Zurich University of the Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaklaşık 2.800 öğrenci ve 650 öğretim görevlisi ile Zürcher Hochschule der Künste Avrupa'nın en büyük sanat akademilerinden biridir. Araştırma ve araştırma programı, tasarım, film, güzel sanatlar, müzik, dans, tiyatro, transdisiplinerlik ve sanat ve tasarım öğretimini kapsar. Üniversitenin ayrıca, eğitim sonuçlarının halka açılabildiği çok sayıda sergi ve performans merkezi bulunmaktadır.

Zürcher Hochschule der Künste Üniversitesi , Zürih Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne aittir ve kendi tüzel kişiliğine sahip bir devlet üniversitesidir.

Lisans ve yüksek lisans eğitimi

Sanat Lisansı (BA) lisans programı üç yıl sürer ve aşağıdaki disiplinlerde ZHdK'da tamamlanabilir: Sanat Eğitimi, Çağdaş Dans, Tasarım, Film, Sanat

Yüksek lisans programları (MA) genellikle tam zamanlı üç ila dört dönem sürer. ZHdK, şu Yüksek Lisans Sanatını sunmaktadır: Sanat Eğitimi, Kompozisyon ve Teori, Tasarım, Film, Güzel Sanatlar, Müzik Performansı, Özel Müzik Performansı, Müzik Eğitimi, Tiyatro, Transdisiplinerlik.

Buna ek olarak, İleri Araştırmalar Yüksek Lisans (MAS), İleri Araştırmalar Diploması (DAS) ve İleri Araştırmalar Sertifikası (CAS) dahil olmak üzere çok çeşitli sürekli eğitim kursları bulunmaktadır.

Konumlar

Zürih

Address
Zurich University of the Arts
Pfingstweidstrasse 96
8005 Zürich
Switzerland

Zürih, Zürih, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin