müşteri katibi etkinliğini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda ustalığa yükselecek, estetik hedefleri için hassas çözümlere dayalı çözümü formüle edecek ve kesinlikle bu konuda lider olacaksınız. sahip olmaktan gurur duyacağınız bir nitelik kazanın. Bunun yanı sıra, uluslararası bilimsel katkının her zaman dinamik olduğu ve pratik bir Biyo-Renegerative Estetisyen olarak size büyük olumlu geri dönüşler getireceği sürekli büyüyen Avrupa Wellness (EW) Uluslararası Grubuna katılacaksınız.

EW Akademisinden Önsöz

EWA yönetim kurulu.

Eğitim toplumun genel gelişimi ve insan refahı için çok önemlidir. Bu modern çağda, Biyo-Rejeneratif Bilimler sürekli artan stres ikilemi ve yönetimindeki zorluklar ile insanların yaşlanma şeklini değiştirme kapasitesine sahiptir. Endüstrinin çevreleri, bir kuş bakışı ve kontrast üzerinde mikroskobik analizler ile sonucu yönetmek, yönlendirmek ve etkilemek için büyük bir ekip olarak eşzamanlı olarak birlikte çalıştığında ve bu görevlerde etkin bir şekilde ele alınabilir ve etkin bir şekilde yönetilebilir.

Sadece bilimsel olarak desteklenmiş kavramların ustalığıyla, Estetisyen, genellikle sunabileceği tepeden tırnağa hizmetlerin ötesinde hizmet verebilecektir. Bu nedenle, öğrencilerimize öğretilen Biyo-Rejeneratif Bilim, mevcut uygulamalarına benzersiz bir ağırlık katacak ve aynı zamanda endüstriye yeni başlayan yeni başlayanlar için geleceği şekillendirecektir.

Diğer bir deyişle, tıbbi kardeşlik, yaşlanmayı ve bununla bağlantılı zorlukları yönetmek için sürekli olarak etik yollar geliştirdiğinde, Paramedik ve Estetisyenlerin / Güzellik Uzmanlarının ve diğer paydaşların bilimsel ve tıbbi kardeşliğin yanında tek bir büyük hedefe doğru çalışma ihtiyacı önemlidir. Disiplinler arasında çalışabilmemizin tek yolu, biriktirilmiş bilgidir. Bu bilgi dinamiktir ve öğrencilerin yolculuğunun başlangıcı sadece yaşam boyu öğrenme deneyiminin ateşleyicisidir.

Birlikte bu alanda öncü, savunuculuk yapan ve birlikte büyürken, bu bilgi yolculuğuna sahip olanlara ve gelecek olanlara en iyisini diliyoruz! Bize olan inancınız için teşekkür ederiz!

Konumlar

Lugano

Address
Lugano, Ticino, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin